
TYGODNIOWO 489 850 zł
ROCZNIE 25,5 mln zł
WIEK60
KONTRAKT DO JUN 2027
Kadra klubu Barcelona zarabia łącznie 13,7 mln zł tygodniowo.
Zarobki według sezonu
Każdy sezon, dla którego znamy zarobki, i klub
| SEZON | TYGODNIOWO | ROCZNIE | KLUB | WIEK |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 489 850 zł | 25,5 mln zł | Barcelona | 60 |
| 2024/25 | 378 750 zł | 19,7 mln zł | Barcelona | 60 |
| 2020/21 | 823 150 zł | 42,8 mln zł | FC Bayern München | 56 |
| 2019/20 | 1 105 950 zł | 57,5 mln zł | FC Bayern München | 54 |
Sztab szkoleniowy klubu Barcelona
20 najlepiej opłacanych spośród 52 osób w klubie, których zarobki znamy
| NAZWISKO | FUNKCJA | TYGODNIOWO | ROCZNIE |
|---|---|---|---|
| Deco | Director | 85 850 zł | 4,5 mln zł |
| Marcus Sorg | Assistant Manager | 60 600 zł | 3,2 mln zł |
| Toni Tapalović | Head Performance Analyst | 43 430 zł | 2,3 mln zł |
| Heiko Westermann | Coach | 26 260 zł | 1,4 mln zł |
| Julio Tous | Fitness Coach | 25 755 zł | 1,3 mln zł |
| José Ramón De la Fuente | GK Coach | 25 755 zł | 1,3 mln zł |
| Ricard Pruna | Chief Doctor | 23 735 zł | 1,2 mln zł |
| José Ramón Alexanko | Head of Youth Development | 20 705 zł | 1,1 mln zł |
| Bojan Krkić | Loan Manager | 17 675 zł | 919 tys zł |
| Arnau Blanco | Coach | 12 625 zł | 657 tys zł |
| Andrés Manzano | Technical Director | 12 625 zł | 657 tys zł |
| David Fernández | Scout | 12 120 zł | 630 tys zł |
| Francesc Martí | Performance Analyst | 11 615 zł | 604 tys zł |
| Germán Fernández | Fitness Coach | 11 110 zł | 578 tys zł |
| Joan Barbarà | Coach | 10 605 zł | 551 tys zł |
| Jon Andoni Goikoetxea | Scout | 10 605 zł | 551 tys zł |
| Pepe Conde | Fitness Coach | 9090 zł | 473 tys zł |
| Pablo Merino | Physio | 9090 zł | 473 tys zł |
| Rafael Maldonado | Fitness Coach | 8585 zł | 446 tys zł |
| Raúl Martínez | Head Physio | 8585 zł | 446 tys zł |
Najczęstsze pytania
Kto zarabia najwięcej ze wszystkich trenerów piłkarskich?
Hansi Flick zarabia 489 850 zł tygodniowo jako trener klubu Barcelona - 25 472 200 zł rocznie.
Czy pensja trenera wchodzi do budżetu płacowego klubu?
Nie. Budżety płacowe na naszych stronach klubów i lig to zarobki kadry zawodniczej. Pensje trenera i sztabu pozostają poza nimi.