
Port Vale 2026/27 - zarobki zawodników
League Two · najlepiej zarabiający Joe Williams z pensją 61 800 zł tygodniowo · zobacz transfery Port Vale · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joe Williams | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 28 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| George Byers | 26 780 zł | 1 392 560 zł | 29 | Defensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2027 | ||
| George Hall | 26 780 zł | 1 392 560 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Jordan Gabriel | 26 265 zł | 1 365 780 zł | 26 | Prawy obrońca | Anglia | MAJ 2027 | ||
| Kyle Dempsey | 25 750 zł | 1 339 000 zł | 29 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Modou Faal | 25 235 zł | 1 312 220 zł | 22 | Napastnik | Anglia | - | ||
| Max Watters | 25 235 zł | 1 312 220 zł | 26 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ben Waine | 23 175 zł | 1 205 100 zł | 24 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Nowa Zelandia | CZE 2027 | ||
| Cameron Humphreys | 22 660 zł | 1 178 320 zł | 26 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Marko Maroši | 20 085 zł | 1 044 420 zł | 31 | Bramkarz | Słowacja | CZE 2027 | ||
| Tyreece Simpson | 18 540 zł | 964 080 zł | 23 | Napastnik | Saint Kitts & Nevis | CZE 2026 | ||
| Ben Garrity | 18 025 zł | 937 300 zł | 28 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Connor Hall | 17 510 zł | 910 520 zł | 32 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Eli Campbell | 16 995 zł | 883 740 zł | 20 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jackson Smith | 15 965 zł | 830 180 zł | 23 | Bramkarz | Anglia | CZE 2028 | ||
| Liam Gordon | 15 450 zł | 803 400 zł | 26 | Lewy obrońca | Gujana | CZE 2027 | ||
| Kyle John | 15 450 zł | 803 400 zł | 24 | Obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Marvin Johnson | 14 935 zł | 776 620 zł | 34 | Środkowy obrońca, lewy skrzydłowy | Anglia | STY 2026 | ||
| Matthew Craig | 14 935 zł | 776 620 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Onel Hernández | 14 420 zł | 749 840 zł | 32 | Skrzydłowy | Kuba | CZE 2026 | ||
| Ryan Croasdale | 13 905 zł | 723 060 zł | 30 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Aaron McGowan | 12 875 zł | 669 500 zł | 28 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jaheim Headley | 10 815 zł | 562 380 zł | 23 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jasper Moon | 10 815 zł | 562 380 zł | 24 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lewis Montsma | 10 300 zł | 535 600 zł | 27 | Środkowy obrońca | Holandia | MAJ 2026 | ||
| Oliver Lynch | 9270 zł | 482 040 zł | 20 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Rhys Walters | 8755 zł | 455 260 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Joseph Williams | 2627 zł | 136 578 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Benjamin Ashall-Cody | 2034 zł | 105 781 zł | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Clayton Malbon | 1983 zł | 103 103 zł | 16 | Prawy wahadłowy, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Charlie Bussell | 1983 zł | 103 103 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Charlie Matthews | 1983 zł | 103 103 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Dougie Blight | 1931 zł | 100 425 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Edward Lake | 1880 zł | 97 747 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| George Barker | 1777 zł | 92 391 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Georgie Jenkins | 1777 zł | 92 391 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jack Hodgkiss | 1622 zł | 84 357 zł | 18 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Josh Flemmings | 1622 zł | 84 357 zł | 19 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joseph Hunter | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| John Mengi | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Karl Agnero | 1571 zł | 81 679 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Kanada | CZE 2026 | ||
| Keaton Moseley | 1571 zł | 81 679 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Liam Brazier | 1519 zł | 79 001 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Marvin Owen | 1468 zł | 76 323 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Oliver Cook | 1365 zł | 70 967 zł | 18 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Oliver Fraser | 1365 zł | 70 967 zł | 19 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Sagesse Yalala | 1159 zł | 60 255 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Theo Wilshaw | 1107 zł | 57 577 zł | 18 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Tom Scragg | 1107 zł | 57 577 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Tomassi Wara | 1107 zł | 57 577 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Wesley Jose | 953 zł | 49 543 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 30% budżetu płacowego, spośród 51 zawodników, których zarobki znamy.
Port Vale na tle League Two
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Port Vale średnia League Two · Port Vale płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Port Vale, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Port Vale w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Port Vale w sezonie 2026/27 wynosi 29 196 895 zł rocznie (561 479 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 51 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 51 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Port Vale?
Joe Williams jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Port Vale — 61 800 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Port Vale?
Zawodnik klubu Port Vale w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 20 039 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 23, których zarobki znamy. Mediana wynosi 17 510 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Port Vale?
Port Vale gra w rozgrywkach League Two. League Two (Anglia) to 4. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League Two

































