
Lecco 1912 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Leon Šipoš z pensją 15 150 zł tygodniowo · zobacz transfery Lecco 1912
Mamy zarobki 31 z 53 zawodników. Średnia obejmuje 17 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leon Šipoš | 15 150 zł | 787 800 zł | 25 | ST | Chorwacja | ||
| Niccolò Zanellato | 14 645 zł | 761 540 zł | 27 | DM | Włochy | ||
| Antonio Metlika | 12 625 zł | 656 500 zł | 23 | DM | Włochy | ||
| Luca Marrone | 10 100 zł | 525 200 zł | 35 | D C, DM | Włochy | ||
| Damiano Basili | 7070 zł | 367 640 zł | 21 | AM C | Włochy | ||
| Davide Voltan | 7070 zł | 367 640 zł | 30 | AM RC, F C | Włochy | ||
| Guillaume Furrer | 6060 zł | 315 120 zł | 24 | AM RL, ST | Szwajcaria | ||
| Gabriel Pellegrino | 6060 zł | 315 120 zł | 21 | M C | Kanada | ||
| Jacopo Furlan | 5555 zł | 288 860 zł | 32 | GK | Włochy | ||
| Andrea Mallamo | 5050 zł | 262 600 zł | 22 | DM | Włochy | ||
| Gregorio Tanco | 4747 zł | 246 844 zł | 25 | D C | Argentyna | ||
| Marwane Kritta | 4545 zł | 236 340 zł | 23 | D/WB/M L | Maroko | ||
| Anas Alaoui | 4237 zł | 220 321 zł | 19 | ST | Maroko | ||
| Sean Parker | 4141 zł | 215 332 zł | 27 | ST | Włochy | ||
| Oliver Urso | 4040 zł | 210 080 zł | 26 | D/WB L, AM LC | Dania | ||
| Manuel Ferrini | 3979 zł | 206 929 zł | 27 | D LC | Włochy | ||
| Joaquin Dalmasso | 3197 zł | 166 226 zł | 25 | GK | Argentyna | ||
| Noah Lovisa | 2879 zł | 149 682 zł | 25 | D RLC | Szwajcaria | ||
| Andrea Riva | 2722 zł | 141 541 zł | 18 | ST | Włochy | ||
| Federico Arena | 2636 zł | 137 077 zł | 17 | M C | Włochy | ||
| Daniele Papotti | 2570 zł | 133 663 zł | 18 | M C | Włochy | ||
| Matteo Battistini | 2565 zł | 133 401 zł | 31 | D C | Włochy | ||
| Filippo Monguzzi | 2469 zł | 128 411 zł | 18 | M C | Włochy | ||
| Jakob Tscholl | 2267 zł | 117 907 zł | 19 | GK | Włochy | ||
| Jason Anastasini | 2267 zł | 117 907 zł | 18 | AM RC | Włochy | ||
| Leonardo Frugnoli | 2166 zł | 112 655 zł | 19 | D C | Włochy | ||
| Stefano Bonaiti | 1853 zł | 96 374 zł | 27 | M C | Włochy | ||
| Valerio Fumagalli | 1661 zł | 86 395 zł | 18 | ST | Włochy | ||
| Frederick Samuel Ndongue | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | AM RL, ST | Kamerun | ||
| Nicolò Tondi | 662 zł | 34 401 zł | 17 | M C | Włochy | ||
| Lorenzo Mihali | 662 zł | 34 401 zł | 18 | AM RL | Włochy | ||
| Andrea Scaldaferri | - | - | 17 | D/WB L | Włochy | ||
| Mattia Rizzo | - | - | 18 | D/WB R | Szwajcaria | ||
| Omar Lebyad | - | - | 16 | ST | Włochy | ||
| Alessandro Ottaviano | - | - | 16 | GK | Włochy | ||
| Gregory Constant | - | - | 17 | GK | Włochy | ||
| Lorenzo Parizzi | - | - | 18 | D RC | Włochy | ||
| Filippo Balliano | - | - | 16 | DM | Włochy | ||
| Enrico Nova | - | - | 16 | M C | Włochy | ||
| Francesco Purita | - | - | 18 | M R | Włochy | ||
| Davide Zadek | - | - | 17 | GK | Włochy | ||
| Andrea Augusto Hugony | - | - | 16 | ST | Włochy | ||
| Riccardo Maria Meleddu | - | - | 18 | M C | Włochy | ||
| Andrea Di Palma | - | - | 18 | ST | Włochy | ||
| Simone Locarno | - | - | 16 | ST | Włochy | ||
| Leonardo Cosi | - | - | 16 | AM C | Włochy | ||
| Francesco Spreafico | - | - | 16 | ST | Włochy | ||
| Matteo Polonioli | - | - | 16 | D/WB R | Włochy | ||
| Michelangelo Benvenuto | - | - | 16 | D C | Włochy | ||
| Nicolò Santulli | - | - | 15 | M C | Włochy | ||
| Enea Bernasconi | - | - | 16 | D C | Włochy | ||
| Tommaso Dennis Vergato | - | - | 17 | D/WB/M L | Włochy | ||
| Lorenzo Fiore | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 41% budżetu płacowego, spośród 31 zawodników, których zarobki znamy.
Lecco 1912 na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lecco 1912 średnia Other clubs · Lecco 1912 płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Lecco 1912, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Lecco 1912 w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Lecco 1912 w sezonie 2026/27 wynosi 7 631 419 zł rocznie (146 758 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 53 zawodników. Mamy zarobki 31 z 53 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Lecco 1912?
Leon Šipoš jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Lecco 1912 — 15 150 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Lecco 1912?
Zawodnik klubu Lecco 1912 w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 6363 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4747 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Lecco 1912?
Lecco 1912 gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs








































































































