SALARYSPORT
0
AL-ITTIHAD CLUB (KSA) · D LC · 32 JAAR · SAUDI ARABIA

Hassan Kadesh - salaris, contract en carrièreverdiensten

Hassan Kadesh verdient €30.420 per week en €1.581.840 per jaar bij Al-Ittihad Club (KSA). Hassan Kadesh heeft €9.586.559 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het huidige contract loopt af op 30 juni 2028.

WEEKSALARIS €30.420
JAARSALARIS €1,6 mln
CARRIÈREVERDIENSTEN €9,6 mln
EINDE CONTRACT JUN 2028

Verdient meer dan 62,9% van de spelers in de Saudi Pro League.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€667 2017
€14k 2018
€15k 2019
€15k 2020
€15k 2021
€14k 2022
€14k 2023
€33k 2024
€33k 2025
€30k 2026
€30k 2027

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2027 €30.420 €1.581.840 Al-Ittihad Club (KSA) Saudi Pro League D LC 32 30 juni 2028
2026 €30.420 €1.581.840 Al-Ittihad Club (KSA) Saudi Pro League D LC 32 30 juni 2028
2025 €32.760 €1.703.520 Al-Ittihad Club (KSA) Saudi Pro League D LC 32 30 juni 2026
2024 €32.760 €1.703.520 Al-Ittihad Club (KSA) Saudi Pro League D LC 30 30 juni 2026
2023 €14.040 €730.080 Al-Taawoun Football Club Saudi Pro League D/WB L 29 30 juni 2026
2022 €14.040 €730.080 Al-Taawoun Football Club Saudi Pro League D/WB L 28 30 juni 2023
2021 €15.210 €790.920 Al-Taawoun Football Club Saudi Pro League D/WB (L) 27 30 juni 2023
2020 €15.210 €790.920 Al-Taawoun Football Club Saudi Pro League D/WB L 26 30 juni 2023
2019 €15.210 €790.920 Al-Hilal Saudi Football Club Saudi Pro League D/WB L 25 30 juni 2021
2018 €14.040 €730.080 Al-Hilal Saudi Football Club Saudi Pro League D/WB L 24 30 juni 2021
2017 €667 €34.679 Al-Ettifaq Football Club Saudi Pro League D C 23 31 december 2016

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€667/wk
€14.040/wk
€15.210/wk
19-21
€14.040/wk
22-23
€32.760/wk
24-25
€30.420/wk
26-27
2017202120242028

Salarisklassement bij Al-Ittihad Club (KSA)

Hassan Kadesh is de 10e grootverdiener van de selectie

Youssef En-Nesyri
€305.370
Roger Fernandes
€217.620
Steven Bergwijn
€174.330
Houssem Aouar
€119.340
Danilo Pereira
€101.790
Mukhtar Ali
€60.840
Mahamadou Doumbia
€58.500
Hassan Kadesh
€30.420

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€35k 2017
€765k 2018
€1,6 mln 2019
€2,3 mln 2020
€3,1 mln 2021
€3,9 mln 2022
€4,6 mln 2023
€6,3 mln 2024
€8 mln 2025
€9,6 mln 2026

Veelgestelde vragen

Hassan Kadesh, Al-Ittihad Club (KSA)

Hoeveel verdient Hassan Kadesh per week?

Hassan Kadesh verdient €30.420 per week bij Al-Ittihad Club (KSA).

Wat is het jaarsalaris van Hassan Kadesh?

Het jaarsalaris van Hassan Kadesh is €1.581.840.

Wat is het vermogen van Hassan Kadesh?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Hassan Kadesh heeft €9.586.559 aan salaris verdiend in 10 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Hassan Kadesh af?

Het huidige contract van Hassan Kadesh bij Al-Ittihad Club (KSA) loopt af op 30 juni 2028.

Op welke positie speelt Hassan Kadesh?

Hassan Kadesh speelt als D LC bij Al-Ittihad Club (KSA) in de saudi-professional-league.

Hoe oud is Hassan Kadesh?

Hassan Kadesh is 32 jaar oud.

Andere spelers van Al-Ittihad Club (KSA)

SALARISHUISHOUDING Al-Ittihad Club (KSA) →

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.