SALARYSPORT
0
CHARLOTTE FOOTBALL CLUB · D C, DM · 27 JAAR · FRANCE

Djibril Diani - salaris, contract en carrièreverdiensten

Djibril Diani verdient €6.318 per week en €328.536 per jaar bij Charlotte Football Club. Djibril Diani heeft €977.090 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het huidige contract loopt af op 31 december 2026.

WEEKSALARIS €6.318
JAARSALARIS €329k
CARRIÈREVERDIENSTEN €977k
EINDE CONTRACT DEC 2026

Verdient meer dan 38% van de spelers in de Major League Soccer.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€994 2017
€714 2018
€3k 2021
€4k 2022
€4k 2023
€6k 2026
€6k 2027

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2027 €6.318 €328.536 Charlotte Football Club Major League Soccer D C, DM 27 31 december 2026
2026 €6.318 €328.536 Charlotte Football Club Major League Soccer D C, DM 27 31 december 2026
2023 €3.978 €206.856 Stade Malherbe Caen Other clubs D C, DM 24 30 juni 2024
2022 €3.978 €206.856 Stade Malherbe Caen Other clubs DM 23 30 juni 2024
2021 €2.808 €146.016 Livingston Scottish Championship D (C), DM 22 30 juni 2022
2018 €714 €37.112 RC Lens Ligue 1 DM 19 30 juni 2019
2017 €994 €51.714 RC Lens Ligue 1 DM 18 29 juni 2018

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€994/wk
€714/wk
€2.808/wk
€3.978/wk
22-23
€6.318/wk
26-27
2017202120242028

Salarisklassement bij Charlotte Football Club

Djibril Diani is de 10e grootverdiener van de selectie

Liel Abada
€42.120
Luca De La Torre
€25.740
Pep Biel
€24.570
Henry Kessler
€18.720
Harry Toffolo
€18.720
Ashley Westwood
€16.380
Tim Ream
€15.210
Djibril Diani
€6.318

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€52k 2017
€89k 2018
€235k 2021
€442k 2022
€649k 2023
€977k 2026

Veelgestelde vragen

Djibril Diani, Charlotte Football Club

Hoeveel verdient Djibril Diani per week?

Djibril Diani verdient €6.318 per week bij Charlotte Football Club.

Wat is het jaarsalaris van Djibril Diani?

Het jaarsalaris van Djibril Diani is €328.536.

Wat is het vermogen van Djibril Diani?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Djibril Diani heeft €977.090 aan salaris verdiend in 6 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Djibril Diani af?

Het huidige contract van Djibril Diani bij Charlotte Football Club loopt af op 31 december 2026.

Op welke positie speelt Djibril Diani?

Djibril Diani speelt als D C, DM bij Charlotte Football Club in de major-league-soccer.

Hoe oud is Djibril Diani?

Djibril Diani is 27 jaar oud.

Andere spelers van Charlotte Football Club

SALARISHUISHOUDING Charlotte Football Club →

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.