SALARYSPORT
0
SOUTHAMPTON · AM LC · 24 JAAR · IRELAND

Finn Azaz - salaris, contract en carrièreverdiensten

Finn Azaz verdient €37.440 per week en €1.946.880 per jaar bij Southampton. Finn Azaz heeft €5.360.004 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het huidige contract loopt af op 30 juni 2029.

WEEKSALARIS €37.440
JAARSALARIS €1,9 mln
CARRIÈREVERDIENSTEN €5,4 mln
EINDE CONTRACT JUN 2029

Top 12,7% van de spelers in de Championship.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€117 2018
€117 2019
€527 2020
€994 2021
€3k 2022
€7k 2023
€20k 2024
€34k 2025
€37k 2026
€37k 2027

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2027 €37.440 €1.946.880 Southampton Championship AM LC 24 30 juni 2029
2026 €37.440 €1.946.880 Southampton Championship AM LC 24 30 juni 2029
2025 €33.930 €1.764.360 Southampton Championship AM C 24 30 juni 2027
2024 €19.890 €1.034.280 Middlesbrough Championship AM C 22 30 juni 2028
2023 €7.371 €383.292 Plymouth Argyle League One AM C 21 30 juni 2025
2022 €2.691 €139.932 Newport County League Two AM C 20 30 juni 2023
2021 €994 €51.714 Cheltenham Town League Two DM, M (C) 19 30 juni 2022
2020 €527 €27.378 West Bromwich Albion Championship DM 18 30 juni 2020
2019 €117 €6.084 West Bromwich Albion Championship AM C 17 30 juni 2019
2018 €117 €6.084 West Bromwich Albion Championship AM C 16 30 juni 2019

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€117/wk
18-19
€527/wk
€994/wk
€2.691/wk
€7.371/wk
€19.890/wk
€33.930/wk
€37.440/wk
26-27
2018202120252028

Salarisklassement bij Southampton

Finn Azaz is de 5e grootverdiener van de selectie

James Ward-Prowse
€146.250
Aaron Ramsdale
€87.750
Flynn Downes
€37.440
Damion Downs
€37.440
Finn Azaz
€37.440
Léo Scienza
€35.100
Jack Stephens
€35.100
Mads Roerslev
€33.930

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€6k 2018
€12k 2019
€40k 2020
€91k 2021
€231k 2022
€614k 2023
€1,6 mln 2024
€3,4 mln 2025
€5,4 mln 2026

Veelgestelde vragen

Finn Azaz, Southampton

Hoeveel verdient Finn Azaz per week?

Finn Azaz verdient €37.440 per week bij Southampton.

Wat is het jaarsalaris van Finn Azaz?

Het jaarsalaris van Finn Azaz is €1.946.880.

Wat is het vermogen van Finn Azaz?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Finn Azaz heeft €5.360.004 aan salaris verdiend in 9 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Finn Azaz af?

Het huidige contract van Finn Azaz bij Southampton loopt af op 30 juni 2029.

Op welke positie speelt Finn Azaz?

Finn Azaz speelt als AM LC bij Southampton in de championship.

Hoe oud is Finn Azaz?

Finn Azaz is 24 jaar oud.

Andere spelers van Southampton

SALARISHUISHOUDING Southampton →

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.