SALARYSPORT
0
JUVENTUS · DM, AM C · 22 JAAR · SENEGAL

Pape Matar Sarr - salaris, contract en carrièreverdiensten

Pape Matar Sarr verdient €76.050 per week en €3.954.600 per jaar bij Juventus. Pape Matar Sarr heeft €16.033.713 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het huidige contract loopt af op 30 juni 2030.

WEEKSALARIS €76.050
JAARSALARIS €4 mln
CARRIÈREVERDIENSTEN €16 mln
EINDE CONTRACT JUN 2030

Top 19,2% van de spelers in de Serie A.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€631 2021
€13k 2022
€34k 2023
€92k 2024
€92k 2025
€76k 2026
€76k 2027

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2027 €76.050 €3.954.600 Juventus Serie A DM, AM C 22 30 juni 2030
2026 €76.050 €3.954.600 Tottenham Hotspur Premier League DM, AM C 22 30 juni 2030
2025 €92.430 €4.806.360 Tottenham Hotspur Premier League DM 22 30 juni 2028
2024 €92.430 €4.806.360 Tottenham Hotspur Premier League DM 20 30 juni 2030
2023 €33.930 €1.764.360 Tottenham Hotspur Premier League M C 19 30 juni 2027
2022 €12.870 €669.240 FC Metz Ligue 2 M C 18 30 juni 2027
2021 €631 €32.793 FC Metz Ligue 2 M (C) 17 30 juni 2025

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€631/wk
€12.870/wk
€33.930/wk
€92.430/wk
24-25
€76.050/wk
26-27
2021202320262028

Salarisklassement bij Juventus

Pape Matar Sarr is de 16e grootverdiener van de selectie

Kenan Yıldız
€215.280
Bremer
€180.180
Randal Kolo Muani
€174.330
Douglas Luiz
€161.460
Nick Woltemade
€157.950
Weston McKennie
€140.400
Pape Matar Sarr
€76.050

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€33k 2021
€702k 2022
€2,5 mln 2023
€7,3 mln 2024
€12,1 mln 2025
€16 mln 2026

Veelgestelde vragen

Pape Matar Sarr, Juventus

Hoeveel verdient Pape Matar Sarr per week?

Pape Matar Sarr verdient €76.050 per week bij Juventus.

Wat is het jaarsalaris van Pape Matar Sarr?

Het jaarsalaris van Pape Matar Sarr is €3.954.600.

Wat is het vermogen van Pape Matar Sarr?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Pape Matar Sarr heeft €16.033.713 aan salaris verdiend in 6 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Pape Matar Sarr af?

Het huidige contract van Pape Matar Sarr bij Juventus loopt af op 30 juni 2030.

Op welke positie speelt Pape Matar Sarr?

Pape Matar Sarr speelt als DM, AM C bij Juventus in de serie-a.

Hoe oud is Pape Matar Sarr?

Pape Matar Sarr is 22 jaar oud.

Andere spelers van Juventus

SALARISHUISHOUDING Juventus →

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.