SALARYSPORT
0
EXETER CITY · WB/AM L · 24 JAAR · KENYA

Vincent Harper - salaris, contract en carrièreverdiensten

Vincent Harper verdient €585 per week en €30.420 per jaar bij Exeter City. Vincent Harper heeft €232.409 aan salaris verdiend in zijn loopbaan. Het huidige contract loopt af op 30 juni 2027.

WEEKSALARIS €585
JAARSALARIS €30k
CARRIÈREVERDIENSTEN €232k
EINDE CONTRACT JUN 2027

Verdient meer dan 1% van de spelers in de League Two.

Verdiensten door de jaren heen

Weeksalaris per contractjaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€117 2018
€117 2019
€281 2020
€281 2021
€293 2022
€456 2023
€585 2024
€2k 2025
€585 2026
€585 2027

Contractgeschiedenis

Tik op een kolomkop om opnieuw te sorteren
JAARWEEKSALARISJAARSALARISCLUB COMPETITIEPOSITIELEEFTIJD EINDE CONTRACT
2027 €585 €30.420 Exeter City League Two WB/AM L 24 30 juni 2027
2026 €585 €30.420 Walsall League Two WB/AM L 24 30 juni 2027
2025 €1.755 €91.260 Walsall League Two WB/AM L 24 30 juni 2025
2024 €585 €30.420 Exeter City League Two WB/AM L 22 30 juni 2025
2023 €456 €23.728 Eastleigh National League D/WB/M L 21 30 juni 2023
2022 €293 €15.210 Eastleigh National League D L 20 30 juni 2022
2021 €281 €14.602 Bristol City Championship D (L) 19 30 juni 2021
2020 €281 €14.602 Bristol City Championship D L 18 2 januari 2020
2019 €117 €6.084 Bristol City Championship ST 17 30 juni 2019
2018 €117 €6.084 Bristol City Championship ST 16 30 juni 2019

Contracttijdlijn

Getekende contracten en wanneer ze aflopen

€117/wk
18-19
€281/wk
20-21
€293/wk
€456/wk
€585/wk
€1.755/wk
€585/wk
26-27
2018202120252028

Salarisklassement bij Exeter City

Vincent Harper is de 7e grootverdiener van de selectie

Danny Rose
€3.978
Ed Turns
€3.861
Jack Fitzwater
€3.627
Taylor Perry
€3.042
Ethan Brierley
€2.691
Reece Cole
€1.989
Vincent Harper
€585

Cumulatieve carrièreverdiensten

Lopend totaal per jaar, over de seizoenen waarvan wij een salaris hebben

€6k 2018
€12k 2019
€27k 2020
€41k 2021
€57k 2022
€80k 2023
€111k 2024
€202k 2025
€232k 2026

Veelgestelde vragen

Vincent Harper, Exeter City

Hoeveel verdient Vincent Harper per week?

Vincent Harper verdient €585 per week bij Exeter City.

Wat is het jaarsalaris van Vincent Harper?

Het jaarsalaris van Vincent Harper is €30.420.

Wat is het vermogen van Vincent Harper?

Wij publiceren carrièreverdiensten, geen vermogen. Vincent Harper heeft €232.409 aan salaris verdiend in 9 geregistreerde seizoenen.

Wanneer loopt het contract van Vincent Harper af?

Het huidige contract van Vincent Harper bij Exeter City loopt af op 30 juni 2027.

Op welke positie speelt Vincent Harper?

Vincent Harper speelt als WB/AM L bij Exeter City in de league-two.

Hoe oud is Vincent Harper?

Vincent Harper is 24 jaar oud.

Andere spelers van Exeter City

SALARISHUISHOUDING Exeter City →

Plaats dit op je site

Vrij te gebruiken op elke site. Kopieer de code hieronder.