Dundee United 2026/27 - zarobki zawodników
Scottish Premiership · najlepiej zarabiający Bert Esselink z pensją 22 725 zł tygodniowo · zobacz transfery Dundee United
Mamy zarobki 21 z 29 zawodników. Średnia obejmuje 15 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bert Esselink | 22 725 zł | 1 181 700 zł | 25 | D C | Holandia | ||
| Johnny Russell | 20 705 zł | 1 076 660 zł | 35 | AM RL | Szkocja | ||
| Julius Eskesen | 20 705 zł | 1 076 660 zł | 26 | AM RC | Dania | ||
| Craig Sibbald | 17 170 zł | 892 840 zł | 30 | DM | Szkocja | ||
| Kristijan Trapanovski | 15 150 zł | 787 800 zł | 25 | AM RL | Macedonia Północna | ||
| Panutche Camará | 14 140 zł | 735 280 zł | 28 | DM | Gwinea Bissau | ||
| Ross Graham | 13 635 zł | 709 020 zł | 24 | D C | Szkocja | ||
| Ryan Strain | 13 635 zł | 709 020 zł | 28 | D/WB R | Australia | ||
| Vicko Ševelj | 12 625 zł | 656 500 zł | 24 | D/WB R, DM | Chorwacja | ||
| Will Ferry | 12 120 zł | 630 240 zł | 24 | D/WB L | Irlandia | ||
| Dario Naamo | 12 120 zł | 630 240 zł | 20 | D/WB R, AM RL | Finlandia | ||
| Emmanuel Agyei | 11 615 zł | 603 980 zł | 20 | DM | Ghana | ||
| Ivan Dolček | 10 605 zł | 551 460 zł | 25 | AM RL | Chorwacja | ||
| Iurie Iovu | 10 605 zł | 551 460 zł | 23 | D C | Mołdawia | ||
| Zac Sapsford | 10 100 zł | 525 200 zł | 22 | AM RLC, F C | Australia | ||
| Neil Farrugia | 9595 zł | 498 940 zł | 26 | WB/AM RL | Irlandia | ||
| Dave Richards | 7070 zł | 367 640 zł | 31 | GK | Walia | ||
| Marcus Buchanan | 1263 zł | 65 650 zł | 16 | D RC | Szkocja | ||
| Nairn Reynolds | 1263 zł | 65 650 zł | 16 | D C | Szkocja | ||
| Jack Anderson | 1263 zł | 65 650 zł | 16 | ST | Szkocja | ||
| Keir Gilligan | 758 zł | 39 390 zł | 17 | D/WB L | Szkocja | ||
| Isaac Pappoe | - | - | 21 | DM, AM C | Ghana | ||
| Brodie Lee | - | - | 16 | D C, DM | Szkocja | ||
| Alfie Joss | - | - | 15 | D C | Szkocja | ||
| Cohen Leiper | - | - | 15 | AM R | Szkocja | ||
| Harry Simpson | - | - | 16 | AM RL | Szkocja | ||
| Carson Bertie | - | - | 16 | D C, DM | Szkocja | ||
| Matthew Mudie | - | - | 17 | D/WB R | Szkocja | ||
| Jamie Forrest | - | - | 16 | DM, AM C | Szkocja | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 40% budżetu płacowego, spośród 21 zawodników, których zarobki znamy.
Dundee United na tle Scottish Premiership
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Dundee United średnia Scottish Premiership · Dundee United płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Dundee United, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Dundee United w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Dundee United w sezonie 2026/27 wynosi 12 420 980 zł rocznie (238 865 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 29 zawodników. Mamy zarobki 21 z 29 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Dundee United?
Bert Esselink jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Dundee United — 22 725 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Dundee United?
Zawodnik klubu Dundee United w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 14 039 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 15, których zarobki znamy. Mediana wynosi 13 635 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Dundee United?
Dundee United gra w rozgrywkach Scottish Premiership. Scottish Premiership (Szkocja) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.









