
FC Twente 2026/27 - zarobki zawodników
Eredivisie · najlepiej zarabiający Wout Weghorst z pensją 186 850 zł tygodniowo · zobacz transfery FC Twente
Mamy zarobki 28 z 54 zawodników. Średnia obejmuje 22 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 9 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wout Weghorst | 186 850 zł | 9 716 200 zł | 32 | ST | Holandia | ||
| Sondre Ørjasæter | 33 330 zł | 1 733 160 zł | 21 | AM RL | Norwegia | ||
| Sam Lammers | 33 330 zł | 1 733 160 zł | 28 | AM R, ST | Holandia | ||
| Mees Hilgers | 29 795 zł | 1 549 340 zł | 24 | D C | Indonezja | ||
| Ramiz Zerrouki | 28 785 zł | 1 496 820 zł | 27 | DM | Algieria | ||
| Taylor Booth | 28 280 zł | 1 470 560 zł | 24 | AM RC | Stany Zjednoczone | ||
| Arno Verschueren | 27 775 zł | 1 444 300 zł | 28 | DM, AM C | Belgia | ||
| Joël Drommel | 25 755 zł | 1 339 260 zł | 28 | GK | Holandia | ||
| Marko Pjaca | 24 745 zł | 1 286 740 zł | 30 | AM RLC, F C | Chorwacja | ||
| Naci Ünüvar | 24 745 zł | 1 286 740 zł | 22 | AM LC, F C | Turcja | ||
| Robin Pröpper | 23 735 zł | 1 234 220 zł | 31 | D C | Holandia | ||
| Stav Lemkin | 23 230 zł | 1 207 960 zł | 22 | D C | Izrael | ||
| Sayfallah Ltaief | 23 230 zł | 1 207 960 zł | 25 | AM RL | Tunezja | ||
| Bart van Rooij | 22 725 zł | 1 181 700 zł | 24 | D/WB R | Holandia | ||
| Lars Unnerstall | 20 200 zł | 1 050 400 zł | 34 | GK | Niemcy | ||
| Thomas van den Belt | 18 180 zł | 945 360 zł | 24 | DM, AM C | Holandia | ||
| Aske Adelgaard | 17 675 zł | 919 100 zł | 21 | D/WB L | Dania | ||
| Daouda Weidmann | 17 170 zł | 892 840 zł | 22 | DM, AM C | Francja | ||
| Daan Rots | 17 170 zł | 892 840 zł | 23 | AM RLC | Holandia | ||
| Kristian Nökkvi Hlynsson | 15 150 zł | 787 800 zł | 21 | AM RLC | Islandia | ||
| Przemysław Tytoń | 14 140 zł | 735 280 zł | 38 | GK | Polska | ||
| Younes Taha | 11 615 zł | 603 980 zł | 22 | AM RC | Maroko | ||
| Gijs Besselink | 11 110 zł | 577 720 zł | 21 | DM | Holandia | ||
| Mathias Kjølø | 9595 zł | 498 940 zł | 24 | DM, AM C | Norwegia | ||
| Max Bruns | 9595 zł | 498 940 zł | 22 | D C, DM | Holandia | ||
| Remko Pasveer | 8585 zł | 446 420 zł | 41 | GK | Holandia | ||
| Juliën Mesbahi | 4838 zł | 251 571 zł | 19 | D C | Maroko | ||
| Krzysztof Kurowski | 1672 zł | 86 921 zł | 18 | WB/AM L | Polska | ||
| Mendel Quansah | - | - | 18 | ST | Holandia | ||
| Baran Büyükarslan | - | - | 16 | AM R | Turcja | ||
| Sage Acheampong | - | - | 18 | D/WB R | Niemcy | ||
| Pim Bruggink | - | - | 16 | AM/F C | Holandia | ||
| Tarik Hamamioglu | - | - | 16 | ST | Holandia | ||
| Kaan Mustafa Talay | - | - | 18 | AM C | Holandia | ||
| Jim den Ouden | - | - | 17 | GK | Holandia | ||
| Siebe van Langen | - | - | 16 | GK | Holandia | ||
| Ilan Bosch | - | - | 16 | D/WB R, DM | Holandia | ||
| Rafael Claudio | - | - | 16 | AM R | Holandia | ||
| Sieb Jongens | - | - | 18 | M C | Holandia | ||
| Milo Zeevalkink | - | - | 18 | GK | Holandia | ||
| Leart Bekolli | - | - | 17 | ST | Kosowo | ||
| Yannick Gerritsen | - | - | 19 | GK | Holandia | ||
| Benjamin Nagel | - | - | 17 | DM | Holandia | ||
| Nigel Groenewald | - | - | 18 | AM L | Holandia | ||
| Roman Schoonhoven | - | - | 18 | D C | Holandia | ||
| Koen Oosterhof | - | - | 17 | D C | Holandia | ||
| Amin Soultana | - | - | 17 | D/WB L | Holandia | ||
| Delano Gelici | - | - | 17 | AM RC | Holandia | ||
| Jesper Kerkdijk | - | - | 18 | D C, DM | Holandia | ||
| Jip Meilink | - | - | 17 | D C | Holandia | ||
| Tijn Tusveld | - | - | 18 | DM | Holandia | ||
| Rayan Taouil | - | - | 17 | D/WB R, DM | Holandia | ||
| Damian Boon | - | - | 17 | AM RL | Holandia | ||
| Ofek Levy | - | - | 17 | D C | Izrael | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 44% budżetu płacowego, spośród 28 zawodników, których zarobki znamy.
FC Twente na tle Eredivisie
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FC Twente średnia Eredivisie · FC Twente płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki FC Twente, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FC Twente w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FC Twente w sezonie 2026/27 wynosi 37 076 231 zł rocznie (713 004 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 54 zawodników. Mamy zarobki 28 z 54 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie FC Twente?
Wout Weghorst jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FC Twente — 186 850 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FC Twente?
Zawodnik klubu FC Twente w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 28 603 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 22, których zarobki znamy. Mediana wynosi 23 230 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FC Twente?
FC Twente gra w rozgrywkach Eredivisie. Eredivisie (Holandia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.












