SALARYSPORT
0
NEWCASTLE UNITED · AM RL · 30 JAAR · ENGLAND

Jacob Murphy - salaris, contract en carrièreverdiensten

Jacob Murphy verdient €58.500 per week en €3.042.000 per jaar bij Newcastle United. Jacob Murphy heeft €18.556.200 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het huidige contract loopt af op 30 juni 2027.

WEEKSALARIS €58.500
JAARSALARIS €3 mln
CARRIÈREVERDIENSTEN €18,6 mln
EINDE CONTRACT JUN 2027

Verdient meer dan 40,1% van de spelers in de Premier League.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€18k 2017
€29k 2018
€29k 2019
€29k 2020
€29k 2021
€41k 2022
€41k 2023
€41k 2024
€41k 2025
€59k 2026
€59k 2027

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2027 €58.500 €3.042.000 Newcastle United Premier League AM RL 30 30 juni 2027
2026 €58.500 €3.042.000 Newcastle United Premier League AM RL 30 30 juni 2027
2025 €40.950 €2.129.400 Newcastle United Premier League AM RL 30 30 juni 2025
2024 €40.950 €2.129.400 Newcastle United Premier League AM RL 28 30 juni 2027
2023 €40.950 €2.129.400 Newcastle United Premier League WB R, AM RL 27 30 juni 2027
2022 €40.950 €2.129.400 Newcastle United Premier League WB/AM R 26 30 juni 2027
2021 €29.250 €1.521.000 Newcastle United Premier League WB/M (R), AM (RL) 25 30 juni 2022
2020 €29.250 €1.521.000 Sheffield Wednesday League One AM RL 24 31 mei 2020
2019 €29.250 €1.521.000 West Bromwich Albion Championship AM RL 23 31 mei 2019
2018 €29.250 €1.521.000 Newcastle United Premier League AM RL 22 30 juni 2022
2017 €17.550 €912.600 Norwich City Championship AM RL 21 29 juni 2021

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€17.550/wk
€29.250/wk
18-21
€40.950/wk
22-25
€58.500/wk
26-27
2017202120242028

Salarisklassement bij Newcastle United

Jacob Murphy is de 15e grootverdiener van de selectie

Nico González
€175.500
Sven Botman
€146.250
Harvey Barnes
€140.400
Nick Pope
€140.400
Joelinton
€134.550
Yoane Wissa
€117.000
Jacob Ramsey
€117.000
Jacob Murphy
€58.500

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€913k 2017
€2,4 mln 2018
€4 mln 2019
€5,5 mln 2020
€7 mln 2021
€9,1 mln 2022
€11,3 mln 2023
€13,4 mln 2024
€15,5 mln 2025
€18,6 mln 2026

Veelgestelde vragen

Jacob Murphy, Newcastle United

Hoeveel verdient Jacob Murphy per week?

Jacob Murphy verdient €58.500 per week bij Newcastle United.

Wat is het jaarsalaris van Jacob Murphy?

Het jaarsalaris van Jacob Murphy is €3.042.000.

Wat is het vermogen van Jacob Murphy?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Jacob Murphy heeft €18.556.200 aan salaris verdiend in 10 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Jacob Murphy af?

Het huidige contract van Jacob Murphy bij Newcastle United loopt af op 30 juni 2027.

Op welke positie speelt Jacob Murphy?

Jacob Murphy speelt als AM RL bij Newcastle United in de premier-league.

Hoe oud is Jacob Murphy?

Jacob Murphy is 30 jaar oud.

Andere spelers van Newcastle United

SALARISHUISHOUDING Newcastle United →

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.