SALARYSPORT
0
KONYASPOR · AM L · 22 JAAR · BELGIUM

Kazeem Olaigbe - salaris, contract en carrièreverdiensten

Kazeem Olaigbe verdient €31.590 per week en €1.642.680 per jaar bij Konyaspor. Kazeem Olaigbe heeft €2.015.021 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het huidige contract loopt af op 30 juni 2030.

WEEKSALARIS €31.590
JAARSALARIS €1,6 mln
CARRIÈREVERDIENSTEN €2 mln
EINDE CONTRACT JUN 2030

Top 19,8% van de spelers in de Süper Lig.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€140 2020
€585 2021
€585 2022
€1k 2023
€2k 2024
€2k 2025
€32k 2026
€32k 2027

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2027 €31.590 €1.642.680 FC Basel 1893 AM L 22 30 juni 2030
2026 €31.590 €1.642.680 Konyaspor Süper Lig AM L 22 30 juni 2030
2025 €2.340 €121.680 Konyaspor Süper Lig AM RL, ST 22 30 juni 2028
2024 €2.340 €121.680 KSV Cercle Brugge Belgian Pro League AM RL, ST 20 30 juni 2027
2023 €1.170 €60.840 Harrogate Town National League AM RL, ST 19 30 juni 2024
2022 €585 €30.420 Southampton Championship AM RLC, F C 18 30 juni 2022
2021 €585 €30.420 Southampton Championship AM (RLC), ST (C) 17 30 juni 2022
2020 €140 €7.301 Southampton Championship AM RLC, F C 16 30 juni 2022

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€140/wk
€585/wk
21-22
€1.170/wk
€2.340/wk
24-25
€31.590/wk
26-27
2020202320252028

Salarisklassement bij Konyaspor

Kazeem Olaigbe is de 4e grootverdiener van de selectie

Arthur Masuaku
€56.160
Jean-Luc Dompé
€35.100
Mostafa Mohamed
€32.760
Kazeem Olaigbe
€31.590
Jackson Muleka
€23.400
Chidozie Awaziem
€18.720
Enis Destan
€15.210
Adil Demirbağ
€5.265

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€7k 2020
€38k 2021
€68k 2022
€129k 2023
€251k 2024
€372k 2025
€2 mln 2026

Veelgestelde vragen

Kazeem Olaigbe, Konyaspor

Hoeveel verdient Kazeem Olaigbe per week?

Kazeem Olaigbe verdient €31.590 per week bij Konyaspor.

Wat is het jaarsalaris van Kazeem Olaigbe?

Het jaarsalaris van Kazeem Olaigbe is €1.642.680.

Wat is het vermogen van Kazeem Olaigbe?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Kazeem Olaigbe heeft €2.015.021 aan salaris verdiend in 7 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Kazeem Olaigbe af?

Het huidige contract van Kazeem Olaigbe bij Konyaspor loopt af op 30 juni 2030.

Op welke positie speelt Kazeem Olaigbe?

Kazeem Olaigbe speelt als AM L bij Konyaspor in de super-lig.

Hoe oud is Kazeem Olaigbe?

Kazeem Olaigbe is 22 jaar oud.

Andere spelers van Konyaspor

SALARISHUISHOUDING Konyaspor →

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.