FC Baník Ostrava 2026/27 - zarobki zawodników
Czech First League · najlepiej zarabiający Václav Jurečka z pensją 18 025 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 11 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Václav Jurečka | 18 025 zł | 937 300 zł | 31 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Dominik Holec | 17 510 zł | 910 520 zł | 30 | Bramkarz | Słowacja | CZE 2028 | ||
| Martin Jedlička | 14 935 zł | 776 620 zł | 27 | Bramkarz | Czechy | CZE 2028 | ||
| Michal Frydrych | 14 935 zł | 776 620 zł | 35 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2026 | ||
| Srđan Plavšić | 13 390 zł | 696 280 zł | 29 | Wahadłowy, skrzydłowy | Serbia | CZE 2026 | ||
| Abdallah Gning | 12 875 zł | 669 500 zł | 26 | Napastnik | Senegal | CZE 2029 | ||
| Daniel Holzer | 12 360 zł | 642 720 zł | 29 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Czechy | CZE 2028 | ||
| Hamidou Kante | 11 330 zł | 589 160 zł | 20 | Lewy obrońca | Senegal | CZE 2030 | ||
| Jiří Boula | 10 815 zł | 562 380 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2029 | ||
| Karel Pojezný | 10 300 zł | 535 600 zł | 23 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2029 | ||
| Matěj Chaluš | 9785 zł | 508 820 zł | 27 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| Vlasiy Sinyavskiy | 7725 zł | 401 700 zł | 28 | Lewy wahadłowy, skrzydłowy | Estonia | CZE 2029 | ||
| Dennis Owusu | 7210 zł | 374 920 zł | 24 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Niemcy | GRU 2027 | ||
| Filip Kubala | 6695 zł | 348 140 zł | 25 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| David Látal | 4908 zł | 255 213 zł | 22 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| David Buchta | 4738 zł | 246 376 zł | 26 | Prawy wahadłowy, ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Matúš Rusnák | 4635 zł | 241 020 zł | 25 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Słowacja | CZE 2028 | ||
| Michal Kohút | 4635 zł | 241 020 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Filip Šancl | 4393 zł | 228 433 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2029 | ||
| Ondřej Kričfaluši | 4120 zł | 214 240 zł | 21 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2029 | ||
| Pablo Ortiz | 4120 zł | 214 240 zł | 25 | Środkowy obrońca | Kolumbia | CZE 2029 | ||
| Lauri Laine | 3584 zł | 186 389 zł | 20 | Skrzydłowy | Finlandia | CZE 2029 | ||
| Eldar Šehić | 2740 zł | 142 470 zł | 25 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Bośnia i Hercegowina | - | ||
| Viktor Budinský | 2575 zł | 133 900 zł | 32 | Bramkarz | Słowacja | CZE 2027 | ||
| Patrick Kpozo | 2173 zł | 113 012 zł | 27 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Ghana | GRU 2026 | ||
| Jiří Míček | 1936 zł | 100 693 zł | 18 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| Ladislav Almasi | 1833 zł | 95 337 zł | 26 | Napastnik | Słowacja | CZE 2026 | ||
| Marek Havran | 1530 zł | 79 537 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2029 | ||
| Artúr Musák | 1360 zł | 70 699 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Słowacja | CZE 2030 | ||
| David Řeháček | 1102 zł | 57 309 zł | 18 | Obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| David Planka | 1097 zł | 57 041 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2029 | ||
| Radim Šudák | 1025 zł | 53 292 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Tobias Keller | 1020 zł | 53 024 zł | 18 | Bramkarz | Czechy | CZE 2026 | ||
| Šimon Drozd | 958 zł | 49 811 zł | 18 | Napastnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Carlos Lores | 927 zł | 48 204 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| František Doležel | 834 zł | 43 384 zł | 18 | Skrzydłowy | Czechy | CZE 2028 | ||
| Samuel Magnus | - | - | 16 | Bramkarz | Słowacja | - | ||
| Václav Klopštok | - | - | 16 | Lewy obrońca | Czechy | CZE 2028 | ||
| Daniel Janků | - | - | 17 | Napastnik | Czechy | - | ||
| Jakub Graclík | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Martin Postuwka | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Lukáš Matušinský | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Tomáš Škubala | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Jean Paul Diatta | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Senegal | - | ||
| Adam Bitta | - | - | 17 | Bramkarz | Czechy | CZE 2028 | ||
| Martin Kulyk | - | - | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Patrik Jurásek | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Czechy | CZE 2027 | ||
| Dominik Zajac | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| František Hruška | - | - | 17 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Czechy | - | ||
| Josef Hruška | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Czechy | - | ||
| Dominik Petrovčín | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Słowacja | - | ||
| Jonathan Okebugwu | - | - | 19 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Nigeria | - | ||
| Simon Baroš | - | - | 16 | Napastnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Michael Ouly | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Côte d’Ivoire | - | ||
| Šimon Vlna | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Słowacja | - | ||
| Jakub Pira | - | - | 17 | Napastnik | Słowacja | CZE 2027 | ||
| Lukáš Dvořáček | - | - | 17 | Skrzydłowy | Czechy | CZE 2028 | ||
| Tochukwu Ogbadibo | - | - | 18 | Napastnik | Nigeria | - | ||
| Petr Kuchař | - | - | 17 | Bramkarz | Czechy | CZE 2028 | ||
| Jakub Cahlík | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Tobiáš Šopík | - | - | 18 | Prawy obrońca | Czechy | - | ||
| Stanislav Pinkas | - | - | 18 | Boczny obrońca | Czechy | - | ||
| Jaromír Martinák | - | - | 17 | Bramkarz | Czechy | - | ||
| Bořek Binar | - | - | 17 | Skrzydłowy | Czechy | - | ||
| Tomáš Bojčík | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Słowacja | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 35% budżetu płacowego, spośród 36 zawodników, których zarobki znamy.
FC Baník Ostrava na tle Czech First League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FC Baník Ostrava średnia Czech First League · FC Baník Ostrava płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki FC Baník Ostrava, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FC Baník Ostrava w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FC Baník Ostrava w sezonie 2026/27 wynosi 11 654 924 zł rocznie (224 133 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 65 zawodników. Mamy zarobki 36 z 65 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie FC Baník Ostrava?
Václav Jurečka jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FC Baník Ostrava — 18 025 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FC Baník Ostrava?
Zawodnik klubu FC Baník Ostrava w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8585 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 22, których zarobki znamy. Mediana wynosi 7468 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FC Baník Ostrava?
FC Baník Ostrava gra w rozgrywkach Czech First League. Czech First League (Czechy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.









