Racing White Daring Molenbeek Brussels 2026/27 - zarobki zawodników
Belgian Challenger Pro League · najlepiej zarabiający Ali Loune z pensją 18 025 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ali Loune | 18 025 zł | 937 300 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Maroko | CZE 2028 | ||
| Guillaume Hubert | 16 480 zł | 856 960 zł | 31 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Gaëtan Robail | 16 480 zł | 856 960 zł | 31 | Lewy skrzydłowy | Francja | CZE 2026 | ||
| Tibo Persyn | 13 390 zł | 696 280 zł | 23 | Prawy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Usman Simbakoli | 12 875 zł | 669 500 zł | 23 | Napastnik | Republika Środkowoafrykańska | CZE 2028 | ||
| Aiman Maurer | 12 875 zł | 669 500 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Maroko | CZE 2027 | ||
| Bill Lathouwers | 12 875 zł | 669 500 zł | 25 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Jacob Montes | 10 815 zł | 562 380 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Nikaragua | CZE 2026 | ||
| Ilyes Ziani | 10 815 zł | 562 380 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Maroko | CZE 2026 | ||
| Kwasi Poku | 10 300 zł | 535 600 zł | 22 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Kanada | CZE 2027 | ||
| Kelvin Kargbo | 10 300 zł | 535 600 zł | 18 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Madiou Keita | 9785 zł | 508 820 zł | 20 | Środkowy obrońca | Gwinea | CZE 2028 | ||
| Mats Lemmens | 9785 zł | 508 820 zł | 23 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2028 | ||
| Noah Dodeigne | 9785 zł | 508 820 zł | 22 | Lewy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Valentín Adamo | 7725 zł | 401 700 zł | 23 | Napastnik | Urugwaj | CZE 2027 | ||
| Victor Barbosa | 7725 zł | 401 700 zł | 18 | Lewy obrońca, środkowy pomocnik | Nowa Zelandia | CZE 2027 | ||
| Djovkar Doudaev | 7210 zł | 374 920 zł | 21 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Mattéo Nkurunziza | 4635 zł | 241 020 zł | 21 | Bramkarz | Burundi | CZE 2026 | ||
| Olivier Dumont | 4501 zł | 234 057 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Francisco Montoro | 3471 zł | 180 497 zł | 21 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Argentyna | CZE 2029 | ||
| Bilal Sanhaji | 3178 zł | 165 233 zł | 19 | Prawy skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Pjotr Kestens | 2647 zł | 137 649 zł | 23 | Skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Angel Mouelhi | 2534 zł | 131 758 zł | 19 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Tunezja | CZE 2026 | ||
| Ilias Hafidi | 2369 zł | 123 188 zł | 21 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Zakaria El Kababri | 2333 zł | 121 313 zł | 18 | Skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Guillaume Nkeng Metouke | 2225 zł | 115 690 zł | 19 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Laurestone Massala | 2148 zł | 111 673 zł | 18 | Napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Yacine Chaib | 2127 zł | 110 601 zł | 20 | Lewy obrońca | Francja | CZE 2027 | ||
| Lucien Delaigle | 1967 zł | 102 300 zł | 21 | Środkowy obrońca | Burundi | CZE 2026 | ||
| Oskar Šulcs | 1926 zł | 100 157 zł | 18 | Prawy obrońca | Łotwa | CZE 2026 | ||
| Moussa El Moukhtari | 1916 zł | 99 622 zł | 20 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Yacouba Barry | 1545 zł | 80 340 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Andreas Simoens | 258 zł | 13 390 zł | 17 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Adam Ouahabi | - | - | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Julian Redrupp | - | - | 19 | Środkowy obrońca | Stany Zjednoczone | CZE 2026 | ||
| Mohamed Baghli | - | - | 18 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Nino Di Mambro | - | - | 18 | Lewy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Théo Pungu Mangala | - | - | 16 | Napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Grégory Therssen | - | - | 18 | Prawy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Diogo Esteves Ribeiro | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Enzo Bagabo | - | - | 16 | Lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Estéban Gonzalez Y Maria | - | - | 16 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Ridvan Özdemir | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Jules Vande Gucht | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Maely Tang | - | - | 16 | Lewy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Noah Ferrara Patricio | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Ilias Belkacem | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Ibrahim Lamsayah | - | - | 19 | Bramkarz | Maroko | CZE 2026 | ||
| Adam Mekdad | - | - | 18 | Napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Esin Topbag | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Louis Cypers | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Tom Moore | - | - | 18 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Noah Goossens | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Ilhan Nguyên López | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Yanis Crotoir | - | - | 16 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Germain Sternotte | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Liam Goutier | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Alexandre Petitjean | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Nathan Itangishaka | - | - | 20 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Justin Bengui Joao | - | - | 20 | Bramkarz | Francja | CZE 2028 | ||
| Joël-Anthony Keptoukoua | - | - | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Esteban Espinosa | - | - | 22 | Środkowy obrońca | Portoryko | CZE 2026 | ||
| Manoël Verhaeghe | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Walid Bouchmal | - | - | 19 | Lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Imad Ghiouar | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 33% budżetu płacowego, spośród 33 zawodników, których zarobki znamy.
Racing White Daring Molenbeek Brussels na tle Belgian Challenger Pro League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Racing White Daring Molenbeek Brussels średnia Belgian Challenger Pro League · Racing White Daring Molenbeek Brussels płaci powyżej średniej ligowej w 3 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Racing White Daring Molenbeek Brussels, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Racing White Daring Molenbeek Brussels w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Racing White Daring Molenbeek Brussels w sezonie 2026/27 wynosi 12 325 227 zł rocznie (237 024 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 65 zawodników. Mamy zarobki 33 z 65 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Racing White Daring Molenbeek Brussels?
Ali Loune jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Racing White Daring Molenbeek Brussels — 18 025 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Racing White Daring Molenbeek Brussels?
Zawodnik klubu Racing White Daring Molenbeek Brussels w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 10 537 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 15, których zarobki znamy. Mediana wynosi 10 815 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Racing White Daring Molenbeek Brussels?
Racing White Daring Molenbeek Brussels gra w rozgrywkach Belgian Challenger Pro League. Belgian Challenger Pro League (Belgia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.












