
Crewe Alexandra 2026/27 - zarobki zawodników
League Two · najlepiej zarabiający Charlie McNeill z pensją 27 270 zł tygodniowo · zobacz transfery Crewe Alexandra
Mamy zarobki wszystkich 43 zawodników kadry. Średnia obejmuje 9 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 2 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Charlie McNeill | 27 270 zł | 1 418 040 zł | 21 | ST | Anglia | ||
| Joe White | 20 705 zł | 1 076 660 zł | 22 | AM RC | Anglia | ||
| Jordan Gibson | 15 655 zł | 814 060 zł | 27 | AM RLC | Anglia | ||
| Luke Offord | 15 150 zł | 787 800 zł | 25 | D C, DM | Anglia | ||
| Mickey Demetriou | 14 645 zł | 761 540 zł | 35 | D LC | Anglia | ||
| Alfie Pond | 12 625 zł | 656 500 zł | 21 | D C | Anglia | ||
| Jack Lankester | 10 605 zł | 551 460 zł | 25 | AM RLC | Anglia | ||
| Ian Lawlor | 10 605 zł | 551 460 zł | 30 | GK | Irlandia | ||
| Josh March | 10 605 zł | 551 460 zł | 28 | ST | Anglia | ||
| Reece Hutchinson | 8585 zł | 446 420 zł | 25 | D/WB L | Anglia | ||
| Conor Thomas | 7070 zł | 367 640 zł | 31 | DM | Anglia | ||
| Matúš Holíček | 4545 zł | 236 340 zł | 20 | AM RLC | Słowacja | ||
| Joel Tabiner | 3586 zł | 186 446 zł | 21 | DM, AM RC | Anglia | ||
| Owen Lunt | 3333 zł | 173 316 zł | 20 | DM | Anglia | ||
| Tom Booth | 3030 zł | 157 560 zł | 20 | GK | Anglia | ||
| Adrien Thibaut | 3030 zł | 157 560 zł | 21 | ST | Irlandia | ||
| Lewis Billington | 2727 zł | 141 804 zł | 21 | D RC | Anglia | ||
| Owen Hayden-Taylor | 2323 zł | 120 796 zł | 17 | M C | Anglia | ||
| Alfie Jones-Mellor | 2045 zł | 106 353 zł | 17 | AM C | Anglia | ||
| Ayden Thorpe | 2045 zł | 106 353 zł | 17 | D L | Anglia | ||
| Billy Baker | 1995 zł | 103 727 zł | 17 | D R | Anglia | ||
| Calum Agius | 1919 zł | 99 788 zł | 19 | AM RL | Walia | ||
| Dominic James | 1894 zł | 98 475 zł | 17 | GK | Irlandia | ||
| Ethan Roberts | 1843 zł | 95 849 zł | 17 | AM L | Anglia | ||
| Francis Church | 1793 zł | 93 223 zł | 17 | ST | Anglia | ||
| Francis Leather | 1793 zł | 93 223 zł | 17 | D C | Anglia | ||
| Ffranc Vaughan-Evans | 1793 zł | 93 223 zł | 17 | ST | Walia | ||
| Gaël Nsenga | 1742 zł | 90 597 zł | 16 | AM R | Anglia | ||
| Iago Scott-Abel | 1641 zł | 85 345 zł | 17 | DM | Walia | ||
| Isaac Irwin | 1641 zł | 85 345 zł | 17 | D C | Anglia | ||
| Zlatan Etuhu | 1540 zł | 80 093 zł | 16 | D C | Anglia | ||
| Phil Croker | 1515 zł | 78 780 zł | 18 | D C | Anglia | ||
| Lucas Swann | 1490 zł | 77 467 zł | 16 | ST | Anglia | ||
| Luke Unsworth | 1490 zł | 77 467 zł | 16 | GK | Anglia | ||
| Luca Moore | 1465 zł | 76 154 zł | 18 | AM RLC | Anglia | ||
| Max Wilson | 1439 zł | 74 841 zł | 16 | M C | Anglia | ||
| Mazin Khalil | 1439 zł | 74 841 zł | 16 | ST | Anglia | ||
| Noah Pinder | 1389 zł | 72 215 zł | 16 | AM LC | Anglia | ||
| Patrick Młynarski | 1288 zł | 66 963 zł | 16 | AM RL | Walia | ||
| Ryan Chadwick | 1187 zł | 61 711 zł | 16 | D L | Anglia | ||
| Stan Dancey | 1111 zł | 57 772 zł | 18 | D RC | Anglia | ||
| Tom Graves | 1086 zł | 56 459 zł | 16 | D RC | Anglia | ||
| Will Holt | 934 zł | 48 581 zł | 16 | AM L | Anglia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 43% budżetu płacowego, spośród 43 zawodników, których zarobki znamy.
Crewe Alexandra na tle League Two
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Crewe Alexandra średnia League Two · Crewe Alexandra płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Crewe Alexandra, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Crewe Alexandra w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Crewe Alexandra w sezonie 2026/27 wynosi 11 211 707 zł rocznie (215 610 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 43 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 43 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Crewe Alexandra?
Charlie McNeill jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Crewe Alexandra — 27 270 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Crewe Alexandra?
Zawodnik klubu Crewe Alexandra w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 12 625 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 9, których zarobki znamy. Mediana wynosi 10 605 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Crewe Alexandra?
Crewe Alexandra gra w rozgrywkach League Two. League Two (Anglia) to 4. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League Two



















