
LEAGUE ONE · TRAINERS
Salaris van Gary Rowett
Gary Rowett verdient €18.720 per week als trainer van Leicester City - €973.440 per jaar. Geen enkele trainer in League One van wie we een salaris hebben verdient meer, van de 24.
PER WEEK €18.720
JAARLIJKS €973k
LEEFTIJD51
CONTRACT TOT JUN 2026
De selectie van Leicester City verdient samen €819k per week.
Salaris per seizoen
Elk seizoen waarvan we een salaris hebben, en de club
| SEIZOEN | PER WEEK | PER JAAR | CLUB | LEEFTIJD |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | €18.720 | €973k | Leicester City | 51 |
| 2024/25 | €19.890 | €1 mln | Leicester City | 51 |
| 2020/21 | €15.210 | €791k | Millwall | 46 |
| 2019/20 | €15.210 | €791k | Millwall | 45 |
| 2017/18 | €15.210 | €791k | Derby County | 43 |
Technische staf van Leicester City
De 20 best betaalde van de 49 stafleden van wie we een salaris hebben
| NAAM | FUNCTIE | PER WEEK | PER JAAR |
|---|---|---|---|
| Jon Rudkin | Director | €15.210 | €791k |
| Martyn Glover | Chief Scout | €8.073 | €420k |
| James McCarron | Technical Director | €5.967 | €310k |
| Andrew Hughes | Set Piece Coach | €5.265 | €274k |
| Andy King | Coach | €5.265 | €274k |
| Callum Davidson | Assistant Manager | €3.978 | €207k |
| James Haycock | Head Physio | €3.627 | €189k |
| Ian Cawley | Head of Youth Development | €3.627 | €189k |
| Leon McSweeney | Manager | €3.510 | €183k |
| Matt Reeves | Head of Sports Science | €3.393 | €176k |
| Phil Pomeroy | Physio | €3.276 | €170k |
| Peter Clark | Head Performance Analyst | €3.276 | €170k |
| Callum Smithson | Recruitment Analyst | €2.808 | €146k |
| Gary Silk | Physio | €2.574 | €134k |
| Niall Stevens | Physio | €2.223 | €116k |
| Peter Thompson | Recruitment Analyst | €2.106 | €110k |
| Tom Joel | Sports Scientist | €1.872 | €97k |
| Adam Barradell | Manager | €1.755 | €91k |
| Adi Yussuf | Assistant Manager | €1.755 | €91k |
| Adam Fox | Scout | €1.755 | €91k |
Veelgestelde vragen
Wie is de best betaalde voetbaltrainer?
Gary Rowett verdient €18.720 per week als trainer van Leicester City - €973.440 per jaar.
Telt het trainerssalaris mee in de salarispot van de club?
Nee. De salarispotten op onze club- en competitiepagina's zijn wat de selectie verdient. Salarissen van trainer en staf vallen daarbuiten.