SALARYSPORT
0
AL-TAAWOUN FOOTBALL CLUB · AM R · 30 JAAR · SAUDI ARABIA

Mohammed Marzouq - salaris, contract en carrièreverdiensten

Mohammed Marzouq verdient €14.040 per week en €730.080 per jaar bij Al-Taawoun Football Club. Mohammed Marzouq heeft €6.481.894 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het huidige contract loopt af op 30 juni 2027.

WEEKSALARIS €14.040
JAARSALARIS €730k
CARRIÈREVERDIENSTEN €6,5 mln
EINDE CONTRACT JUN 2027

Verdient meer dan 27% van de spelers in de Saudi Pro League.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€632 2017
€12k 2018
€13k 2019
€13k 2020
€13k 2021
€12k 2022
€18k 2023
€16k 2024
€14k 2025
€14k 2026
€14k 2027

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2027 €14.040 €730.080 Al-Taawoun Football Club Saudi Pro League AM R 30 30 juni 2027
2026 €14.040 €730.080 Al-Taawoun Football Club Saudi Pro League AM R 30 30 juni 2027
2025 €14.040 €730.080 Al-Taawoun Football Club Saudi Pro League AM R 30 30 juni 2025
2024 €16.380 €851.760 Al-Taawoun Football Club Saudi Pro League AM R 28 30 juni 2024
2023 €17.550 €912.600 Al-Ettifaq Football Club Saudi Pro League AM R 27 30 juni 2024
2022 €11.700 €608.400 Al-Ettifaq Football Club Saudi Pro League AM RLC 26 30 juni 2021
2021 €12.870 €669.240 Al-Ettifaq Football Club Saudi Pro League AM (RLC) 25 30 juni 2021
2020 €12.870 €669.240 Al-Ettifaq Football Club Saudi Pro League AM RLC 24 30 juni 2021
2019 €12.870 €669.240 Al-Ettifaq Football Club Saudi Pro League AM RLC 23 30 juni 2021
2018 €11.700 €608.400 Al-Ettifaq Football Club Saudi Pro League AM RLC 22 30 juni 2021
2017 €632 €32.854 Al-Ettifaq Football Club Saudi Pro League ST 21 31 december 2016

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€632/wk
€11.700/wk
€12.870/wk
19-21
€11.700/wk
€17.550/wk
€16.380/wk
€14.040/wk
25-27
2017202120242028

Salarisklassement bij Al-Taawoun Football Club

Mohammed Marzouq is de 12e grootverdiener van de selectie

Maílson
€78.390
Marin Petkov
€72.540
Abdulelah Hawsawi
€25.740
Nedim Bajrami
€22.230
Mohammed Marzouq
€14.040

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€33k 2017
€641k 2018
€1,3 mln 2019
€2 mln 2020
€2,6 mln 2021
€3,3 mln 2022
€4,2 mln 2023
€5 mln 2024
€5,8 mln 2025
€6,5 mln 2026

Veelgestelde vragen

Mohammed Marzouq, Al-Taawoun Football Club

Hoeveel verdient Mohammed Marzouq per week?

Mohammed Marzouq verdient €14.040 per week bij Al-Taawoun Football Club.

Wat is het jaarsalaris van Mohammed Marzouq?

Het jaarsalaris van Mohammed Marzouq is €730.080.

Wat is het vermogen van Mohammed Marzouq?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Mohammed Marzouq heeft €6.481.894 aan salaris verdiend in 10 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Mohammed Marzouq af?

Het huidige contract van Mohammed Marzouq bij Al-Taawoun Football Club loopt af op 30 juni 2027.

Op welke positie speelt Mohammed Marzouq?

Mohammed Marzouq speelt als AM R bij Al-Taawoun Football Club in de saudi-professional-league.

Hoe oud is Mohammed Marzouq?

Mohammed Marzouq is 30 jaar oud.

Andere spelers van Al-Taawoun Football Club

SALARISHUISHOUDING Al-Taawoun Football Club →

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.