N.E.C. Nijmegen 2026/27 - zarobki zawodników
Eredivisie · najlepiej zarabiający Danilo z pensją 131 300 zł tygodniowo
Mamy zarobki 21 z 61 zawodników. Średnia obejmuje 16 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danilo | 131 300 zł | 6 827 600 zł | 26 | AM RL, ST | Brazylia | ||
| Koki Ogawa | 35 350 zł | 1 838 200 zł | 27 | ST | Japonia | ||
| Darko Nejašmić | 22 220 zł | 1 155 440 zł | 26 | DM | Chorwacja | ||
| Eli Dasa | 21 715 zł | 1 129 180 zł | 32 | D/WB R | Izrael | ||
| Jasper Cillessen | 20 705 zł | 1 076 660 zł | 36 | GK | Holandia | ||
| Isak Hansen-Aarøen | 20 705 zł | 1 076 660 zł | 20 | AM C | Norwegia | ||
| Philippe Sandler | 19 190 zł | 997 880 zł | 28 | D C, DM | Holandia | ||
| Thomas Ouwejan | 18 180 zł | 945 360 zł | 28 | D LC, AM L | Holandia | ||
| Bram Nuytinck | 17 675 zł | 919 100 zł | 35 | D C | Holandia | ||
| Bryan Linssen | 17 675 zł | 919 100 zł | 34 | AM RL, ST | Holandia | ||
| Willum Þór Willumsson | 17 170 zł | 892 840 zł | 26 | AM RC | Islandia | ||
| Gonzalo Crettaz | 16 160 zł | 840 320 zł | 25 | GK | Argentyna | ||
| Jetro Willems | 15 655 zł | 814 060 zł | 31 | D/WB L | Holandia | ||
| Noé Lebreton | 14 645 zł | 761 540 zł | 21 | DM | Francja | ||
| Tjaronn Chery | 13 130 zł | 682 760 zł | 37 | AM RLC | Surinam | ||
| Sami Ouaissa | 13 130 zł | 682 760 zł | 20 | AM RLC | Holandia | ||
| Brayann Pereira | 12 625 zł | 656 500 zł | 22 | D/WB R | Francja | ||
| Virgil Misidjan | 12 625 zł | 656 500 zł | 31 | WB L, AM RL | Surinam | ||
| Deveron Fonville | 12 120 zł | 630 240 zł | 22 | D/WB L | Curaçao | ||
| Freek Entius | 4070 zł | 211 656 zł | 19 | GK | Holandia | ||
| Giorgio Ghiani | 3474 zł | 180 669 zł | 18 | AM R | Węgry | ||
| Joep Willems | - | - | 18 | ST | Holandia | ||
| Luca Scorsolini | - | - | 17 | M C | Holandia | ||
| Yassin Moslih | - | - | 17 | D C | Holandia | ||
| Joep Geneste | - | - | 18 | GK | Holandia | ||
| Jim Croque | - | - | 21 | ST | Indonezja | ||
| Noah Leembruggen | - | - | 20 | D/WB R, DM | Holandia | ||
| Vince Schuurman | - | - | 19 | D C | Holandia | ||
| Chris Alderden | - | - | 20 | D/WB R | Holandia | ||
| Tijn Vergeldt | - | - | 19 | M C | Holandia | ||
| Jesaja Mustapha | - | - | 18 | ST | Holandia | ||
| Konstantinos Siontis | - | - | 19 | AM C | Holandia | ||
| Christian Gaander | - | - | 17 | GK | Holandia | ||
| Murad Boateng | - | - | 16 | D RLC | Holandia | ||
| Tristan Hesselberth | - | - | 19 | D C, DM | Holandia | ||
| Gino Grootfaam | - | - | 17 | AM C | Surinam | ||
| Denyor Cicilia | - | - | 18 | GK | Bonaire | ||
| Muanda Quiavuazoa | - | - | 17 | D C | Angola | ||
| Martijn Overmars | - | - | 19 | GK | Holandia | ||
| Douwe Vernooij | - | - | 19 | D C, DM | Holandia | ||
| Sanjeev van Haren | - | - | 17 | GK | Holandia | ||
| Thyrone Lucas | - | - | 16 | D RC | Curaçao | ||
| Sebas Hoogveld | - | - | 17 | AM C | Holandia | ||
| Conner van Kilsdonk | - | - | 18 | ST | Aruba | ||
| Leshano Simons | - | - | 17 | D RC | Holandia | ||
| Wessel van Eck | - | - | 16 | AM C | Holandia | ||
| Koen Douglas | - | - | 18 | AM L, ST | Holandia | ||
| Haniël Pereira da Gama | - | - | 17 | D/WB/AM L | Holandia | ||
| Raf Braitman | - | - | 19 | D C | Holandia | ||
| Jeremy van Haalen | - | - | 17 | AM/F C | Holandia | ||
| Quincy Lede | - | - | 17 | D C | Holandia | ||
| Soufian Sayeb | - | - | 18 | AM C | Holandia | ||
| Orion Nettl | - | - | 18 | AM C | Holandia | ||
| Jahlani Fonteni | - | - | 19 | D/WB R | Surinam | ||
| Sam de Laat | - | - | 19 | M C | Holandia | ||
| Robin la Scala | - | - | 17 | D RC | Holandia | ||
| Amir Saleh | - | - | 19 | AM RL | Egipt | ||
| Bashan Enoh | - | - | 18 | DM | Holandia | ||
| Kelechi Idegwu | - | - | 19 | AM/F C | Holandia | ||
| Noë Misumi | - | - | 19 | M C | Holandia | ||
| Kevin Kers | - | - | 19 | AM RL | Holandia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 50% budżetu płacowego, spośród 21 zawodników, których zarobki znamy.
N.E.C. Nijmegen na tle Eredivisie
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
N.E.C. Nijmegen średnia Eredivisie · N.E.C. Nijmegen płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki N.E.C. Nijmegen, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu N.E.C. Nijmegen w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu N.E.C. Nijmegen w sezonie 2026/27 wynosi 23 895 024 zł rocznie (459 520 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 61 zawodników. Mamy zarobki 21 z 61 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie N.E.C. Nijmegen?
Danilo jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu N.E.C. Nijmegen — 131 300 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu N.E.C. Nijmegen?
Zawodnik klubu N.E.C. Nijmegen w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 25 220 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 16, których zarobki znamy. Mediana wynosi 17 675 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra N.E.C. Nijmegen?
N.E.C. Nijmegen gra w rozgrywkach Eredivisie. Eredivisie (Holandia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.













