SALARYSPORT
0
COLORADO RAPIDS · ST · 25 JAAR · BRAZIL

Rafael Navarro - salaris, contract en carrièreverdiensten

Rafael Navarro verdient €22.230 per week en €1.155.960 per jaar bij Colorado Rapids. Rafael Navarro heeft €3.124.742 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het huidige contract loopt af op 31 december 2027.

WEEKSALARIS €22.230
JAARSALARIS €1,2 mln
CARRIÈREVERDIENSTEN €3,1 mln
EINDE CONTRACT DEC 2027

Top 16,4% van de spelers in de Major League Soccer.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€293 2019
€2k 2020
€831 2021
€9k 2022
€12k 2023
€11k 2024
€3k 2025
€22k 2026
€22k 2027

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2027 €22.230 €1.155.960 Colorado Rapids Major League Soccer ST 25 31 december 2027
2026 €22.230 €1.155.960 Colorado Rapids Major League Soccer ST 25 31 december 2027
2025 €3.159 €164.268 Colorado Rapids Major League Soccer AM L, ST 25 31 december 2025
2024 €10.530 €547.560 Colorado Rapids Major League Soccer AM L, ST 23 30 december 2026
2023 €11.700 €608.400 Palmeiras Brasileirão Série A AM L, ST 22 30 december 2026
2022 €9.360 €486.720 Palmeiras Brasileirão Série A AM L, ST 21 30 december 2026
2021 €831 €43.196 Botafogo Brasileirão Série A AM (L), ST (C) 20 31 december 2021
2020 €1.989 €103.428 Botafogo Brasileirão Série A AM L, ST 19 31 december 2021
2019 €293 €15.210 Atlético Goianiense Other clubs AM L, ST 18 19 april 2020

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€293/wk
€1.989/wk
€831/wk
€9.360/wk
€11.700/wk
€10.530/wk
€3.159/wk
€22.230/wk
26-27
2019202220252028

Salarisklassement bij Colorado Rapids

Rafael Navarro is de 2e grootverdiener van de selectie

Paxten Aaronson
€36.270
Rafael Navarro
€22.230
Rob Holding
€17.550
Zack Steffen
€16.380
Reggie Cannon
€11.700

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€15k 2019
€119k 2020
€162k 2021
€649k 2022
€1,3 mln 2023
€1,8 mln 2024
€2 mln 2025
€3,1 mln 2026

Veelgestelde vragen

Rafael Navarro, Colorado Rapids

Hoeveel verdient Rafael Navarro per week?

Rafael Navarro verdient €22.230 per week bij Colorado Rapids.

Wat is het jaarsalaris van Rafael Navarro?

Het jaarsalaris van Rafael Navarro is €1.155.960.

Wat is het vermogen van Rafael Navarro?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Rafael Navarro heeft €3.124.742 aan salaris verdiend in 8 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Rafael Navarro af?

Het huidige contract van Rafael Navarro bij Colorado Rapids loopt af op 31 december 2027.

Op welke positie speelt Rafael Navarro?

Rafael Navarro speelt als ST bij Colorado Rapids in de major-league-soccer.

Hoe oud is Rafael Navarro?

Rafael Navarro is 25 jaar oud.

Andere spelers van Colorado Rapids

SALARISHUISHOUDING Colorado Rapids →

Het salaris van Rafael Navarro vergeleken

ALLE VERGELIJKINGEN →

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.