SALARYSPORT
0
FULHAM · ST · 18 JAAR · SWEDEN

Jonah Kusi-Asare - salaris, contract en carrièreverdiensten

Jonah Kusi-Asare verdient €19.890 per week en €1.034.280 per jaar bij Fulham. Jonah Kusi-Asare heeft €2.011.370 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het huidige contract loopt af op 30 juni 2028.

WEEKSALARIS €19.890
JAARSALARIS €1 mln
CARRIÈREVERDIENSTEN €2 mln
EINDE CONTRACT JUN 2028

Verdient meer dan 16,5% van de spelers in de Premier League.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€70 2024
€19k 2025
€20k 2026
€20k 2027

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2027 €19.890 €1.034.280 Fulham Premier League ST 18 30 juni 2028
2026 €19.890 €1.034.280 Fulham Premier League ST 18 30 juni 2028
2025 €18.720 €973.440 Fulham Premier League ST 18 30 juni 2026
2024 €70 €3.650 FC Bayern München Bundesliga ST 16 30 juni 2027

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€70/wk
24
€18.720/wk
25
€19.890/wk
26-27
2024202520272028

Salarisklassement bij Fulham

Jonah Kusi-Asare is de 21e grootverdiener van de selectie

Joachim Andersen
€163.800
Emile Smith Rowe
€128.700
Alex Iwobi
€114.660
Bernd Leno
€108.810
Timothy Castagne
€101.790
Kenny Tete
€81.900
Antonee Robinson
€79.560
Jonah Kusi-Asare
€19.890

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€4k 2024
€977k 2025
€2 mln 2026

Veelgestelde vragen

Jonah Kusi-Asare, Fulham

Hoeveel verdient Jonah Kusi-Asare per week?

Jonah Kusi-Asare verdient €19.890 per week bij Fulham.

Wat is het jaarsalaris van Jonah Kusi-Asare?

Het jaarsalaris van Jonah Kusi-Asare is €1.034.280.

Wat is het vermogen van Jonah Kusi-Asare?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Jonah Kusi-Asare heeft €2.011.370 aan salaris verdiend in 3 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Jonah Kusi-Asare af?

Het huidige contract van Jonah Kusi-Asare bij Fulham loopt af op 30 juni 2028.

Op welke positie speelt Jonah Kusi-Asare?

Jonah Kusi-Asare speelt als ST bij Fulham in de premier-league.

Hoe oud is Jonah Kusi-Asare?

Jonah Kusi-Asare is 18 jaar oud.

Andere spelers van Fulham

SALARISHUISHOUDING Fulham →

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.