SALARYSPORT
★ 0
KP

K Patro Eisden Maasmechelen 2026/27 - zarobki zawodników

Belgian Challenger Pro League · najlepiej zarabiający Denys Prychynenko z pensją 17 510 zł tygodniowo

SEZON
2026/27
TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY170 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 8,8 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY49
TRENER 13 tys zł Stijn Stijnen
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 7 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
16 995 zł · 10%
Obrońcy
48 835 zł · 29%
Pomocnicy
43 935 zł · 26%
Napastnicy
59 923 zł · 35%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu K Patro Eisden Maasmechelen, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Denys Prychynenko
17 510 zł
910 520 zł 33 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Ukraina CZE 2027
Radja Nainggolan
13 905 zł
723 060 zł 37 Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik Belgia CZE 2027
Benoit Olivier
12 875 zł
669 500 zł 21 Lewy obrońca Belgia CZE 2027
Gian Geladé
11 330 zł
589 160 zł 24 Bramkarz Belgia CZE 2027
Jimmy Kaparos
10 815 zł
562 380 zł 23 Defensywny pomocnik Dominikana CZE 2026
Mohammed Al-Rashdi
9785 zł
508 820 zł 23 Ofensywny pomocnik Arabia Saudyjska CZE 2027
Raymond Asante
8755 zł
455 260 zł 21 Ofensywny pomocnik Ghana CZE 2026
Stef Peeters
8240 zł
428 480 zł 33 Środkowy pomocnik Belgia CZE 2027
Amir Rais
7725 zł
401 700 zł 20 Ofensywny pomocnik Holandia CZE 2027
Jordan Renson
5665 zł
294 580 zł 29 Środkowy obrońca Belgia CZE 2028
Julien Devriendt
5665 zł
294 580 zł 26 Bramkarz Belgia CZE 2026
Kjetil Borry
5150 zł
267 800 zł 30 Środkowy obrońca Belgia CZE 2026
Kéres Masangu
5150 zł
267 800 zł 25 Defensywny pomocnik Belgia CZE 2027
Léandro Rousseau
5150 zł
267 800 zł 22 Lewy skrzydłowy, napastnik Belgia CZE 2027
Nicolas Orye
4635 zł
241 020 zł 26 Napastnik Belgia CZE 2026
Raphaël Sarfo
3605 zł
187 460 zł 21 Prawy obrońca, prawy pomocnik Holandia CZE 2026
Arnaud Dony
3373 zł
175 409 zł 21 Lewy obrońca, lewy skrzydłowy Belgia CZE 2028
Aaron Kamardin
3322 zł
172 731 zł 23 Środkowy obrońca Komory CZE 2027
Aloïs Penin
3270 zł
170 053 zł 22 Boczny obrońca Francja CZE 2026
Ridwane M'barki
3080 zł
160 144 zł 31 Skrzydłowy Belgia CZE 2027
Ilyas Lefrancq
3054 zł
158 805 zł 21 Ofensywny pomocnik Maroko CZE 2026
Milan Robberechts
2997 zł
155 860 zł 21 Prawy skrzydłowy Belgia CZE 2027
Justin Munezero
2307 zł
119 974 zł 24 Lewy obrońca, lewy skrzydłowy Belgia CZE 2028
Ilkan Özdemir
2220 zł
115 422 zł 18 Defensywny pomocnik Turcja CZE 2026
Cihan Serdan
2204 zł
114 618 zł 20 Napastnik Holandia CZE 2026
Japhet Muanza
2204 zł
114 618 zł 23 Środkowy obrońca Belgia CZE 2027
Ilias Lebbar
2122 zł
110 334 zł 18 Prawy obrońca Belgia CZE 2026
Milan Ait Oumarir
1916 zł
99 622 zł 19 Napastnik Belgia CZE 2026
Rafaël Jire Rafael
1658 zł
86 232 zł 21 Prawy wahadłowy, prawy skrzydłowy Belgia CZE 2026
Ego Haslamaci
-
- 17 Środkowy obrońca Belgia CZE 2026
Simon Boogmans
-
- 19 Prawy obrońca Belgia CZE 2026
Nicolas Zoran
-
- 17 Ofensywny pomocnik Czechy CZE 2026
Alesio Pano
-
- 19 Bramkarz Albania CZE 2027
Zsombor Gamauf
-
- 17 Ofensywny pomocnik Węgry CZE 2026
Tarek Loufti
-
- 17 Ofensywny pomocnik Belgia CZE 2026
Yassin Khammas
-
- 16 Środkowy obrońca Belgia CZE 2026
Vincent Virzi
-
- 20 Bramkarz Belgia CZE 2026
Louca Peeters
-
- 18 Lewy obrońca Belgia CZE 2026
Noah Katanga
-
- 19 Bramkarz Belgia CZE 2026
Rio Noruwa Ian
-
- 17 Napastnik Holandia CZE 2026
Dylan Drutti
-
- 18 Bramkarz Belgia CZE 2026
Juul Vyslouzil
-
- 18 Napastnik Belgia CZE 2026
Nezar Ahassad
-
- 19 Napastnik Belgia CZE 2026
Ayoub Saba
-
- 18 Środkowy obrońca Belgia CZE 2026
Eren Bayar
-
- 19 Środkowy obrońca Belgia CZE 2026
Wail El Khatiri
-
- 18 Ofensywny pomocnik Belgia CZE 2026
Junior Mbaku-Mbabit
-
- 17 Napastnik Belgia CZE 2027
Darly Mputu
-
- 17 Środkowy obrońca Belgia CZE 2026
Gabriel Waya-Waya
-
- 21 Napastnik Belgia CZE 2026

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

18 tys zł 12 tys zł 6 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
15
Poniżej 5 tys zł
25%
9
5 tys zł-10 tys zł
36%
5
10 tys zł-26 tys zł
39%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 39% budżetu płacowego, spośród 29 zawodników, których zarobki znamy.

K Patro Eisden Maasmechelen na tle Belgian Challenger Pro League

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Bramkarze 2
8 tys zł + 44%
Obrońcy 7
6 tys zł -28%
Pomocnicy 5
11 tys zł + 5%
Napastnicy 6
6 tys zł -32%

K Patro Eisden Maasmechelen średnia Belgian Challenger Pro League · K Patro Eisden Maasmechelen płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
31 zawodników
2027
15 zawodników
2028
3 zawodnicy

Najczęstsze pytania

Zarobki K Patro Eisden Maasmechelen, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu K Patro Eisden Maasmechelen w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu K Patro Eisden Maasmechelen w sezonie 2026/27 wynosi 8 823 742 zł rocznie (169 687 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 49 zawodników. Mamy zarobki 29 z 49 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie K Patro Eisden Maasmechelen?

Denys Prychynenko jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu K Patro Eisden Maasmechelen — 17 510 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu K Patro Eisden Maasmechelen?

Zawodnik klubu K Patro Eisden Maasmechelen w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 6891 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 5150 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra K Patro Eisden Maasmechelen?

K Patro Eisden Maasmechelen gra w rozgrywkach Belgian Challenger Pro League. Belgian Challenger Pro League (Belgia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Inne zespoły Belgian Challenger Pro League

STATYSTYKI LIGI → NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY →

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.