SALARYSPORT
0
MIDDLESBROUGH · AM LC · 23 JAAR · IRELAND

Alex Gilbert - salaris, contract en carrièreverdiensten

Alex Gilbert verdient €6.435 per week en €334.620 per jaar bij Middlesbrough. Alex Gilbert heeft €1.291.025 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het huidige contract loopt af op 30 juni 2027.

WEEKSALARIS €6.435
JAARSALARIS €335k
CARRIÈREVERDIENSTEN €1,3 mln
EINDE CONTRACT JUN 2027

Verdient meer dan 15,6% van de spelers in de Championship.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€117 2019
€140 2020
€2k 2021
€3k 2022
€3k 2023
€5k 2024
€5k 2025
€6k 2026
- 2027

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2027 - - Without Club AM LC 23 30 juni 2027
2026 €6.435 €334.620 Middlesbrough Championship AM LC 23 30 juni 2027
2025 €5.265 €273.780 Middlesbrough Championship AM LC, F C 23 30 juni 2025
2024 €5.265 €273.780 Middlesbrough Championship AM LC, F C 21 30 juni 2027
2023 €2.925 €152.100 Brentford Premier League AM L, ST 20 30 juni 2023
2022 €2.925 €152.100 Brentford Premier League AM L, ST 19 30 juni 2022
2021 €1.755 €91.260 Brentford Premier League AM (L), ST (C) 18 30 juni 2022
2020 €140 €7.301 West Bromwich Albion Championship ST 17 30 juni 2020
2019 €117 €6.084 West Bromwich Albion Championship ST 16 30 juni 2020

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€117/wk
€140/wk
€1.755/wk
€2.925/wk
22-23
€5.265/wk
24-25
€6.435/wk
-
2019202220252028

Salarisklassement bij Middlesbrough

Alex Gilbert is de 26e grootverdiener van de selectie

Jeremy Sarmiento
€43.290
David Strelec
€29.250
Sam Byram
€29.250
Morgan Whittaker
€28.080
Ashley Phillips
€26.910
Callum Brittain
€25.740
Aidan Morris
€24.570
Alex Gilbert
€6.435

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€6k 2019
€13k 2020
€105k 2021
€257k 2022
€409k 2023
€683k 2024
€956k 2025
€1,3 mln 2026

Veelgestelde vragen

Alex Gilbert, Middlesbrough

Hoeveel verdient Alex Gilbert per week?

Alex Gilbert verdient €6.435 per week bij Middlesbrough.

Wat is het jaarsalaris van Alex Gilbert?

Het jaarsalaris van Alex Gilbert is €334.620.

Wat is het vermogen van Alex Gilbert?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Alex Gilbert heeft €1.291.025 aan salaris verdiend in 8 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Alex Gilbert af?

Het huidige contract van Alex Gilbert bij Middlesbrough loopt af op 30 juni 2027.

Op welke positie speelt Alex Gilbert?

Alex Gilbert speelt als AM LC bij Middlesbrough in de championship.

Hoe oud is Alex Gilbert?

Alex Gilbert is 23 jaar oud.

Andere spelers van Middlesbrough

SALARISHUISHOUDING Middlesbrough →

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.