Club NXT 2026/27 - zarobki zawodników
Belgian Challenger Pro League · najlepiej zarabiający Alejandro Granados z pensją 12 875 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alejandro Granados | 12 875 zł | 669 500 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Hiszpania | CZE 2027 | ||
| Jessi Da Silva | 10 815 zł | 562 380 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Jesse Bisiwu | 10 815 zł | 562 380 zł | 17 | Lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2027 | ||
| Jakke Van Britsom | 10 815 zł | 562 380 zł | 18 | Napastnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Laurens Goemaere | 10 300 zł | 535 600 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Naïm Amengai | 9785 zł | 508 820 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Tobias Jensen | 8240 zł | 428 480 zł | 19 | Skrzydłowy | Dania | CZE 2028 | ||
| Axl Wins | 7725 zł | 401 700 zł | 17 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Argus Vanden Driessche | 7725 zł | 401 700 zł | 18 | Bramkarz | Belgia | CZE 2029 | ||
| Chris Grombahi | 7210 zł | 374 920 zł | 16 | Skrzydłowy | Côte d’Ivoire | CZE 2027 | ||
| Gianluca Okon-Engstler | 6180 zł | 321 360 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Włochy | CZE 2027 | ||
| Lucas Delorge | 5150 zł | 267 800 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2028 | ||
| Kader Yaméogo | 5150 zł | 267 800 zł | 20 | Środkowy obrońca | Côte d’Ivoire | CZE 2026 | ||
| Ilyas Bouazzaoui | 4996 zł | 259 766 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Maroko | CZE 2028 | ||
| Alexander Vandeperre | 4965 zł | 258 159 zł | 18 | Lewy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Sacha Marloye | 4481 zł | 232 986 zł | 17 | Prawy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Wout Verlinden | 3832 zł | 199 243 zł | 18 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Yanis Musuayi | 3729 zł | 193 887 zł | 18 | Napastnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Siebe Wylin | 3090 zł | 160 680 zł | 22 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Sem Audoor | 3090 zł | 160 680 zł | 21 | Lewy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Samuel Gomez van Hoogen | 3090 zł | 160 680 zł | 19 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2028 | ||
| Tian Nai Koren | - | - | 15 | Ofensywny pomocnik | Słowenia | CZE 2028 | ||
| Andre Garcia | - | - | 17 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2029 | ||
| Stefan Ostoici | - | - | 16 | Bramkarz | Węgry | CZE 2028 | ||
| Mohammed Elbay | - | - | 16 | Prawy obrońca | Belgia | CZE 2029 | ||
| Grady McDonnell | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Irlandia | CZE 2029 | ||
| Thibaut Van Acker | - | - | 33 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Rayan Buifrahi | - | - | 20 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 39% budżetu płacowego, spośród 21 zawodników, których zarobki znamy.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Club NXT, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Club NXT w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Club NXT w sezonie 2026/27 wynosi 7 490 902 zł rocznie (144 056 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 28 zawodników. Mamy zarobki 21 z 28 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Club NXT?
Alejandro Granados jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Club NXT — 12 875 zł tygodniowo.
W jakiej lidze gra Club NXT?
Club NXT gra w rozgrywkach Belgian Challenger Pro League. Belgian Challenger Pro League (Belgia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Belgian Challenger Pro League










