Go Ahead Eagles 2026/27 - zarobki zawodników
Eredivisie · najlepiej zarabiający Alfons Sampsted z pensją 23 175 zł tygodniowo · zobacz transfery Go Ahead Eagles
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 8 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alfons Sampsted | 23 175 zł | 1 205 100 zł | 27 | Prawy obrońca | Islandia | CZE 2028 | ||
| Stefán Ingi Sigurðarson | 18 540 zł | 964 080 zł | 24 | Napastnik | Islandia | CZE 2030 | ||
| Evert Linthorst | 16 995 zł | 883 740 zł | 25 | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Holandia | CZE 2028 | ||
| Melle Meulensteen | 14 935 zł | 776 620 zł | 26 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2029 | ||
| Oskar Sivertsen | 14 420 zł | 749 840 zł | 21 | Skrzydłowy, napastnik | Norwegia | CZE 2028 | ||
| Oscar Pettersson | 14 420 zł | 749 840 zł | 25 | Skrzydłowy, napastnik | Szwecja | CZE 2028 | ||
| Victor Edvardsen | 12 875 zł | 669 500 zł | 29 | Skrzydłowy, napastnik | Szwecja | CZE 2028 | ||
| Dean James | 12 360 zł | 642 720 zł | 25 | Lewy obrońca | Indonezja | CZE 2028 | ||
| Eus Waayers | 11 845 zł | 615 940 zł | 18 | Prawy obrońca | Holandia | CZE 2029 | ||
| Giovanni van Zwam | 11 330 zł | 589 160 zł | 21 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Gerrit Nauber | 11 330 zł | 589 160 zł | 33 | Środkowy obrońca | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Julius Dirksen | 10 815 zł | 562 380 zł | 22 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2029 | ||
| Joris Kramer | 10 815 zł | 562 380 zł | 28 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2028 | ||
| Mathis Suray | 9785 zł | 508 820 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Richonell Margaret | 8755 zł | 455 260 zł | 24 | Skrzydłowy, napastnik | Surinam | CZE 2029 | ||
| Thibo Baeten | 8240 zł | 428 480 zł | 23 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Belgia | CZE 2029 | ||
| Dani Tijman | 7210 zł | 374 920 zł | 19 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2028 | ||
| Yasser Salah Rahmouni | 6695 zł | 348 140 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2029 | ||
| Pim Saathof | 4748 zł | 246 912 zł | 21 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Leon Opdam | - | - | 19 | Prawy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Kader Koné | - | - | 20 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Delicio Hoever | - | - | 17 | Lewy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Darcy Turner | - | - | 19 | Prawy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Diego Wagimin | - | - | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Holandia | - | ||
| Carlito Sordam | - | - | 19 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Surinam | CZE 2026 | ||
| Kaid Becker | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Trustin van 't Loo | - | - | 21 | Skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Nesher Meulenbroek | - | - | 19 | Napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Ezrah Wolf | - | - | 16 | Skrzydłowy | Surinam | CZE 2026 | ||
| Preston Okoro | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Adnan El Boujjoufi | - | - | 15 | Napastnik | Maroko | CZE 2026 | ||
| Bjorn Jansen | - | - | 20 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Siem Askamp | - | - | 20 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Maik Prinsen | - | - | 20 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Bas Top | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Holandia | - | ||
| Dielan Ghafour | - | - | 19 | Defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Jayden Jankie | - | - | 16 | Napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Enzo Cuhfus | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Aruba | CZE 2026 | ||
| Jayden Wilsterman | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Surinam | CZE 2026 | ||
| Nando Verdoni | - | - | 22 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Didi Naarendorp (Dichayro Naarendorp) | - | - | 21 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik | Surinam | CZE 2026 | ||
| Milan Berenschot | - | - | 20 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Vince Sardjoe | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Holandia | - | ||
| Fabian Troost | - | - | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Ofosu Boakye | - | - | 18 | Napastnik | Ghana | CZE 2026 | ||
| Roan Veenbrink | - | - | 20 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Mehmet Akif Yıldırım | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Turcja | CZE 2026 | ||
| Rami Gtari | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Nissi Lombaye | - | - | 18 | Skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Terence Lantveld | - | - | 18 | Lewy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Robbin Weijenberg | - | - | 20 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Giovanni Latul | - | - | 16 | Lewy wahadłowy, lewy skrzydłowy | Holandia | CZE 2026 | ||
| Yari Westerbeek | - | - | 18 | Prawy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Abdulvedud Canel | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Dionis Bytyqi | - | - | 19 | Defensywny pomocnik | Szwajcaria | CZE 2026 | ||
| Thijs Smink | - | - | 17 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Jay de Jesus | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Erik Garibyan | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Niemcy | - | ||
| Joshua Tastekin | - | - | 21 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Adam Benbouker | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Dean Hendriks | - | - | 17 | Prawy obrońca | Holandia | CZE 2026 | ||
| Søren Tengstedt | - | - | 25 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Dania | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 38% budżetu płacowego, spośród 19 zawodników, których zarobki znamy.
Go Ahead Eagles na tle Eredivisie
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Go Ahead Eagles średnia Eredivisie · Go Ahead Eagles płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Go Ahead Eagles, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Go Ahead Eagles w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Go Ahead Eagles w sezonie 2026/27 wynosi 11 922 992 zł rocznie (229 288 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 62 zawodników. Mamy zarobki 19 z 62 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Go Ahead Eagles?
Alfons Sampsted jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Go Ahead Eagles — 23 175 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Go Ahead Eagles?
Zawodnik klubu Go Ahead Eagles w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 13 313 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 13, których zarobki znamy. Mediana wynosi 12 360 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Go Ahead Eagles?
Go Ahead Eagles gra w rozgrywkach Eredivisie. Eredivisie (Holandia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.























