Lommel SK 2026/27 - zarobki zawodników
Belgian Pro League · najlepiej zarabiający Dries Wouters z pensją 27 270 zł tygodniowo · zobacz transfery Lommel SK
Mamy zarobki 16 z 55 zawodników. Średnia obejmuje 7 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dries Wouters | 27 270 zł | 1 418 040 zł | 28 | D C, DM | Belgia | ||
| Filip Stevanovic | 21 715 zł | 1 129 180 zł | 22 | AM RLC | Serbia | ||
| Henry Oware | 16 160 zł | 840 320 zł | 21 | D LC | Ghana | ||
| Jesper Tolinsson | 15 655 zł | 814 060 zł | 22 | D RC | Szwecja | ||
| Kluiverth Aguilar | 15 150 zł | 787 800 zł | 22 | D/WB R | Peru | ||
| Faniel Tewelde | 11 615 zł | 603 980 zł | 18 | AM RL | Norwegia | ||
| Zalán Vancsa | 10 100 zł | 525 200 zł | 20 | AM RL | Węgry | ||
| Lautaro López | 10 100 zł | 525 200 zł | 20 | DM | Argentyna | ||
| Nikola Ivezić | 9595 zł | 498 940 zł | 22 | GK | Czarnogóra | ||
| Mohamed Salah El Boukammiri | 9595 zł | 498 940 zł | 21 | AM RLC, F C | Belgia | ||
| Théo Mununga | 8080 zł | 420 160 zł | 18 | DM | Belgia | ||
| Jhon Banguera | 5555 zł | 288 860 zł | 21 | D C | Kolumbia | ||
| Lucas Schoofs | 5050 zł | 262 600 zł | 28 | D/WB R, DM | Belgia | ||
| Leon Lalic | 5050 zł | 262 600 zł | 19 | AM C | Chorwacja | ||
| Matthias Pieklak | 4545 zł | 236 340 zł | 18 | GK | Belgia | ||
| Rik Vercauteren | 3535 zł | 183 820 zł | 24 | GK | Belgia | ||
| TJ Eyoma | - | - | 25 | D RC | Anglia | ||
| Niek Corthouts | - | - | 19 | AM RL | Belgia | ||
| Tom Reyners | - | - | 25 | AM RC, F C | Belgia | ||
| Ayman Moulki | - | - | 16 | DM | Belgia | ||
| Nicolas Rommens | - | - | 30 | DM | Belgia | ||
| Rubin Seigers | - | - | 27 | D RC | Belgia | ||
| Noé Ngoyi-Mpuluka | - | - | 18 | AM RL | Belgia | ||
| Ralf Seuntjens | - | - | 36 | AM/F C | Holandia | ||
| Filip Kujović | - | - | 20 | D RC | Belgia | ||
| Lino De Sousa Ferreira | - | - | 16 | D C, DM | Belgia | ||
| Jason van Duiven | - | - | 20 | ST | Holandia | ||
| Joey Pelupessy | - | - | 32 | DM | Indonezja | ||
| Melvin Ramundo | - | - | 17 | GK | Belgia | ||
| Luca Saponaro | - | - | 17 | GK | Belgia | ||
| Joppe Donné | - | - | 18 | D C | Belgia | ||
| Alfie Parsley | - | - | 17 | ST | Anglia | ||
| Ibe Evens | - | - | 16 | M C | Belgia | ||
| Rune Reynders | - | - | 16 | GK | Belgia | ||
| Christian Santoro | - | - | 18 | ST | Belgia | ||
| Dominion Ohaka | - | - | 18 | D/WB R | Nigeria | ||
| Niels Nieki | - | - | 21 | D C | Demokratyczna Republika Konga | ||
| Josias Lama | - | - | 20 | D C | Demokratyczna Republika Konga | ||
| Alexander Reumers | - | - | 17 | ST | Belgia | ||
| Micaiah Osei | - | - | 16 | AM L | Belgia | ||
| Baptiste Kilala | - | - | 18 | ST | Republika Środkowoafrykańska | ||
| Alex Brina | - | - | 18 | DM | Belgia | ||
| Neel Put | - | - | 17 | AM R | Belgia | ||
| Lars Beirinckx | - | - | 17 | M C | Belgia | ||
| Karsten De Schepper | - | - | 17 | M L | Belgia | ||
| Davin Gijbels | - | - | 17 | AM C | Belgia | ||
| Vince Hendriks | - | - | 17 | M L | Belgia | ||
| Rob Praets | - | - | 17 | GK | Belgia | ||
| Daan Verjans | - | - | 17 | D/WB R | Belgia | ||
| Neri Taliandro | - | - | 19 | ST | Belgia | ||
| Ilyas Abazar | - | - | 19 | AM LC | Belgia | ||
| Emile Vandecraen | - | - | 17 | M C | Belgia | ||
| Senne Nulens | - | - | 17 | DM | Belgia | ||
| Ihlan Liberato | - | - | 20 | D/WB RL | Belgia | ||
| Mattice Snellings | - | - | 20 | GK | Belgia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 54% budżetu płacowego, spośród 16 zawodników, których zarobki znamy.
Lommel SK na tle Belgian Pro League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lommel SK średnia Belgian Pro League · Lommel SK płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Lommel SK, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Lommel SK w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Lommel SK w sezonie 2026/27 wynosi 9 296 040 zł rocznie (178 770 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 55 zawodników. Mamy zarobki 16 z 55 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Lommel SK?
Dries Wouters jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Lommel SK — 27 270 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Lommel SK?
Zawodnik klubu Lommel SK w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 13 994 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 7, których zarobki znamy. Mediana wynosi 15 150 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Lommel SK?
Lommel SK gra w rozgrywkach Belgian Pro League. Belgian Pro League (Belgia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Belgian Pro League














