SALARYSPORT
0
SUNDERLAND · GK · 22 LAT · NETHERLANDS

Robin Roefs - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Robin Roefs zarabia 166 980 zł tygodniowo i 8 682 960 zł rocznie w klubie Sunderland. Robin Roefs zarobił 24 207 040 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2030.

PENSJA TYGODNIOWA 166 980 zł
PENSJA ROCZNA 8,7 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 24,2 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2030

Zarabia więcej niż 26,5% zawodników ligi Premier League.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

299 tys zł 2025
167 tys zł 2026
167 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 166 980 zł 8 682 960 zł Sunderland Premier League GK 22 30 czerwca 2030
2026 166 980 zł 8 682 960 zł Sunderland Premier League GK 22 30 czerwca 2030
2025 298 540 zł 15 524 080 zł Sunderland Premier League GK 22 30 czerwca 2028

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

298 540 zł/tyg
25
166 980 zł/tyg
26-27
2025202620272028

Ranking zarobków w klubie Sunderland

Robin Roefs jest 20. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Granit Xhaka
581 900 zł
Enzo Le Fée
389 620 zł
Kevin Danso
379 500 zł
Omar Alderete
374 440 zł
Thomas Meunier
364 320 zł
Nordi Mukiele
349 140 zł
Habib Diarra
333 960 zł
Robin Roefs
166 980 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

15,5 mln zł 2025
24,2 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Robin Roefs, Sunderland

Ile Robin Roefs zarabia tygodniowo?

Robin Roefs zarabia 166 980 zł tygodniowo w klubie Sunderland.

Jakie są roczne zarobki Robin Roefs?

Roczna pensja Robin Roefs wynosi 8 682 960 zł.

Jaki jest majątek Robin Roefs?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Robin Roefs zarobił 24 207 040 zł z pensji w 2 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Robin Roefs?

Obecny kontrakt Robin Roefs z klubem Sunderland wygasa 30 czerwca 2030.

Na jakiej pozycji gra Robin Roefs?

Robin Roefs gra na pozycji GK w klubie Sunderland w lidze premier-league.

Ile lat ma Robin Roefs?

Robin Roefs ma 22 lat.

Inni zawodnicy klubu Sunderland

BUDŻET PŁACOWY Sunderland →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.