FK Jablonec 2026/27 - zarobki zawodników
Czech First League · najlepiej zarabiający Jan Chramosta z pensją 31 415 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan Chramosta | 31 415 zł | 1 633 580 zł | 34 | Napastnik | Czechy | - | ||
| Beni Makouana | 18 025 zł | 937 300 zł | 22 | Skrzydłowy | Congo | CZE 2026 | ||
| Dominik Hollý | 12 360 zł | 642 720 zł | 21 | Skrzydłowy | Słowacja | CZE 2028 | ||
| Eduard Sobol | 11 845 zł | 615 940 zł | 30 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Ukraina | CZE 2028 | ||
| Filip Zorvan | 11 845 zł | 615 940 zł | 29 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Lamin Jawo | 10 300 zł | 535 600 zł | 30 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Gambia | CZE 2027 | ||
| Matej Malenšek | 9785 zł | 508 820 zł | 20 | Skrzydłowy | Słowenia | CZE 2027 | ||
| Renato Pantalon | 8755 zł | 455 260 zł | 27 | Środkowy obrońca | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Filip Novak | 6695 zł | 348 140 zł | 35 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2026 | ||
| Ebrima Singhateh | 6695 zł | 348 140 zł | 22 | Skrzydłowy, napastnik | Gambia | CZE 2029 | ||
| Jan Hanuš | 5665 zł | 294 580 zł | 37 | Bramkarz | Czechy | - | ||
| David Puškáč | 5361 zł | 278 780 zł | 32 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Alexis Alégué | 5062 zł | 263 247 zł | 28 | Skrzydłowy | Kamerun | CZE 2026 | ||
| Nemanja Tekijaški | 4764 zł | 247 715 zł | 28 | Środkowy obrońca | Serbia | - | ||
| Martin Cedidla | 4635 zł | 241 020 zł | 23 | Środkowy obrońca, prawy pomocnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Nassim Innocenti | 4635 zł | 241 020 zł | 23 | Środkowy obrońca | Burkina Faso | CZE 2027 | ||
| David Štěpánek | 4455 zł | 231 647 zł | 28 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Richard Sedláček | 3605 zł | 187 460 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Sebastian Nebyla | 3409 zł | 177 284 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Słowacja | CZE 2026 | ||
| Samuel Lavrinčík | 3090 zł | 160 680 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Słowacja | CZE 2027 | ||
| Daniel Souček | 2863 zł | 148 897 zł | 26 | Boczny obrońca, prawy pomocnik | Czechy | - | ||
| Vakhtang Chanturishvili | 2575 zł | 133 900 zł | 31 | Lewy wahadłowy, lewy pomocnik | Gruzja | CZE 2027 | ||
| David Nykrín | 2544 zł | 132 293 zł | 21 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| Klemen Mihelak | 2410 zł | 125 330 zł | 23 | Bramkarz | Słowenia | CZE 2027 | ||
| Success Makanjuola | 2132 zł | 110 869 zł | 24 | Skrzydłowy | Nigeria | CZE 2027 | ||
| Matěj Polidar | 1648 zł | 85 696 zł | 25 | Lewy pomocnik | Czechy | - | ||
| Nelson Okeke | 1143 zł | 59 452 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Nigeria | CZE 2029 | ||
| Samuel Obinaia | 515 zł | 26 780 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Ukraina | CZE 2027 | ||
| Albert Kotlín | - | - | 19 | Bramkarz | Czechy | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 45% budżetu płacowego, spośród 28 zawodników, których zarobki znamy.
FK Jablonec na tle Czech First League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FK Jablonec średnia Czech First League · FK Jablonec płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki FK Jablonec, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FK Jablonec w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FK Jablonec w sezonie 2026/27 wynosi 9 788 090 zł rocznie (188 233 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 29 zawodników. Mamy zarobki 28 z 29 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie FK Jablonec?
Jan Chramosta jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FK Jablonec — 31 415 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FK Jablonec?
Zawodnik klubu FK Jablonec w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 6793 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 24, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4702 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FK Jablonec?
FK Jablonec gra w rozgrywkach Czech First League. Czech First League (Czechy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Czech First League
Kluby o podobnym budżecie płacowym








