
Sanfrecce 2026/27 - zarobki zawodników
J1 League · najlepiej zarabiający Takuma Asano z pensją 113 300 zł tygodniowo · zobacz transfery Sanfrecce · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 10 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Takuma Asano | 113 300 zł | 5 891 600 zł | 30 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Japonia | CZE 2026 | ||
| Marcos Júnior | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 32 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Brazylia | STY 2026 | ||
| Sébastien Haller | 39 140 zł | 2 035 280 zł | 31 | Napastnik | Côte d’Ivoire | CZE 2026 | ||
| Hayao Kawabe | 37 080 zł | 1 928 160 zł | 29 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Takumu Kawamura | 33 990 zł | 1 767 480 zł | 25 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Japonia | CZE 2028 | ||
| Kim Ju-Sung | 30 900 zł | 1 606 800 zł | 24 | Środkowy obrońca | Korea Południowa | CZE 2027 | ||
| Takaaki Shichi | 28 840 zł | 1 499 680 zł | 31 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Japonia | CZE 2026 | ||
| Sho Sasaki | 28 840 zł | 1 499 680 zł | 35 | Środkowy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Tsukasa Shiotani | 28 840 zł | 1 499 680 zł | 36 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Akito Suzuki | 28 325 zł | 1 472 900 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Hayato Araki | 26 780 zł | 1 392 560 zł | 28 | Środkowy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Naoki Maeda | 25 235 zł | 1 312 220 zł | 30 | Prawy skrzydłowy | Japonia | CZE 2027 | ||
| Taishi Matsumoto | 23 690 zł | 1 231 880 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Valere Germain | 23 175 zł | 1 205 100 zł | 35 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Francja | STY 2026 | ||
| Keisuke Osako | 20 600 zł | 1 071 200 zł | 25 | Bramkarz | Japonia | CZE 2027 | ||
| Mutsuki Kato | 20 085 zł | 1 044 420 zł | 27 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Daiki Suga | 17 510 zł | 910 520 zł | 26 | Obrońca, lewy pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Naoto Arai | 14 935 zł | 776 620 zł | 28 | Boczny obrońca, boczny pomocnik | Japonia | STY 2027 | ||
| Shunki Higashi | 13 390 zł | 696 280 zł | 24 | Lewy wahadłowy, defensywny pomocnik, lewy pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Shuto Nakano | 8240 zł | 428 480 zł | 25 | Obrońca, prawy pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Yudai Tanaka | 4223 zł | 219 596 zł | 29 | Bramkarz | Japonia | CZE 2027 | ||
| Sota Koshimichi | 3790 zł | 197 101 zł | 21 | Boczny obrońca, boczny pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Issei Ouchi | 2853 zł | 148 361 zł | 24 | Bramkarz | Japonia | CZE 2027 | ||
| Aren Inoue | 2786 zł | 144 880 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Japonia | CZE 2026 | ||
| Taichi Yamasaki | 2699 zł | 140 327 zł | 24 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Japonia | CZE 2026 | ||
| Yotaro Nakajima | 1998 zł | 103 906 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Reno Noguchi | 1715 zł | 89 177 zł | 19 | Środkowy obrońca | Japonia | CZE 2026 | ||
| Shun Ayukawa | 1442 zł | 74 984 zł | 23 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Japonia | CZE 2026 | ||
| Jeong Min Ki | - | - | 29 | Bramkarz | Korea Południowa | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 44% budżetu płacowego, spośród 28 zawodników, których zarobki znamy.
Sanfrecce na tle J1 League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Sanfrecce średnia J1 League · Sanfrecce płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Sanfrecce, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Sanfrecce w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Sanfrecce w sezonie 2026/27 wynosi 33 334 673 zł rocznie (641 051 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 29 zawodników. Mamy zarobki 28 z 29 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Sanfrecce?
Takuma Asano jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Sanfrecce — 113 300 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Sanfrecce?
Zawodnik klubu Sanfrecce w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 26 193 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 23, których zarobki znamy. Mediana wynosi 23 690 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Sanfrecce?
Sanfrecce gra w rozgrywkach J1 League. J1 League (Japonia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.






















