SALARYSPORT
★ 0
Sanfrecce crest
SANFRECCE · FINANSE

Finanse i sprawozdania Sanfrecce

Sanfrecce osiągnął 221,7 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 79,2 mln zł na koszty pracownicze, czyli 35,7% wszystkiego, co klub zarobił.

PRZYCHODY 221,7 mln zł
BUDŻET PŁACOWY 79,2 mln zł
PŁACE DO PRZYCHODÓW35,7%
WYNIK PRZED OPODATKOWANIEM 12 mln zł

Przychody według sezonu

Ile Sanfrecce osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.

Każda pozycja, sezon po sezonie

Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której Sanfrecce nie wykazuje osobno.

POZYCJA 202520242023202220212020201920182017201620152014201320122011201020092008200720062005
Przychody 221 729 558 zł221,7 mln zł 213 416 028 zł213,4 mln zł 111 502 238 zł111,5 mln zł 106 694 734 zł106,7 mln zł 91 900 368 zł91,9 mln zł 85 233 607 zł85,2 mln zł 99 257 710 zł99,3 mln zł 89 430 214 zł89,4 mln zł 90 944 179 zł90,9 mln zł 100 771 675 zł100,8 mln zł 95 884 488 zł95,9 mln zł 83 639 959 zł83,6 mln zł 84 941 438 zł84,9 mln zł 84 357 101 zł84,4 mln zł 71 076 701 zł71,1 mln zł 69 190 884 zł69,2 mln zł 72 457 862 zł72,5 mln zł 60 744 550 zł60,7 mln zł 69 748 661 zł69,7 mln zł 60 213 334 zł60,2 mln zł 61 196 083 zł61,2 mln zł
Dzień meczowy 57 530 693 zł57,5 mln zł 53 227 843 zł53,2 mln zł 16 759 865 zł16,8 mln zł 10 757 124 zł10,8 mln zł 6 958 930 zł7 mln zł 7 224 538 zł7,2 mln zł 14 528 758 zł14,5 mln zł 13 280 400 zł13,3 mln zł 13 174 157 zł13,2 mln zł 14 953 730 zł15 mln zł 16 945 790 zł16,9 mln zł 13 413 204 zł13,4 mln zł 14 369 393 zł14,4 mln zł 14 635 001 zł14,6 mln zł 12 164 846 zł12,2 mln zł 14 874 048 zł14,9 mln zł 14 475 636 zł14,5 mln zł 11 368 022 zł11,4 mln zł 11 633 630 zł11,6 mln zł 10 066 543 zł10,1 mln zł 9 190 037 zł9,2 mln zł
Sponsoring 74 157 754 zł74,2 mln zł 72 218 815 zł72,2 mln zł 49 509 331 zł49,5 mln zł 45 206 482 zł45,2 mln zł 47 251 663 zł47,3 mln zł 42 311 354 zł42,3 mln zł 42 019 186 zł42 mln zł 40 638 024 zł40,6 mln zł 41 062 997 zł41,1 mln zł 43 028 496 zł43 mln zł 39 017 815 zł39 mln zł 40 823 950 zł40,8 mln zł 36 467 978 zł36,5 mln zł 37 344 485 zł37,3 mln zł 38 220 991 zł38,2 mln zł 32 696 345 zł32,7 mln zł 36 228 931 zł36,2 mln zł 31 633 913 zł31,6 mln zł 31 687 034 zł31,7 mln zł 31 660 474 zł31,7 mln zł 33 891 581 zł33,9 mln zł
Wypłaty z ligi 16 839 547 zł16,8 mln zł 13 094 474 zł13,1 mln zł 8 366 652 zł8,4 mln zł 11 261 779 zł11,3 mln zł 13 227 278 zł13,2 mln zł 15 139 656 zł15,1 mln zł 20 345 573 zł20,3 mln zł 9 668 131 zł9,7 mln zł 12 855 427 zł12,9 mln zł 7 702 632 zł7,7 mln zł 6 268 349 zł6,3 mln zł 5 816 815 zł5,8 mln zł 6 162 106 zł6,2 mln zł 6 348 031 zł6,3 mln zł 6 162 106 zł6,2 mln zł 7 835 436 zł7,8 mln zł 7 437 024 zł7,4 mln zł 3 930 998 zł3,9 mln zł 7 569 828 zł7,6 mln zł 6 162 106 zł6,2 mln zł 6 321 470 zł6,3 mln zł
Pozostałe przychody 73 201 565 zł73,2 mln zł 74 874 895 zł74,9 mln zł 36 866 390 zł36,9 mln zł 39 469 349 zł39,5 mln zł 24 462 497 zł24,5 mln zł 20 558 059 zł20,6 mln zł 22 390 754 zł22,4 mln zł 25 843 658 zł25,8 mln zł 23 851 598 zł23,9 mln zł 35 086 817 zł35,1 mln zł 33 652 534 zł33,7 mln zł 23 612 551 zł23,6 mln zł 27 941 962 zł27,9 mln zł 26 029 584 zł26 mln zł 14 528 758 zł14,5 mln zł 13 785 055 zł13,8 mln zł 14 316 271 zł14,3 mln zł 13 811 616 zł13,8 mln zł 18 858 168 zł18,9 mln zł 12 324 211 zł12,3 mln zł 11 792 995 zł11,8 mln zł
Koszty pracownicze pierwszego zespołu 79 230 866 zł79,2 mln zł 71 236 066 zł71,2 mln zł 64 675 548 zł64,7 mln zł 61 621 056 zł61,6 mln zł 49 828 061 zł49,8 mln zł 54 184 032 zł54,2 mln zł 51 288 905 zł51,3 mln zł 49 509 331 zł49,5 mln zł 42 550 402 zł42,6 mln zł 41 248 922 zł41,2 mln zł 48 048 487 zł48 mln zł 35 830 519 zł35,8 mln zł 38 486 599 zł38,5 mln zł 37 503 850 zł37,5 mln zł 35 166 499 zł35,2 mln zł 36 441 418 zł36,4 mln zł 34 874 330 zł34,9 mln zł 32 112 007 zł32,1 mln zł 32 829 149 zł32,8 mln zł 37 556 971 zł37,6 mln zł 29 402 806 zł29,4 mln zł
Pozostałe koszty operacyjne 130 944 744 zł130,9 mln zł 126 960 624 zł127 mln zł 66 375 439 zł66,4 mln zł 60 638 306 zł60,6 mln zł 42 736 327 zł42,7 mln zł 36 149 249 zł36,1 mln zł 47 278 224 zł47,3 mln zł 46 029 866 zł46 mln zł 48 765 629 zł48,8 mln zł 49 960 865 zł50 mln zł 43 320 665 zł43,3 mln zł 44 383 097 zł44,4 mln zł 43 081 618 zł43,1 mln zł 40 823 950 zł40,8 mln zł 35 777 398 zł35,8 mln zł 39 336 545 zł39,3 mln zł 37 052 316 zł37,1 mln zł 35 193 060 zł35,2 mln zł 35 352 425 zł35,4 mln zł 35 883 641 zł35,9 mln zł 36 282 053 zł36,3 mln zł
Wynik operacyjny 11 553 948 zł11,6 mln zł 15 219 338 zł15,2 mln zł -19 548 749 zł19,5 mln zł -15 564 629 zł15,6 mln zł -664 020 zł664 tys zł -5 099 674 zł5,1 mln zł 690 581 zł691 tys zł -6 108 984 zł6,1 mln zł -371 851 zł372 tys zł 9 535 327 zł9,5 mln zł 4 515 336 zł4,5 mln zł 3 452 904 zł3,5 mln zł 3 346 661 zł3,3 mln zł 6 029 302 zł6 mln zł 132 804 zł133 tys zł -6 587 078 zł6,6 mln zł 531 216 zł531 tys zł -6 560 518 zł6,6 mln zł 1 567 087 zł1,6 mln zł -13 227 278 zł13,2 mln zł -4 488 775 zł4,5 mln zł
Wynik przed opodatkowaniem 12 005 482 zł12 mln zł 14 953 730 zł15 mln zł -20 053 404 zł20,1 mln zł -14 767 805 zł14,8 mln zł 664 020 zł664 tys zł -4 515 336 zł4,5 mln zł 982 750 zł983 tys zł -6 852 686 zł6,9 mln zł 26 561 zł27 tys zł 10 385 273 zł10,4 mln zł 4 409 093 zł4,4 mln zł 3 638 830 zł3,6 mln zł 3 904 438 zł3,9 mln zł 5 976 180 zł6 mln zł -159 365 zł159 tys zł ------
Płace do przychodów 35,7%33,4%58%57,8%54,2%63,6%51,7%55,4%46,8%40,9%50,1%42,8%45,3%44,5%49,5%52,7%48,1%52,9%47,1%62,4%48%

Skąd biorą się pieniądze

Jak Sanfrecce zarobił 221 729 558 zł w sezonie 2025.

Sponsoring 74m
Pozostałe przychody 73m
Dzień meczowy 58m
Wypłaty z ligi 17m

Co obejmuje budżet płacowy

Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. Sanfrecce wydał 79,2 mln zł przy 221,7 mln zł przychodów, więc 36 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.

Przychody w J1 League

Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.

Najczęstsze pytania

Jakie przychody ma Sanfrecce?

Sanfrecce osiągnął 221,7 mln zł przychodów w sezonie 2025.

Jaki jest budżet płacowy Sanfrecce?

Sanfrecce wydał 79,2 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 35,7% przychodów.

Czy Sanfrecce przynosi zysk?

Sanfrecce osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 12 mln zł w sezonie 2025.