SALARYSPORT
0
PERUGIA · AM C · 31 JAAR · ITALY

Valerio Verre - salaris, contract en carrièreverdiensten

Valerio Verre verdient €8.775 per week en €456.300 per jaar bij Perugia. Valerio Verre heeft €7.757.100 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het laatst geregistreerde contract liep af op 30 juni 2026.

WEEKSALARIS €8.775
JAARSALARIS €456k
CARRIÈREVERDIENSTEN €7,8 mln
CONTRACT AFGELOPEN JUN 2026

Top 5,5% van de spelers in de Other clubs.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€9k 2017
€13k 2018
€13k 2019
€11k 2020
€23k 2021
€21k 2022
€21k 2023
€21k 2024
€9k 2025
€9k 2026
- 2027

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2027 - - Without Club AM C 31 30 juni 2026
2026 €8.775 €456.300 Perugia Other clubs AM C 31 30 juni 2026
2025 €8.775 €456.300 Perugia Other clubs AM C 31 30 juni 2024
2024 €21.060 €1.095.120 Unione Calcio Sampdoria Serie B AM C 29 30 juni 2025
2023 €21.060 €1.095.120 Palermo F.C. Serie B AM C 28 30 juni 2025
2022 €21.060 €1.095.120 Empoli Football Club Serie B AM/F C 27 30 juni 2025
2021 €23.400 €1.216.800 Unione Calcio Sampdoria Serie B M/AM (C), ST (C) 26 30 juni 2021
2020 €10.530 €547.560 Hellas Verona FC Serie B AM C 25 30 juni 2020
2019 €12.870 €669.240 Perugia Other clubs DM, AM C 24 30 juni 2019
2018 €12.870 €669.240 Unione Calcio Sampdoria Serie B M C 23 30 juni 2021
2017 €8.775 €456.300 Delfino Pescara Serie B AM C 22 30 juni 2017

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€8.775/wk
€12.870/wk
18-19
€10.530/wk
€23.400/wk
€21.060/wk
22-24
€8.775/wk
25-26
-
2017202120242028

Salarisklassement bij Perugia

Valerio Verre is de 1e grootverdiener van de selectie

Valerio Verre
€8.775

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€456k 2017
€1,1 mln 2018
€1,8 mln 2019
€2,3 mln 2020
€3,6 mln 2021
€4,7 mln 2022
€5,7 mln 2023
€6,8 mln 2024
€7,3 mln 2025
€7,8 mln 2026

Veelgestelde vragen

Valerio Verre, Perugia

Hoeveel verdient Valerio Verre per week?

Valerio Verre verdient €8.775 per week bij Perugia.

Wat is het jaarsalaris van Valerio Verre?

Het jaarsalaris van Valerio Verre is €456.300.

Wat is het vermogen van Valerio Verre?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Valerio Verre heeft €7.757.100 aan salaris verdiend in 10 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Valerio Verre af?

Het laatst geregistreerde contract van Valerio Verre bij Perugia liep af op 30 juni 2026.

Op welke positie speelt Valerio Verre?

Valerio Verre speelt als AM C bij Perugia in de other.

Hoe oud is Valerio Verre?

Valerio Verre is 31 jaar oud.

Andere spelers van Perugia

SALARISHUISHOUDING Perugia →

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.