SALARYSPORT
0
AM RLC · 24 JAAR · ENGLAND

Jordan Stevens - salaris, contract en carrièreverdiensten

Jordan Stevens verdient €790 per week en €41.067 per jaar. Jordan Stevens heeft €457.213 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het laatst geregistreerde contract liep af op 30 juni 2024.

WEEKSALARIS €790
JAARSALARIS €41k
CARRIÈREVERDIENSTEN €457k
CONTRACT AFGELOPEN JUN 2024

Verdient meer dan 17,3% van de voetballers van wie wij een salaris hebben.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€714 2018
€714 2019
€714 2020
€2k 2021
€1k 2022
€1k 2023
€831 2024
€790 2025

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2025 €790 €41.067 Ilkeston Town AM RLC 24 30 juni 2024
2024 €831 €43.196 Yeovil AM RLC 23 30 juni 2024
2023 €1.287 €66.924 Barrow AFC National League AM R 22 30 juni 2023
2022 €1.287 €66.924 Barrow AFC National League AM RC 21 30 juni 2023
2021 €2.457 €127.764 Bradford City League One M (R), AM (RL) 20 30 juni 2022
2020 €714 €37.112 Leeds United Premier League AM R 19 30 juni 2020
2019 €714 €37.112 Leeds United Premier League DM, AM RC 18 30 juni 2019
2018 €714 €37.112 Leeds United Premier League DM 17 30 juni 2019

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€714/wk
18-20
€2.457/wk
€1.287/wk
22-23
€831/wk
€790/wk
2018202120232026

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€37k 2018
€74k 2019
€111k 2020
€239k 2021
€306k 2022
€373k 2023
€416k 2024
€457k 2025

Veelgestelde vragen

Jordan Stevens

Hoeveel verdient Jordan Stevens per week?

Jordan Stevens verdient €790 per week.

Wat is het jaarsalaris van Jordan Stevens?

Het jaarsalaris van Jordan Stevens is €41.067.

Wat is het vermogen van Jordan Stevens?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Jordan Stevens heeft €457.213 aan salaris verdiend in 8 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Jordan Stevens af?

Het einde van het contract van Jordan Stevens is momenteel niet geregistreerd.

Op welke positie speelt Jordan Stevens?

Jordan Stevens speelt als AM RLC.

Hoe oud is Jordan Stevens?

Jordan Stevens is 24 jaar oud.

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.