
Najwięcej zarabiający w historii klubu U.S. Salernitana 1919
Federico Fazio zarobił 38,6 mln zł w klubie U.S. Salernitana 1919 w ciągu 3 sezony, więcej niż jakikolwiek inny zawodnik w naszych danych. 20 z powyższej dwudziestki odeszło już z klubu.
20 najlepiej zarabiających w historii klubu U.S. Salernitana 1919
Ci zawodnicy zarobili razem 277,5 mln zł, czyli 61% wszystkiego, co klub U.S. Salernitana 1919 zapłacił zawodnikom, których zarobki znamy.
Wszyscy zawodnicy klubu U.S. Salernitana 1919, których zarobki znamy
Wszyscy zawodnicy klubu U.S. Salernitana 1919, których zarobki znamy, uszeregowani według tego, ile klub im zapłacił. Sumy obejmują okres do końca sezonu 2025/26.
Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | ZAWODNIK | ZAROBKI W KLUBIE | SEZONY | LATA |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Federico Fazio | 38,6 mln zł | 3 | 2022-2024 |
| 2 | Antonio Candreva | 23 mln zł | 2 | 2023-2024 |
| 3 | Krzysztof Piatek | 22,2 mln zł | 1 | 2023 |
| 4 | Junior Sambia | 20,9 mln zł | 3 | 2023-2025 |
| 5 | Boulaye Dia | 17,7 mln zł | 2 | 2023-2024 |
| 6 | Giulio Maggiore | 17,1 mln zł | 2 | 2023-2024 |
| 7 | Luigi Sepe | 14,7 mln zł | 2 | 2022-2023 |
| 8 | Simone Verdi | 13,4 mln zł | 1 | 2022 |
| 9 | Franck Ribéry | 12,9 mln zł | 1 | 2022 |
| 10 | Norbert Gyömber | 11,4 mln zł | 4 | 2021-2024 |
| 11 | Dylan Bronn | 10,2 mln zł | 2 | 2023-2024 |
| 12 | Emil Bohinen | 9,4 mln zł | 2 | 2022-2023 |
| 13 | Federico Bonazzoli | 9,1 mln zł | 2 | 2022-2023 |
| 14 | Lassana Coulibaly | 9,1 mln zł | 3 | 2022-2024 |
| 15 | Domagoj Bradaric | 8,4 mln zł | 2 | 2023-2024 |
| 16 | Jérôme Boateng | 8,3 mln zł | 1 | 2024 |
| 17 | Riza Durmisi | 8,3 mln zł | 1 | 2021 |
| 18 | Cristiano Lombardi | 7,8 mln zł | 2 | 2020-2021 |
| 19 | Simy | 7,8 mln zł | 1 | 2024 |
| 20 | Toma Basic | 7,2 mln zł | 1 | 2024 |
| 21 | Davide Di Gennaro | 7 mln zł | 1 | 2019 |
| 22 | Milan Đurić | 6,9 mln zł | 4 | 2019-2022 |
| 23 | Emanuele Cicerelli | 6,3 mln zł | 3 | 2019-2021 |
| 24 | Lys Mousset | 6,2 mln zł | 1 | 2022 |
| 25 | Mirko Antonucci | 6,1 mln zł | 3 | 2021-2026 |
| 26 | Sofian Kiyine | 5,7 mln zł | 3 | 2018-2021 |
| 27 | André Anderson | 5,5 mln zł | 2 | 2019-2021 |
| 28 | Diego Perotti | 5,4 mln zł | 1 | 2022 |
| 29 | Kostas Manolas | 5,4 mln zł | 1 | 2024 |
| 30 | Joseph Minala | 5,1 mln zł | 3 | 2017-2019 |
| 31 | Lorenzo Pirola | 5,1 mln zł | 2 | 2023-2024 |
| 32 | Mamadou Coulibaly | 5,1 mln zł | 2 | 2021-2022 |
| 33 | Tiago Casasola | 5 mln zł | 3 | 2018-2021 |
| 34 | Paweł Jaroszyński | 4,9 mln zł | 3 | 2020-2022 |
| 35 | Ederson (Ederson José dos Santos Lourenço da Silva) | 4,8 mln zł | 1 | 2022 |
| 36 | Benoît Costil | 4,6 mln zł | 1 | 2024 |
| 37 | Patryk Dziczek | 4,2 mln zł | 2 | 2020-2021 |
| 38 | Roberto Inglese | 4,1 mln zł | 2 | 2025-2026 |
| 39 | Alessandro Zanoli | 4 mln zł | 1 | 2024 |
| 40 | Tonny Vilhena | 4 mln zł | 1 | 2023 |
| 41 | Radu Drăguşin | 3,7 mln zł | 1 | 2022 |
| 42 | Djavan Anderson | 3,5 mln zł | 1 | 2019 |
| 43 | Riccardo Gagliolo | 3,2 mln zł | 1 | 2022 |
| 44 | Gennaro Tutino | 2,9 mln zł | 1 | 2021 |
| 45 | Hans Nicolussi Caviglia | 2,9 mln zł | 1 | 2023 |
| 46 | Matteo Lovato | 2,9 mln zł | 1 | 2023 |
| 47 | Jean-Daniel Akpa Akpro | 2,7 mln zł | 2 | 2019-2020 |
| 48 | Cédric Gondo | 2,6 mln zł | 2 | 2020-2021 |
| 49 | William Troost-Ekong | 2,4 mln zł | 1 | 2023 |
| 50 | Andreas Karo | 2,3 mln zł | 1 | 2020 |
| 51 | Alessandro Tuia | 2,1 mln zł | 2 | 2017-2018 |
| 52 | Emanuel Vignato | 2 mln zł | 1 | 2024 |
| 53 | Matteo Ruggeri | 1,8 mln zł | 1 | 2022 |
| 54 | Alfred Gomis | 1,7 mln zł | 1 | 2017 |
| 55 | Giuseppe Carriero | 1,7 mln zł | 2 | 2025-2026 |
| 56 | Fabio Maistro | 1,7 mln zł | 1 | 2020 |
| 57 | Kees de Boer Obecna kadra | 1,6 mln zł | 2 | 2025-2026 |
| 58 | Loum Tchaouna | 1,6 mln zł | 1 | 2024 |
| 59 | Nadir Zortea | 1,6 mln zł | 1 | 2022 |
| 60 | Pasquale Mazzocchi | 1,5 mln zł | 2 | 2022-2023 |
| 61 | Simone Palombi | 1,5 mln zł | 1 | 2018 |
| 62 | Alessandro Rossi | 1,5 mln zł | 1 | 2018 |
| 63 | Alfredo Donnarumma | 1,5 mln zł | 1 | 2017 |
| 64 | Antonio Donnarumma | 1,3 mln zł | 2 | 2025-2026 |
| 65 | Armando Anastasio Obecna kadra | 1,3 mln zł | 2 | 2025-2026 |
| 66 | Luca Ranieri | 1,3 mln zł | 1 | 2022 |
| 67 | Vladimir Golemic | 1,3 mln zł | 2 | 2025-2026 |
| 68 | Massimo Coda | 1,3 mln zł | 1 | 2017 |
| 69 | Marius Adamonis | 1,3 mln zł | 2 | 2018-2021 |
| 70 | Gianmarco Vannucchi | 1,2 mln zł | 2 | 2019-2020 |
| 71 | Filippo Delli Carri | 1,2 mln zł | 1 | 2022 |
| 72 | Ismail Achik Obecna kadra | 1,1 mln zł | 2 | 2025-2026 |
| 73 | Mattia Tascone Obecna kadra | 1 mln zł | 2 | 2025-2026 |
| 74 | Edoardo Vergani | 884 tys zł | 1 | 2022 |
| 75 | Niccolò Pierozzi | 777 tys zł | 1 | 2024 |
| 76 | Pietro Terracciano | 750 tys zł | 1 | 2017 |
| 77 | Riccardo Improta | 723 tys zł | 1 | 2017 |
| 78 | Boris Radunovic | 670 tys zł | 1 | 2018 |
| 79 | Andrea Ferraris | 536 tys zł | 2 | 2025-2026 |
| 80 | Luiz Felipe | 536 tys zł | 1 | 2017 |
| 81 | Mattia Sprocati | 501 tys zł | 2 | 2017-2018 |
| 82 | Arturo Onda | 104 tys zł | 2 | 2019-2020 |
| 83 | Lorenzo Panariello | 62 tys zł | 1 | 2021 |
Najczęstsze pytania
Kto zarobił najwięcej w klubie U.S. Salernitana 1919?
Federico Fazio — 38,6 mln zł w ciągu 3 sezony w klubie U.S. Salernitana 1919.
Jak liczone są zarobki w karierze?
Każdy sezon liczy pensję, którą klub wypłacił w danym roku, dodaną do wszystkich pozostałych sezonów, które mamy. Jeśli zawodnik zmienił klub w trakcie sezonu, rok przypisujemy klubowi, który płacił więcej. Sumy obejmują okres do końca sezonu 2025/26.
Jak daleko wstecz sięga zestawienie?
Obejmuje 83 zawodników klubu U.S. Salernitana 1919, których zarobki znamy, od 2017 do 2026.