Najlepiej zarabiający w każdym klubie Brasileirão Série A
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Arthur z klubu Grêmio — 521 730 zł tygodniowo. Na drugim końcu Mirassol Futebol Clube płaci swojemu liderowi, Fernandinho, 17 391 zł — różnica 30×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano tu wszystkie 23 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Arthur | 521 730 zł | 27 129 960 zł | 28 | DM | 1,9 mln zł | 37/54 | 28% |
| 02 | | Jorginho | 479 570 zł | 24 937 640 zł | 33 | DM | 3,2 mln zł | 34/63 | 15% |
| 03 | | Fred | 447 950 zł | 23 293 400 zł | 32 | DM, AM C | 2,4 mln zł | 43/71 | 19% |
| 04 | | Everton Ribeiro | 342 550 zł | 17 812 600 zł | 36 | AM RC | 1,3 mln zł | 39/56 | 26% |
| 05 | Cruzeiro Esporte Clube SAF | Luis Sinisterra | 342 550 zł | 17 812 600 zł | 26 | AM RL | 534 tys zł | 7/52 | 64% |
| 06 | | Luciano Acosta | 326 740 zł | 16 990 480 zł | 31 | AM C | 2,4 mln zł | 55/72 | 14% |
| 07 | | Guillermo Maripán | 279 310 zł | 14 524 120 zł | 31 | D C | 1,4 mln zł | 31/57 | 20% |
| 08 | | Allan | 263 500 zł | 13 702 000 zł | 34 | DM | 1,4 mln zł | 36/55 | 19% |
| 09 | | Gustavo Gómez | 205 530 zł | 10 687 560 zł | 32 | D C | 1,8 mln zł | 38/65 | 11% |
| 10 | | Domingos Duarte | 184 450 zł | 9 591 400 zł | 30 | D C | 1,4 mln zł | 49/86 | 13% |
| 11 | | Yuri Alberto (Yuri Alberto Monteiro da Silva) | 179 180 zł | 9 317 360 zł | 24 | AM RL, ST | 1,1 mln zł | 40/65 | 17% |
| 12 | | Neymar | 158 100 zł | 8 221 200 zł | 33 | AM LC, F C | 869 tys zł | 39/64 | 18% |
| 13 | | Deyverson | 142 290 zł | 7 399 080 zł | 34 | ST | 591 tys zł | 36/58 | 24% |
| 14 | | Paulo Henrique | 94 860 zł | 4 932 720 zł | 28 | D/WB R | 1 mln zł | 33/56 | 9% |
| 15 | | Sérgio Oliveira | 94 860 zł | 4 932 720 zł | 33 | DM | 483 tys zł | 32/52 | 20% |
| 16 | | Fernando | 84 320 zł | 4 384 640 zł | 26 | AM LC, F C | 906 tys zł | 40/59 | 9% |
| 17 | | Breno Lopes | 73 780 zł | 3 836 560 zł | 29 | AM RL, ST | 459 tys zł | 31/45 | 16% |
| 18 | | Kerwin Vargas | 52 700 zł | 2 740 400 zł | 23 | AM RL, ST | 553 tys zł | 40/65 | 10% |
| 19 | Esporte Clube Vitória | Tomás Pochettino | 45 322 zł | 2 356 744 zł | 29 | AM RC | 133 tys zł | 5/55 | 34% |
| 20 | Clube do Remo | Matheus Alexandre (Matheus Alexandre Anastácio de Souza) | 41 633 zł | 2 164 916 zł | 26 | D/WB R | 73 tys zł | 2/31 | 57% |
| 21 | | Luiz Otávio | 36 890 zł | 1 918 280 zł | 36 | D C | 265 tys zł | 26/37 | 14% |
| 22 | Associação Chapecoense de Futebol | Fernando | 17 391 zł | 904 332 zł | 25 | D/WB/M L | 41 tys zł | 3/46 | 42% |
| 23 | Mirassol Futebol Clube | Fernandinho | 17 391 zł | 904 332 zł | 27 | AM RL | 17 tys zł | 1/32 | 100% |
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach Brasileirão Série A
Który klub Brasileirão Série A płaci najwyższą pojedynczą pensję?
Grêmio. Arthur zarabia tam 521 730 zł tygodniowo, 27 129 960 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub Brasileirão Série A ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
Mirassol Futebol Clube, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Fernandinho — 17 391 zł tygodniowo. Grêmio płaci swojemu liderowi 30 razy tyle.
Który klub Brasileirão Série A jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
Grêmio. Arthur bierze 28% z 1 884 499 zł tygodniowo, które klub płaci 37 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów Brasileirão Série A znajduje się na tej liście?
Uszeregowano tu wszystkie 23 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.

















