Najlepiej zarabiający w każdym klubie Indian Super League
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Dimitri Petratos z klubu Kolkata — 66 950 zł tygodniowo. Na drugim końcu Kerala płaci swojemu liderowi, Kevin Yoke, 3940 zł — różnica 17×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano tu wszystkie 13 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Dimitri Petratos | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 32 | AM RLC, F C | 355 tys zł | 42/42 | 19% |
| 02 | | Anwar Ali | 23 175 zł | 1 205 100 zł | 24 | D C | 131 tys zł | 42/42 | 18% |
| 03 | | Akash Mishra | 23 175 zł | 1 205 100 zł | 23 | D/WB L | 83 tys zł | 24/25 | 28% |
| 04 | | Dejan Dražić | 17 510 zł | 910 520 zł | 29 | AM RLC | 74 tys zł | 23/24 | 24% |
| 05 | | Gurpreet Singh Sandhu | 16 480 zł | 856 960 zł | 33 | GK | 91 tys zł | 23/23 | 18% |
| 06 | | Madih Talal | 14 935 zł | 776 620 zł | 27 | AM C | 51 tys zł | 28/28 | 29% |
| 07 | | Lazar Ćirković | 10 300 zł | 535 600 zł | 32 | D RC | 40 tys zł | 23/23 | 26% |
| 08 | | Muhammed Uvais | 9785 zł | 508 820 zł | 26 | D/WB L | 42 tys zł | 24/27 | 24% |
| 09 | | Míchel Zabaco | 9785 zł | 508 820 zł | 36 | D LC | 34 tys zł | 13/13 | 29% |
| 10 | Inter Kashi | Mario Barco | 9785 zł | 508 820 zł | 32 | ST | 30 tys zł | 21/21 | 32% |
| 11 | Sporting Club Delhi | Abdul-Halik Hudu | 5330 zł | 277 173 zł | 25 | DM | 32 tys zł | 28/28 | 17% |
| 12 | | Amrinder Singh | 4893 zł | 254 410 zł | 32 | GK | 30 tys zł | 23/24 | 16% |
| 13 | | Kevin Yoke | 3940 zł | 204 867 zł | 29 | AM RL | 17 tys zł | 13/13 | 23% |
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach Indian Super League
Który klub Indian Super League płaci najwyższą pojedynczą pensję?
Kolkata. Dimitri Petratos zarabia tam 66 950 zł tygodniowo, 3 481 400 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub Indian Super League ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
Kerala, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Kevin Yoke — 3940 zł tygodniowo. Kolkata płaci swojemu liderowi 17 razy tyle.
Który klub Indian Super League jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
Inter Kashi. Mario Barco bierze 32% z 30 138 zł tygodniowo, które klub płaci 21 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów Indian Super League znajduje się na tej liście?
Uszeregowano tu wszystkie 13 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.










