Excelsior Rotterdam 2026/27 - zarobki zawodników
Eredivisie · najlepiej zarabiający Emil Hansson z pensją 21 715 zł tygodniowo · zobacz transfery Excelsior Rotterdam
Mamy zarobki 19 z 55 zawodników. Średnia obejmuje 15 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 10 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emil Hansson | 21 715 zł | 1 129 180 zł | 27 | AM RLC | Szwecja | ||
| Adam Carlén | 12 625 zł | 656 500 zł | 25 | D C, DM | Szwecja | ||
| Calvin Raatsie | 12 120 zł | 630 240 zł | 23 | GK | Holandia | ||
| Casper Widell | 12 120 zł | 630 240 zł | 22 | D C | Szwecja | ||
| Jerolldino Bergraaf | 10 605 zł | 551 460 zł | 19 | ST | Holandia | ||
| Irakli Yegoian | 10 605 zł | 551 460 zł | 21 | AM C | Gruzja | ||
| Noah Naujoks | 9595 zł | 498 940 zł | 23 | DM, AM C | Holandia | ||
| Mathijs Tielemans | 9595 zł | 498 940 zł | 23 | DM, AM C | Holandia | ||
| Mike van Duinen | 9595 zł | 498 940 zł | 33 | AM L, ST | Holandia | ||
| Stan Henderikx | 8080 zł | 420 160 zł | 22 | D LC | Holandia | ||
| Stijn van Gassel | 8080 zł | 420 160 zł | 28 | GK | Holandia | ||
| Derensili Sanches Fernandes | 7070 zł | 367 640 zł | 24 | AM RL | Holandia | ||
| Gyan de Regt | 6060 zł | 315 120 zł | 22 | AM RL | Holandia | ||
| Ilias Bronkhorst | 5555 zł | 288 860 zł | 28 | D/WB RL | Holandia | ||
| Nesto Groen | 4545 zł | 236 340 zł | 20 | ST | Holandia | ||
| Hamdi Akujobi | 4515 zł | 234 764 zł | 25 | D R, DM | Nigeria | ||
| Rick Meissen | 3535 zł | 183 820 zł | 23 | D C | Holandia | ||
| Simon Janssen | 3030 zł | 157 560 zł | 24 | D/WB L, DM | Holandia | ||
| Tijmen Holla | 2818 zł | 146 531 zł | 18 | GK | Holandia | ||
| Robin Cijntje | - | - | 19 | D C | Holandia | ||
| Sinan Okur | - | - | 17 | AM C | Holandia | ||
| Quinten Kraaivanger | - | - | 18 | AM C | Holandia | ||
| Yassir Bakkali | - | - | 17 | M C | Holandia | ||
| Niels Kuppen | - | - | 17 | ST | Holandia | ||
| Jeyano Fortes Rocha | - | - | 17 | AM LC | Holandia | ||
| Alex Zaponček | - | - | 17 | D C | Macedonia Północna | ||
| Shairell Wouden | - | - | 19 | D/WB/M L | Holandia | ||
| Niels van Soest | - | - | 17 | D C | Holandia | ||
| Sefanja Pattiwael | - | - | 17 | GK | Holandia | ||
| Jort Roovers | - | - | 17 | GK | Holandia | ||
| Ian Paauwe | - | - | 19 | M C | Holandia | ||
| Kenji da Silva Barreto | - | - | 17 | AM RL | Holandia | ||
| Givendro Mercera | - | - | 17 | ST | Curaçao | ||
| Levi Baars | - | - | 17 | M C | Holandia | ||
| Nils Berkhout | - | - | 18 | AM RL | Holandia | ||
| Nino Cappon | - | - | 19 | GK | Holandia | ||
| Maik Biemans | - | - | 19 | GK | Holandia | ||
| Yiğit Ercan | - | - | 19 | D L | Holandia | ||
| Sebastiaan Soetekouw | - | - | 19 | AM C | Holandia | ||
| Jesper Baas | - | - | 17 | GK | Holandia | ||
| E.J. O'Brien | - | - | 19 | D L, DM | Surinam | ||
| Tom van den Bos | - | - | 20 | D C, DM | Holandia | ||
| Gijs van den Berg | - | - | 19 | DM | Holandia | ||
| Isaque Sousa Monte | - | - | 18 | ST | Holandia | ||
| Yassine El Messaoudi | - | - | 18 | D/WB RL, DM | Holandia | ||
| Rayvian Job | - | - | 21 | ST | Curaçao | ||
| Guilliano Cairo | - | - | 19 | D RC | Holandia | ||
| Noa El Hamdaoui | - | - | 17 | AM C | Holandia | ||
| José De Almeida Reis | - | - | 19 | D RC | Holandia | ||
| Lennard Hartjes | - | - | 22 | D C, DM | Holandia | ||
| Pepijn Knoop | - | - | 16 | D C | Holandia | ||
| Nacho Senar | - | - | 18 | AM LC | Hiszpania | ||
| Fedde Raats | - | - | 17 | DM | Holandia | ||
| Soufiane Ben Addi | - | - | 19 | DM | Holandia | ||
| Mika Luijendijk | - | - | 17 | M C | Holandia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 43% budżetu płacowego, spośród 19 zawodników, których zarobki znamy.
Excelsior Rotterdam na tle Eredivisie
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Excelsior Rotterdam średnia Eredivisie · Excelsior Rotterdam płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Najczęstsze pytania
Zarobki Excelsior Rotterdam, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Excelsior Rotterdam w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Excelsior Rotterdam w sezonie 2026/27 wynosi 8 416 855 zł rocznie (161 863 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 55 zawodników. Mamy zarobki 19 z 55 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Excelsior Rotterdam?
Emil Hansson jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Excelsior Rotterdam — 21 715 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Excelsior Rotterdam?
Zawodnik klubu Excelsior Rotterdam w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8888 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 15, których zarobki znamy. Mediana wynosi 8080 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Excelsior Rotterdam?
Excelsior Rotterdam gra w rozgrywkach Eredivisie. Eredivisie (Holandia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.













