Royal Francs Borains 2026/27 - zarobki zawodników
Belgian Challenger Pro League · najlepiej zarabiający Dorian Dessoleil z pensją 12 360 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dorian Dessoleil | 12 360 zł | 642 720 zł | 32 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Jordy Junior Soladio | 10 815 zł | 562 380 zł | 27 | Napastnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Jovan Mituljikić | 10 815 zł | 562 380 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Serbia | CZE 2027 | ||
| Matthias Francotte | 9785 zł | 508 820 zł | 27 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Massimo Bruno | 9785 zł | 508 820 zł | 31 | Skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Mathias Fixelles | 9785 zł | 508 820 zł | 28 | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Noah Diliberto | 9785 zł | 508 820 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Theo Gécé | 8240 zł | 428 480 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Slobodan Stanojlović | 8240 zł | 428 480 zł | 23 | Skrzydłowy, napastnik | Serbia | CZE 2026 | ||
| Sébastien Dewaest | 8240 zł | 428 480 zł | 34 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Levi Malungu | 5150 zł | 267 800 zł | 23 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Aboubacar Ali Abdallah | 4975 zł | 258 695 zł | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Komory | CZE 2027 | ||
| Corenthyn Lavie | 4862 zł | 252 803 zł | 28 | Prawy skrzydłowy | Francja | CZE 2027 | ||
| Enguerran Faucon | 4759 zł | 247 447 zł | 19 | Lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Adrian Troć | 4738 zł | 246 376 zł | 22 | Środkowy pomocnik | Polska | CZE 2026 | ||
| Maxime Bastian | 4635 zł | 241 020 zł | 24 | Lewy obrońca | Francja | CZE 2027 | ||
| Mondy Prunier | 4635 zł | 241 020 zł | 25 | Napastnik | Haiti | CZE 2026 | ||
| Yanis Hadjem | 4378 zł | 227 630 zł | 24 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Algieria | CZE 2027 | ||
| Philipp Wydra | 4202 zł | 218 525 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Austria | CZE 2027 | ||
| Romain Donnez | 3605 zł | 187 460 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Lucas Lima | 2822 zł | 146 754 zł | 23 | Napastnik | Szwecja | CZE 2027 | ||
| Hossni Soye Ndime | 2704 zł | 140 595 zł | 17 | Napastnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Arsène Wukanya | 2688 zł | 139 792 zł | 18 | Napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Lukas Mondele | 2590 zł | 134 703 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Ayron Blothriaux | 2534 zł | 131 758 zł | 19 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Battiste Crévieux | 2482 zł | 129 080 zł | 18 | Prawy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Jason Dalle Molle | 2405 zł | 125 063 zł | 20 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Dalyan Lamblin | 2379 zł | 123 724 zł | 19 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Jasper Van Oudenhove | 2070 zł | 107 656 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Paul Tilloy | 1643 zł | 85 428 zł | 18 | Bramkarz | Francja | CZE 2027 | ||
| Yannick Pandor | 1545 zł | 80 340 zł | 24 | Bramkarz | Komory | CZE 2027 | ||
| Yannis Kari | 1452 zł | 75 520 zł | 24 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Komory | CZE 2026 | ||
| Victor Swinnen | 1452 zł | 75 520 zł | 24 | Bramkarz | Belgia | CZE 2027 | ||
| Dario Bisengambi | - | - | 17 | Napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Anton Dupont | - | - | 17 | Napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Amine Benfriha | - | - | 19 | Napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Romain Picard | - | - | 17 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Aymeric Mampaka Madila | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Sacha Meulemans | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Matteo Giunta | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Nichoé Baudelet | - | - | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Noah Khayi | - | - | 19 | Skrzydłowy | Francja | CZE 2026 | ||
| Brahim Yarrouti | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Christopher Makali Nzazi | - | - | 19 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Marouane Ait Jilali | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Noam Lestienne | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Francja | CZE 2026 | ||
| Romain Vanhoutte | - | - | 17 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Enoha Bontems | - | - | 16 | Napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Hamza Nait-Birrou | - | - | 17 | Napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Lenny Rousis | - | - | 18 | Lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Leandro Moreno-Portela | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Koray Alacali | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Leandro Pisu | - | - | 17 | Napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Maël Letot | - | - | 17 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Oscar Burrion | - | - | 18 | Lewy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 31% budżetu płacowego, spośród 33 zawodników, których zarobki znamy.
Royal Francs Borains na tle Belgian Challenger Pro League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Royal Francs Borains średnia Belgian Challenger Pro League · Royal Francs Borains płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Royal Francs Borains, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Royal Francs Borains w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Royal Francs Borains w sezonie 2026/27 wynosi 8 972 907 zł rocznie (172 556 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 55 zawodników. Mamy zarobki 33 z 55 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Royal Francs Borains?
Dorian Dessoleil jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Royal Francs Borains — 12 360 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Royal Francs Borains?
Zawodnik klubu Royal Francs Borains w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 6237 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 23, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4862 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Royal Francs Borains?
Royal Francs Borains gra w rozgrywkach Belgian Challenger Pro League. Belgian Challenger Pro League (Belgia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.








