SALARYSPORT
★ 0
VLEUGELSPELER, SPITS · 25 JAAR · ENGLAND

Isaac Vassell - salaris, contract en carrièreverdiensten

Isaac Vassell verdient €10.647 per week en €553.644 per jaar. Isaac Vassell heeft €2.743.884 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het laatst geregistreerde contract liep af op 30 juni 2022.

WEEKSALARIS €10.647
JAARSALARIS €554k
CARRIÈREVERDIENSTEN €2,7 mln
CONTRACT AFGELOPEN JUN 2022

Top 23,8% van de voetballers van wie wij een salaris hebben.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€129 2014
€82 2015
€374 2016
€1k 2017
€9k 2018
€9k 2019
€11k 2020
€11k 2021
€11k 2022

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2022 €10.647 €553.644 Cardiff City Championship Vleugelspeler, spits 27 30 juni 2022
2021 €10.647 €553.644 Cardiff City Championship Vleugelspeler, spits 26 30 juni 2022
2020 €10.647 €553.644 Cardiff City Championship Vleugelspeler, spits 25 30 juni 2022
2019 €9.477 €492.804 Birmingham City Championship Vleugelspeler, spits 24 30 juni 2021
2018 €9.477 €492.804 Birmingham City Championship Vleugelspeler, spits 23 30 juni 2021
2017 €1.287 €66.924 Luton Town League One Vleugelspeler, spits 22 29 juni 2018
2016 €374 €19.469 Truro City Vleugelspeler, spits 21 29 juni 2016
2015 €82 €4.259 Truro City Vleugelspeler 20 29 juni 2015
2014 €129 €6.692 Plymouth Argyle League One Vleugelspeler 19 29 juni 2014

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€129/wk
€82/wk
€374/wk
€1.287/wk
€9.477/wk
18-19
€10.647/wk
20-22
2014201720202023

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€7k 2014
€11k 2015
€30k 2016
€97k 2017
€590k 2018
€1,1 mln 2019
€1,6 mln 2020
€2,2 mln 2021
€2,7 mln 2022

Veelgestelde vragen

Isaac Vassell

Hoeveel verdient Isaac Vassell per week?

Isaac Vassell verdient €10.647 per week.

Wat is het jaarsalaris van Isaac Vassell?

Het jaarsalaris van Isaac Vassell is €553.644.

Wat is het vermogen van Isaac Vassell?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Isaac Vassell heeft €2.743.884 aan salaris verdiend in 9 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Isaac Vassell af?

Het einde van het contract van Isaac Vassell is momenteel niet geregistreerd.

Op welke positie speelt Isaac Vassell?

Isaac Vassell speelt als vleugelspeler of spits.

Hoe oud is Isaac Vassell?

Isaac Vassell is 25 jaar oud.

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.