SALARYSPORT
★ 0
TONDELA · OFANSIF ORTA SAHA, SANTRFOR · 31 YAŞ · ANGOLA

Ivan Cavaleiro - maaş, sözleşme ve kariyer kazancı

Ivan Cavaleiro haftada ₺137.172, yılda ₺7.132.944 kazanıyor ve Tondela forması giyiyor. Ivan Cavaleiro kariyeri boyunca maaş olarak ₺849.839.328 kazandı. Mevcut sözleşme 30 Haziran 2027 tarihinde sona eriyor.

HAFTALIK MAAŞ ₺137.172
YILLIK MAAŞ ₺7,1 Mn
KARİYER KAZANCI ₺849,8 Mn
SÖZLEŞME BİTİŞİ HAZ 2027

Primeira Liga oyuncularının 50,3% kadarından fazla kazanıyor.

Yıllara göre kazanç

Maaşını bildiğimiz sezonlarda, sözleşme yılına göre haftalık maaş

₺1,9 Mn 2017
₺1,9 Mn 2018
₺2,4 Mn 2019
₺2,4 Mn 2020
₺2,4 Mn 2021
₺1,6 Mn 2022
₺2 Mn 2023
₺1,2 Mn 2024
₺594B 2025
₺137B 2026
₺137B 2027

Sözleşme geçmişi

Yeniden sıralamak için bir sütun başlığına dokunun
YILHAFTALIK MAAŞYILLIK MAAŞKULÜP LİGMEVKİYAŞ SÖZLEŞME BİTİŞİ
2027 ₺137.172 ₺7.132.944 Tondela Primeira Liga Ofansif orta saha, santrfor 31 30 Haziran 2027
2026 ₺137.172 ₺7.132.944 Tondela Primeira Liga Ofansif orta saha, santrfor 31 30 Haziran 2027
2025 ₺594.412 ₺30.909.424 Tondela Primeira Liga Ofansif orta saha, santrfor 30 30 Haziran 2024
2024 ₺1.175.760 ₺61.139.520 LOSC Lille Ligue 1 Ofansif orta saha, santrfor 29 30 Haziran 2024
2023 ₺2.024.920 ₺105.295.840 Alanyaspor Süper Lig Ofansif orta saha, santrfor 28 30 Haziran 2024
2022 ₺1.567.680 ₺81.519.360 Fulham Premier League Kanat, santrfor 27 30 Haziran 2024
2021 ₺2.351.520 ₺122.279.040 Fulham Premier League Kanat, santrfor 26 30 Haziran 2024
2020 ₺2.351.520 ₺122.279.040 Fulham Premier League Kanat 25 30 Haziran 2024
2019 ₺2.351.520 ₺122.279.040 Wolverhampton Wanderers Championship Kanat 24 30 Haziran 2021
2018 ₺1.894.280 ₺98.502.560 Wolverhampton Wanderers Championship Kanat 23 30 Haziran 2021
2017 ₺1.894.280 ₺98.502.560 Wolverhampton Wanderers Championship Kanat 22 29 Haziran 2021

Sözleşme zaman çizelgesi

İmzalanan sözleşmeler ve bitiş tarihleri

₺1.894.280/hafta
17-18
₺2.351.520/hafta
19-21
₺1.567.680/hafta
₺2.024.920/hafta
₺1.175.760/hafta
₺594.412/hafta
₺137.172/hafta
26-27
2017202120242028

Tondela maaş sıralaması

Ivan Cavaleiro kadroda en çok kazanan 1. oyuncu

Ivan Cavaleiro
₺137.172
Christian Marques
₺91.448
Yaya Sithole
₺84.916

Kümülatif kariyer kazancı

Maaşını bildiğimiz sezonlarda, yıllara göre birikimli toplam

₺98,5 Mn 2017
₺197 Mn 2018
₺319,3 Mn 2019
₺441,6 Mn 2020
₺563,8 Mn 2021
₺645,4 Mn 2022
₺750,7 Mn 2023
₺811,8 Mn 2024
₺842,7 Mn 2025
₺849,8 Mn 2026

Sıkça sorulan sorular

Ivan Cavaleiro, Tondela

Ivan Cavaleiro haftada ne kadar kazanıyor?

Ivan Cavaleiro haftada ₺137.172 kazanıyor ve Tondela forması giyiyor.

Ivan Cavaleiro yıllık maaşı ne kadar?

Ivan Cavaleiro yılda ₺7.132.944 kazanıyor.

Ivan Cavaleiro serveti ne kadar?

Servet değil, kariyer kazancı yayımlıyoruz. Ivan Cavaleiro 10 kayıtlı sezon boyunca maaş olarak ₺849.839.328 kazandı.

Ivan Cavaleiro sözleşmesi ne zaman bitiyor?

Ivan Cavaleiro için Tondela ile mevcut sözleşme 30 Haziran 2027 tarihinde sona eriyor.

Ivan Cavaleiro hangi mevkide oynuyor?

Ivan Cavaleiro ofansif orta saha veya santrfor olarak oynuyor, Tondela formasıyla (Primeira Liga).

Ivan Cavaleiro kaç yaşında?

Ivan Cavaleiro 31 yaşında.

Diğer Tondela oyuncuları

Tondela MAAŞ GİDERİ →

Bunu sitenize ekleyin

Her sitede ücretsiz kullanılabilir. Aşağıdaki kodu kopyalayın.