SALARYSPORT
0
D C · 23 JAAR · ENGLAND

Emmanuel Obamakinwa - salaris, contract en carrièreverdiensten

Het huidige salaris van Emmanuel Obamakinwa is niet bekendgemaakt. Emmanuel Obamakinwa heeft €37.112 aan salaris verdiend in zijn loopbaan.

WEEKSALARIS -
JAARSALARIS -
CARRIÈREVERDIENSTEN €37k
EINDE CONTRACT -

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€117 2018
€117 2019
€480 2020
- 2022
- 2023
- 2024
- 2025

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2025 - - Wembley D C 23 -
2024 - - Wembley D C 22 -
2023 - - Wembley D C 21 -
2022 - - Wembley D C 20 -
2020 €480 €24.944 Reading League One D C 18 30 juni 2020
2019 €117 €6.084 Reading League One D C 17 30 juni 2019
2018 €117 €6.084 Reading League One D LC 16 30 juni 2019

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€117/wk
18-19
€480/wk
-
22-25
2018202120232026

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€6k 2018
€12k 2019
€37k 2020

Veelgestelde vragen

Emmanuel Obamakinwa

Wat is het vermogen van Emmanuel Obamakinwa?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Emmanuel Obamakinwa heeft €37.112 aan salaris verdiend in 3 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Emmanuel Obamakinwa af?

Het einde van het contract van Emmanuel Obamakinwa is momenteel niet geregistreerd.

Op welke positie speelt Emmanuel Obamakinwa?

Emmanuel Obamakinwa speelt als D C.

Hoe oud is Emmanuel Obamakinwa?

Emmanuel Obamakinwa is 23 jaar oud.

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.