
Kilmarnock 2026/27 - zarobki zawodników
Scottish Premiership · najlepiej zarabiający Bailey Rice z pensją 18 025 zł tygodniowo · zobacz transfery Kilmarnock · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 2 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bailey Rice | 18 025 zł | 937 300 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Szkocja | MAJ 2026 | ||
| Aaron Tshibola | 18 025 zł | 937 300 zł | 30 | Defensywny pomocnik | Demokratyczna Republika Konga | MAJ 2026 | ||
| Erik Ring | 16 995 zł | 883 740 zł | 23 | Skrzydłowy | Szwecja | CZE 2028 | ||
| Joe Hugill | 15 965 zł | 830 180 zł | 21 | Napastnik | Anglia | MAJ 2027 | ||
| Johnly Yfeko | 15 965 zł | 830 180 zł | 22 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Nicky Cleșcenco | 14 935 zł | 776 620 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Mołdawia | MAJ 2027 | ||
| Tom Lowery | 13 390 zł | 696 280 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Walia | MAJ 2027 | ||
| Mark O'Hara | 9785 zł | 508 820 zł | 29 | Defensywny pomocnik | Szkocja | MAJ 2026 | ||
| Rory McKenzie | 8755 zł | 455 260 zł | 31 | Defensywny pomocnik, pomocnik | Szkocja | MAJ 2026 | ||
| Robbie Deas | 8755 zł | 455 260 zł | 25 | Środkowy obrońca | Szkocja | MAJ 2027 | ||
| Tyreece John-Jules | 8240 zł | 428 480 zł | 24 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | MAJ 2027 | ||
| Djenairo Daniels | 7210 zł | 374 920 zł | 23 | Napastnik | Surinam | MAJ 2027 | ||
| Greg Kiltie | 6180 zł | 321 360 zł | 28 | Lewy skrzydłowy | Szkocja | MAJ 2027 | ||
| George Stanger | 6180 zł | 321 360 zł | 24 | Środkowy obrońca | Nowa Zelandia | MAJ 2027 | ||
| Jamie Brandon | 5665 zł | 294 580 zł | 27 | Prawy obrońca | Szkocja | MAJ 2027 | ||
| Maksymilian Stryjek | 4635 zł | 241 020 zł | 28 | Bramkarz | Polska | MAJ 2026 | ||
| Marcus Dackers | 4635 zł | 241 020 zł | 22 | Napastnik | Walia | MAJ 2026 | ||
| Zac Williams | 4120 zł | 214 240 zł | 21 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2026 | ||
| Calum Ferrie | 4017 zł | 208 884 zł | 27 | Bramkarz | Szkocja | MAJ 2027 | ||
| Michael Schjønning-Larsen | 2302 zł | 119 707 zł | 24 | Boczny obrońca | Estonia | MAJ 2027 | ||
| Noah Simpson | 1288 zł | 66 950 zł | 15 | Ofensywny pomocnik | Szkocja | MAJ 2027 | ||
| Aaron Davis | 1288 zł | 66 950 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Szkocja | MAJ 2027 | ||
| Archie Traynor | 1030 zł | 53 560 zł | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Szkocja | MAJ 2026 | ||
| Ethan Mersey | 1030 zł | 53 560 zł | 18 | Środkowy obrońca | Szkocja | MAJ 2026 | ||
| Cooper Eaglesham | 515 zł | 26 780 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Szkocja | - | ||
| Keir Russell | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Środkowy obrońca | Szkocja | - | ||
| Logan Foster | 515 zł | 26 780 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Szkocja | - | ||
| Ben Coutts | 515 zł | 26 780 zł | 17 | Bramkarz | Szkocja | - | ||
| Adam Law | 515 zł | 26 780 zł | 17 | Środkowy obrońca | Szkocja | - | ||
| Shay McKeown | 515 zł | 26 780 zł | 17 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Szkocja | - | ||
| Remo Margiotta | 515 zł | 26 780 zł | 15 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Szkocja | - | ||
| Craig Watson | 515 zł | 26 780 zł | 17 | Środkowy obrońca | Szkocja | - | ||
| Guy Feeney | 515 zł | 26 780 zł | 16 | Środkowy obrońca | Szkocja | - | ||
| Caiden McMillan | 515 zł | 26 780 zł | 16 | Prawy skrzydłowy | Szkocja | - | ||
| Duncan Barlow | - | - | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Szkocja | MAJ 2026 | ||
| Cole Coughlin | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Filipiny | MAJ 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 42% budżetu płacowego, spośród 34 zawodników, których zarobki znamy.
Kilmarnock na tle Scottish Premiership
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Kilmarnock średnia Scottish Premiership · Kilmarnock płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Kilmarnock, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Kilmarnock w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Kilmarnock w sezonie 2026/27 wynosi 10 585 331 zł rocznie (203 564 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 36 zawodników. Mamy zarobki 34 z 36 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Kilmarnock?
Bailey Rice jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Kilmarnock — 18 025 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Kilmarnock?
Zawodnik klubu Kilmarnock w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 9157 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 8240 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Kilmarnock?
Kilmarnock gra w rozgrywkach Scottish Premiership. Scottish Premiership (Szkocja) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.













