SALARYSPORT
0
COVENTRY CITY · DM, AM LC · 28 JAAR · NETHERLANDS

Gustavo Hamer - salaris, contract en carrièreverdiensten

Gustavo Hamer verdient €42.120 per week en €2.190.240 per jaar bij Coventry City. Gustavo Hamer heeft €7.678.008 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het huidige contract loopt af op 30 juni 2027.

WEEKSALARIS €42.120
JAARSALARIS €2,2 mln
CARRIÈREVERDIENSTEN €7,7 mln
EINDE CONTRACT JUN 2027

Verdient meer dan 28,9% van de spelers in de Premier League.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€1k 2017
€3k 2019
€1k 2020
€4k 2021
€6k 2022
€6k 2023
€42k 2024
€42k 2025
€42k 2026
€42k 2027

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2027 €42.120 €2.190.240 Coventry City Premier League DM, AM LC 28 30 juni 2027
2026 €42.120 €2.190.240 Sheffield United Championship DM, AM LC 28 30 juni 2027
2025 €42.120 €2.190.240 Sheffield United Championship DM 28 30 juni 2025
2024 €42.120 €2.190.240 Sheffield United Championship DM 26 30 juni 2027
2023 €6.084 €316.368 Coventry City Premier League DM 25 30 juni 2024
2022 €6.084 €316.368 Coventry City Premier League DM 24 30 juni 2024
2021 €3.744 €194.688 Coventry City Premier League DM, M (C) 23 30 juni 2023
2020 €1.404 €73.008 PEC Zwolle Eredivisie DM, M LC 22 30 juni 2021
2019 €2.574 €133.848 PEC Zwolle Eredivisie DM, AM LC 21 30 juni 2021
2017 €1.404 €73.008 Feyenoord Rotterdam Eredivisie DM, AM LC 19 29 juni 2019

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€1.404/wk
€2.574/wk
€1.404/wk
€3.744/wk
€6.084/wk
22-23
€42.120/wk
24-27
2017202120242028

Salarisklassement bij Coventry City

Gustavo Hamer is de 5e grootverdiener van de selectie

Taiwo Awoniyi
€54.990
Ethan Pinnock
€49.140
Loum Tchaouna
€46.800
Frank Onyeka
€46.800
Gustavo Hamer
€42.120
Matt Grimes
€39.780
Daniel Bentley
€31.590
Luke Woolfenden
€29.250

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€73k 2017
€207k 2019
€280k 2020
€475k 2021
€791k 2022
€1,1 mln 2023
€3,3 mln 2024
€5,5 mln 2025
€7,7 mln 2026

Veelgestelde vragen

Gustavo Hamer, Coventry City

Hoeveel verdient Gustavo Hamer per week?

Gustavo Hamer verdient €42.120 per week bij Coventry City.

Wat is het jaarsalaris van Gustavo Hamer?

Het jaarsalaris van Gustavo Hamer is €2.190.240.

Wat is het vermogen van Gustavo Hamer?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Gustavo Hamer heeft €7.678.008 aan salaris verdiend in 9 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Gustavo Hamer af?

Het huidige contract van Gustavo Hamer bij Coventry City loopt af op 30 juni 2027.

Op welke positie speelt Gustavo Hamer?

Gustavo Hamer speelt als DM, AM LC bij Coventry City in de premier-league.

Hoe oud is Gustavo Hamer?

Gustavo Hamer is 28 jaar oud.

Andere spelers van Coventry City

SALARISHUISHOUDING Coventry City →

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.