Spelerssalarissen in Championship
De 24 clubs in Championship die wij volgen betalen samen €12.706.330 per week. Kalvin Phillips verdient het meest, met €193.050 per week.
Loonlast per club
Totale weekuitgaven aan spelerssalarissen
Grootverdieners in Championship
De tien grootverdieners nemen 11% van de loonlast van de competitie
Wat een speler in Championship echt verdient
Weeksalaris van de 486 spelers van 22 jaar of ouder van wie wij het salaris kennen, van de 1.563 in de selecties
Mediaan €15.210 per week tegenover een gemiddelde van €21.863, over de 486 spelers die dit betreft.
Wat elke positie verdient
Gemiddeld weeksalaris, en aandeel in de loonlast, onder spelers van 22 jaar of ouder van wie wij het salaris kennen
De best betaalde jaren
Gemiddeld weeksalaris per leeftijdsgroep
Waar de spelers in Championship vandaan komen
De tien meest voorkomende nationaliteiten in de competitie
Alle clubs in Championship
Loonlast, selectiegrootte en grootverdiener. Klik op een kop om te sorteren.
| CLUB | LOONLAST/WEEK | LOONLAST/JAAR | GEMIDDELD 22+ | SELECTIE | GROOTVERDIENER | MET |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | €1.970.964 | €102.490.151 | €94.704 | 75 | Niclas Füllkrug | €146.250 |
| | €1.470.866 | €76.485.006 | €55.804 | 65 | Kieran Trippier | €134.550 |
| | €969.821 | €50.430.702 | €36.083 | 81 | Kyle Walker | €117.000 |
| | €795.003 | €41.340.172 | €29.154 | 72 | Aaron Ramsdale | €87.750 |
| | €677.985 | €35.255.198 | €30.280 | 71 | Kalvin Phillips | €193.050 |
| | €672.744 | €34.982.696 | €25.740 | 69 | Carlos Vicente | €54.990 |
| | €560.038 | €29.121.979 | €19.305 | 55 | Conor Coady | €43.290 |
| | €519.562 | €27.017.219 | €18.486 | 68 | Jeremy Sarmiento | €43.290 |
| | €429.285 | €22.322.804 | €15.995 | 81 | Jack Stacey | €29.250 |
| | €411.975 | €21.422.677 | €15.109 | 71 | Sam Szmodics | €32.760 |
| | €380.180 | €19.769.350 | €15.725 | 69 | Tariq Lamptey | €40.950 |
| | €376.974 | €19.602.648 | €18.259 | 70 | Edoardo Bove | €42.120 |
| | €374.505 | €19.474.276 | €15.058 | 70 | Ben Pearson | €32.760 |
| | €349.463 | €18.172.056 | €14.618 | 60 | Alfie Doughty | €32.760 |
| | €343.284 | €17.850.760 | €18.803 | 72 | Chris Mepham | €43.290 |
| | €320.364 | €16.658.905 | €12.125 | 67 | Omari Kellyman | €39.780 |
| | €311.249 | €16.184.961 | €9.331 | 61 | Samuel Iling | €62.010 |
| | €286.666 | €14.906.652 | €12.654 | 56 | Ross Stewart | €25.740 |
| | €280.800 | €14.601.600 | €10.397 | 66 | Karlan Grant | €23.400 |
| | €280.777 | €14.600.383 | €12.698 | 66 | Jed Wallace | €26.910 |
| | €278.682 | €14.491.480 | €10.952 | 45 | John Swift | €17.550 |
| | €278.080 | €14.460.147 | €10.262 | 65 | Todd Cantwell | €19.890 |
| | €254.434 | €13.230.571 | €12.292 | 52 | Delano Burgzorg | €22.230 |
| | €112.630 | €5.856.763 | €5.081 | 36 | Joe Gauci | €11.700 |
Veelgestelde vragen
Salarissen in Championship
Wat is de totale loonlast van Championship?
De 24 clubs in Championship die wij volgen betalen samen €12.706.330 per week, oftewel €660.729.153 per jaar, verdeeld over 1.563 spelers.
Wie is de grootverdiener in Championship?
Kalvin Phillips van Sheffield United, met €193.050 per week — €10.038.600 per jaar.
Welke club in Championship heeft de hoogste loonlast?
West Ham United, met €1.970.964 per week over 75 spelers.
Wat is het gemiddelde salaris in Championship?
€21.863 per week over de 487 spelers van 22 jaar of ouder van wie wij het salaris kennen. De mediaan is €15.210.























