
U.S. Salernitana 1919 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Matteo Lovato z pensją 70 700 zł tygodniowo · zobacz transfery U.S. Salernitana 1919
Mamy zarobki 29 z 60 zawodników. Średnia obejmuje 21 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Lovato | 70 700 zł | 3 676 400 zł | 25 | D C | Włochy | ||
| Mirko Antonucci | 45 450 zł | 2 363 400 zł | 26 | AM RLC | Włochy | ||
| Roberto Inglese | 38 885 zł | 2 022 020 zł | 33 | ST | Włochy | ||
| Facundo Lescano | 31 815 zł | 1 654 380 zł | 28 | ST | Argentyna | ||
| Galo Capomaggio | 21 210 zł | 1 102 920 zł | 28 | D C, DM | Argentyna | ||
| Luca Villa | 20 200 zł | 1 050 400 zł | 25 | D/WB L | Włochy | ||
| Ettore Quirini | 16 665 zł | 866 580 zł | 21 | D/WB/M R | Włochy | ||
| Filippo Berra | 16 665 zł | 866 580 zł | 30 | D RC | Włochy | ||
| Giuseppe Carriero | 16 160 zł | 840 320 zł | 27 | DM | Włochy | ||
| Kees de Boer | 15 150 zł | 787 800 zł | 25 | DM | Holandia | ||
| Vladimir Golemic | 12 625 zł | 656 500 zł | 34 | D C | Serbia | ||
| Antonio Donnarumma | 12 625 zł | 656 500 zł | 35 | GK | Włochy | ||
| Armando Anastasio | 12 625 zł | 656 500 zł | 28 | D/WB/M L | Włochy | ||
| Franco Ferrari | 11 615 zł | 603 980 zł | 29 | ST | Argentyna | ||
| Ismail Achik | 10 605 zł | 551 460 zł | 24 | AM RLC, F C | Maroko | ||
| Mattia Tascone | 9595 zł | 498 940 zł | 25 | DM, M RC | Włochy | ||
| Emmanuele Matino | 6565 zł | 341 380 zł | 26 | D RC | Włochy | ||
| Gianluca Longobardi | 6060 zł | 315 120 zł | 22 | D RL | Włochy | ||
| Juan Ignacio Molina | 5555 zł | 288 860 zł | 28 | ST | Argentyna | ||
| Andrea Ferraris | 5050 zł | 262 600 zł | 22 | AM RL, ST | Włochy | ||
| Matteo Arena | 4545 zł | 236 340 zł | 26 | D C | Włochy | ||
| Francesco Gisondi | 4101 zł | 213 231 zł | 18 | GK | Włochy | ||
| Emmanuel Gyabuaa | 2954 zł | 153 621 zł | 23 | DM | Włochy | ||
| Luca Boncori | 2166 zł | 112 655 zł | 19 | ST | Włochy | ||
| Leonards Čevers | 2166 zł | 112 655 zł | 20 | GK | Łotwa | ||
| Lorenzo Lombardi | 662 zł | 34 401 zł | 18 | ST | Włochy | ||
| Rocco Di Vito | 662 zł | 34 401 zł | 18 | M C | Włochy | ||
| Emanuele Spalletta | 662 zł | 34 401 zł | 17 | D C | Włochy | ||
| Francesco Chietti | 662 zł | 34 401 zł | 17 | AM RL | Włochy | ||
| Gabriele Milone | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Sebastiano Sciarretta | - | - | 17 | AM/F C | Włochy | ||
| Filippo Vari | - | - | 17 | M C | Włochy | ||
| Nicolas Accoroni | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| William Abbriano | - | - | 17 | DM | Włochy | ||
| Marco Guacci | - | - | 17 | GK | Włochy | ||
| Christian De Amicis | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Matei Topa | - | - | 17 | DM | Mołdawia | ||
| Mattia Russo | - | - | 17 | D L | Włochy | ||
| Francesco Petrucci | - | - | 16 | D L | Włochy | ||
| Carlo Forlenza | - | - | 17 | GK | Włochy | ||
| Gabriele Barzagli | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Christian Petraglia | - | - | 17 | AM L | Włochy | ||
| Francesco Margiore | - | - | 16 | DM | Włochy | ||
| Samuele Mancini | - | - | 17 | DM | Włochy | ||
| Nicolò Marciano | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Riccardo Mazzoleni | - | - | 17 | DM | Włochy | ||
| Edoardo Belfiore | - | - | 17 | M C | Włochy | ||
| Luigi Gabriel Barba | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Cristiano Buttaroni | - | - | 17 | DM | Włochy | ||
| Salvatore Torma | - | - | 18 | D C | Włochy | ||
| Walter Menduto | - | - | 17 | M C | Włochy | ||
| Mario Iliev | - | - | 17 | D R | Bułgaria | ||
| Roberto Capasso | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Giovanni Di Lelio | - | - | 19 | AM LC | Włochy | ||
| Donatello Verza | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Maurizio Nicolosi | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Fation Haxhiu | - | - | 17 | AM RL | Kosowo | ||
| Alessandro Paudice | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Luca Della Rocca | - | - | 18 | D C | Włochy | ||
| Francesco Coppola | - | - | 17 | M RC | Włochy | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 51% budżetu płacowego, spośród 29 zawodników, których zarobki znamy.
U.S. Salernitana 1919 na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
U.S. Salernitana 1919 średnia Other clubs · U.S. Salernitana 1919 płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki U.S. Salernitana 1919, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu U.S. Salernitana 1919 w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu U.S. Salernitana 1919 w sezonie 2026/27 wynosi 21 028 745 zł rocznie (404 399 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 60 zawodników. Mamy zarobki 29 z 60 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie U.S. Salernitana 1919?
Matteo Lovato jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu U.S. Salernitana 1919 — 70 700 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu U.S. Salernitana 1919?
Zawodnik klubu U.S. Salernitana 1919 w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 17 938 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 12 625 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra U.S. Salernitana 1919?
U.S. Salernitana 1919 gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs








































































































