SALARYSPORT
★ 0
VV
V-VAREN NAGASAKI · FINANSE

Finanse i sprawozdania V-Varen Nagasaki

V-Varen Nagasaki osiągnął 88,5 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 62,4 mln zł na koszty pracownicze, czyli 70,6% wszystkiego, co klub zarobił.

PRZYCHODY 88,5 mln zł
BUDŻET PŁACOWY 62,4 mln zł
PŁACE DO PRZYCHODÓW70,6%
WYNIK PRZED OPODATKOWANIEM 478 tys zł

Przychody według sezonu

Ile V-Varen Nagasaki osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.

Każda pozycja, sezon po sezonie

Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której V-Varen Nagasaki nie wykazuje osobno.

POZYCJA 202520242023202220212020201920182016201520142013
Przychody 88 474 025 zł88,5 mln zł 62 471 002 zł62,5 mln zł 56 069 849 zł56,1 mln zł 54 821 491 zł54,8 mln zł 52 590 384 zł52,6 mln zł 49 349 966 zł49,3 mln zł 68 101 891 zł68,1 mln zł 61 700 738 zł61,7 mln zł 19 894 039 zł19,9 mln zł 23 825 038 zł23,8 mln zł 23 745 355 zł23,7 mln zł 19 070 654 zł19,1 mln zł
Dzień meczowy 29 588 731 zł29,6 mln zł 14 555 318 zł14,6 mln zł 4 834 066 zł4,8 mln zł 4 382 532 zł4,4 mln zł 4 435 654 zł4,4 mln zł 3 904 438 zł3,9 mln zł 6 826 126 zł6,8 mln zł 10 810 246 zł10,8 mln zł 1 965 499 zł2 mln zł 2 496 715 zł2,5 mln zł 2 682 641 zł2,7 mln zł 3 506 026 zł3,5 mln zł
Sponsoring 38 645 964 zł38,6 mln zł 33 838 459 zł33,8 mln zł 32 935 392 zł32,9 mln zł 35 458 668 zł35,5 mln zł 32 935 392 zł32,9 mln zł 31 394 866 zł31,4 mln zł 41 355 166 zł41,4 mln zł 31 421 426 zł31,4 mln zł 9 535 327 zł9,5 mln zł 11 686 752 zł11,7 mln zł 13 333 522 zł13,3 mln zł 6 587 078 zł6,6 mln zł
Wypłaty z ligi 3 426 343 zł3,4 mln zł 3 479 465 zł3,5 mln zł 3 001 370 zł3 mln zł 4 276 289 zł4,3 mln zł 4 249 728 zł4,2 mln zł 4 170 046 zł4,2 mln zł 7 357 342 zł7,4 mln zł 9 641 570 zł9,6 mln zł 2 018 621 zł2 mln zł 2 310 790 zł2,3 mln zł 2 602 958 zł2,6 mln zł 2 656 080 zł2,7 mln zł
Pozostałe przychody 16 812 986 zł16,8 mln zł 10 597 759 zł10,6 mln zł 15 299 021 zł15,3 mln zł 10 704 002 zł10,7 mln zł 10 969 610 zł11 mln zł 9 880 618 zł9,9 mln zł 12 563 258 zł12,6 mln zł 9 827 496 zł9,8 mln zł 6 374 592 zł6,4 mln zł 7 330 781 zł7,3 mln zł 5 126 234 zł5,1 mln zł 6 348 031 zł6,3 mln zł
Koszty pracownicze pierwszego zespołu 62 444 441 zł62,4 mln zł 40 345 855 zł40,3 mln zł 47 782 879 zł47,8 mln zł 35 857 080 zł35,9 mln zł 36 760 147 zł36,8 mln zł 36 707 026 zł36,7 mln zł 27 331 063 zł27,3 mln zł 21 620 491 zł21,6 mln zł 8 552 578 zł8,6 mln zł 9 243 158 zł9,2 mln zł 8 897 868 zł8,9 mln zł 6 082 423 zł6,1 mln zł
Pozostałe koszty operacyjne 74 396 801 zł74,4 mln zł 54 662 126 zł54,7 mln zł 47 145 420 zł47,1 mln zł 44 276 854 zł44,3 mln zł 42 497 280 zł42,5 mln zł 40 531 781 zł40,5 mln zł 40 531 781 zł40,5 mln zł 39 734 957 zł39,7 mln zł 14 767 805 zł14,8 mln zł 14 342 832 zł14,3 mln zł 14 714 683 zł14,7 mln zł 13 227 278 zł13,2 mln zł
Wynik operacyjny -48 367 217 zł48,4 mln zł -32 536 980 zł32,5 mln zł -38 858 450 zł38,9 mln zł -25 312 442 zł25,3 mln zł -26 667 043 zł26,7 mln zł -27 888 840 zł27,9 mln zł 239 047 zł239 tys zł 345 290 zł345 tys zł -3 426 343 zł3,4 mln zł 239 047 zł239 tys zł 132 804 zł133 tys zł -239 047 zł239 tys zł
Wynik przed opodatkowaniem 478 094 zł478 tys zł 212 486 zł212 tys zł 106 243 zł106 tys zł -26 561 zł27 tys zł 584 338 zł584 tys zł -5 205 917 zł5,2 mln zł 265 608 zł266 tys zł 292 169 zł292 tys zł -3 638 830 zł3,6 mln zł 79 682 zł80 tys zł 53 122 zł53 tys zł -292 169 zł292 tys zł
Płace do przychodów 70,6%64,6%85,2%65,4%69,9%74,4%40,1%35%43%38,8%37,5%31,9%

Skąd biorą się pieniądze

Jak V-Varen Nagasaki zarobił 88 474 025 zł w sezonie 2025.

Sponsoring 39m
Dzień meczowy 30m
Pozostałe przychody 17m
Wypłaty z ligi 3m

Co obejmuje budżet płacowy

Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. V-Varen Nagasaki wydał 62,4 mln zł przy 88,5 mln zł przychodów, więc 71 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.

Przychody w J1 League

Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.

Najczęstsze pytania

Jakie przychody ma V-Varen Nagasaki?

V-Varen Nagasaki osiągnął 88,5 mln zł przychodów w sezonie 2025.

Jaki jest budżet płacowy V-Varen Nagasaki?

V-Varen Nagasaki wydał 62,4 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 70,6% przychodów.

Czy V-Varen Nagasaki przynosi zysk?

V-Varen Nagasaki osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 478 tys zł w sezonie 2025.