Najlepiej zarabiający w każdym klubie Superleague Greece
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Stefan de Vrij z klubu Panathinaikos AO — 602 550 zł tygodniowo. Na drugim końcu GS Iraklis Salonika płaci swojemu liderowi, Miloš Deletić, 9785 zł — różnica 62×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano tu wszystkie 15 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Stefan de Vrij | 602 550 zł | 31 332 600 zł | 33 | D C | 3,5 mln zł | 33/62 | 17% |
| 02 | | Ayoub El Kaabi | 329 600 zł | 17 139 200 zł | 32 | ST | 3 mln zł | 28/53 | 11% |
| 03 | | Giorgos Giakoumakis | 324 450 zł | 16 871 400 zł | 30 | ST | 2,3 mln zł | 23/44 | 14% |
| 04 | | Omar Richards | 278 100 zł | 14 461 200 zł | 27 | D/WB L | 1,4 mln zł | 27/33 | 19% |
| 05 | | Luka Jovic | 262 650 zł | 13 657 800 zł | 27 | ST | 2,2 mln zł | 25/39 | 12% |
| 06 | | Dimitris Kourbelis | 123 600 zł | 6 427 200 zł | 31 | D C, DM | 375 tys zł | 25/32 | 33% |
| 07 | | Yvan Neyou | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 28 | DM | 318 tys zł | 22/28 | 28% |
| 08 | | Seny Dieng | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 30 | GK | 244 tys zł | 20/25 | 34% |
| 09 | | Amine Bassi | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 27 | AM RC | 197 tys zł | 21/30 | 34% |
| 10 | APO Levadeiakos | Hisham Layous | 47 380 zł | 2 463 760 zł | 24 | AM RLC | 78 tys zł | 4/21 | 61% |
| 11 | | Lorenzo Dickmann | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 28 | D/WB/M R | 302 tys zł | 25/33 | 14% |
| 12 | | Gaël Kakuta | 37 080 zł | 1 928 160 zł | 34 | AM RLC, F C | 193 tys zł | 23/26 | 19% |
| 13 | AE Kifisias | Yasser Larouci | 11 845 zł | 615 940 zł | 24 | D/WB/AM L | 21 tys zł | 2/33 | 56% |
| 14 | PS Kalamata | Josete Miranda | 10 815 zł | 562 380 zł | 26 | AM RLC | 11 tys zł | 1/27 | 100% |
| 15 | GS Iraklis Salonika | Miloš Deletić | 9785 zł | 508 820 zł | 31 | AM RLC | 10 tys zł | 1/30 | 100% |
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach Superleague Greece
Który klub Superleague Greece płaci najwyższą pojedynczą pensję?
Panathinaikos AO. Stefan de Vrij zarabia tam 602 550 zł tygodniowo, 31 332 600 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub Superleague Greece ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
GS Iraklis Salonika, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Miloš Deletić — 9785 zł tygodniowo. Panathinaikos AO płaci swojemu liderowi 62 razy tyle.
Który klub Superleague Greece jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
GFS Panetolikos. Amine Bassi bierze 34% z 197 101 zł tygodniowo, które klub płaci 21 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów Superleague Greece znajduje się na tej liście?
Uszeregowano tu wszystkie 15 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.










