Finanse i sprawozdania Mito Hollyhock
Mito Hollyhock osiągnął 43,6 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 13,4 mln zł na koszty pracownicze, czyli 30,8% wszystkiego, co klub zarobił.
Przychody według sezonu
Ile Mito Hollyhock osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.
Każda pozycja, sezon po sezonie
Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której Mito Hollyhock nie wykazuje osobno.
| POZYCJA | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 43 612 834 zł43,6 mln zł | 32 510 419 zł32,5 mln zł | 29 323 123 zł29,3 mln zł | 27 198 259 zł27,2 mln zł | 21 886 099 zł21,9 mln zł | 20 239 330 zł20,2 mln zł | 19 973 722 zł20 mln zł | 16 494 257 zł16,5 mln zł | 15 352 142 zł15,4 mln zł | 15 644 311 zł15,6 mln zł | 14 900 609 zł14,9 mln zł | 13 758 494 zł13,8 mln zł | 13 492 886 zł13,5 mln zł | 12 828 866 zł12,8 mln zł | 11 580 509 zł11,6 mln zł | 9 721 253 zł9,7 mln zł | 10 969 610 zł11 mln zł | 9 269 719 zł9,3 mln zł | 7 994 801 zł8 mln zł | 9 057 233 zł9,1 mln zł | 8 233 848 zł8,2 mln zł |
| Dzień meczowy | 4 515 336 zł4,5 mln zł | 3 612 269 zł3,6 mln zł | 2 895 127 zł2,9 mln zł | 2 390 472 zł2,4 mln zł | 2 071 742 zł2,1 mln zł | 1 832 695 zł1,8 mln zł | 3 027 931 zł3 mln zł | 2 231 107 zł2,2 mln zł | 2 204 546 zł2,2 mln zł | 2 284 229 zł2,3 mln zł | 2 151 425 zł2,2 mln zł | 2 337 350 zł2,3 mln zł | 2 390 472 zł2,4 mln zł | 2 177 986 zł2,2 mln zł | 1 593 648 zł1,6 mln zł | 1 646 770 zł1,6 mln zł | 1 885 817 zł1,9 mln zł | 1 168 675 zł1,2 mln zł | 1 142 114 zł1,1 mln zł | 1 381 162 zł1,4 mln zł | 1 328 040 zł1,3 mln zł |
| Sponsoring | 21 062 714 zł21,1 mln zł | 17 025 473 zł17 mln zł | 15 245 899 zł15,2 mln zł | 13 466 326 zł13,5 mln zł | 8 313 530 zł8,3 mln zł | 7 729 193 zł7,7 mln zł | 6 879 247 zł6,9 mln zł | 5 444 964 zł5,4 mln zł | 5 179 356 zł5,2 mln zł | 5 285 599 zł5,3 mln zł | 5 046 552 zł5 mln zł | 4 435 654 zł4,4 mln zł | 5 019 991 zł5 mln zł | 4 488 775 zł4,5 mln zł | 3 585 708 zł3,6 mln zł | 2 417 033 zł2,4 mln zł | 2 868 566 zł2,9 mln zł | 2 709 202 zł2,7 mln zł | 1 646 770 zł1,6 mln zł | 2 204 546 zł2,2 mln zł | 2 151 425 zł2,2 mln zł |
| Wypłaty z ligi | 2 842 006 zł2,8 mln zł | 2 682 641 zł2,7 mln zł | 2 762 323 zł2,8 mln zł | 4 249 728 zł4,2 mln zł | 4 196 606 zł4,2 mln zł | 3 957 559 zł4 mln zł | 3 824 755 zł3,8 mln zł | 3 851 316 zł3,9 mln zł | 3 824 755 zł3,8 mln zł | 2 177 986 zł2,2 mln zł | 2 177 986 zł2,2 mln zł | 2 443 594 zł2,4 mln zł | 2 390 472 zł2,4 mln zł | 2 390 472 zł2,4 mln zł | 2 788 884 zł2,8 mln zł | 3 107 614 zł3,1 mln zł | 2 709 202 zł2,7 mln zł | 2 974 810 zł3 mln zł | 3 452 904 zł3,5 mln zł | 2 948 249 zł2,9 mln zł | 2 735 762 zł2,7 mln zł |
| Pozostałe przychody | 15 192 778 zł15,2 mln zł | 9 190 037 zł9,2 mln zł | 8 419 774 zł8,4 mln zł | 7 091 734 zł7,1 mln zł | 7 304 220 zł7,3 mln zł | 6 719 882 zł6,7 mln zł | 6 241 788 zł6,2 mln zł | 4 966 870 zł5 mln zł | 4 143 485 zł4,1 mln zł | 5 896 498 zł5,9 mln zł | 5 524 646 zł5,5 mln zł | 4 541 897 zł4,5 mln zł | 3 691 951 zł3,7 mln zł | 3 771 634 zł3,8 mln zł | 3 612 269 zł3,6 mln zł | 2 549 837 zł2,5 mln zł | 3 506 026 zł3,5 mln zł | 2 417 033 zł2,4 mln zł | 1 753 013 zł1,8 mln zł | 2 523 276 zł2,5 mln zł | 1 992 060 zł2 mln zł |
| Koszty pracownicze pierwszego zespołu | 13 439 765 zł13,4 mln zł | 9 880 618 zł9,9 mln zł | 9 190 037 zł9,2 mln zł | 9 190 037 zł9,2 mln zł | 9 322 841 zł9,3 mln zł | 8 897 868 zł8,9 mln zł | 8 526 017 zł8,5 mln zł | 7 304 220 zł7,3 mln zł | 6 932 369 zł6,9 mln zł | 6 958 930 zł7 mln zł | 6 613 639 zł6,6 mln zł | 6 241 788 zł6,2 mln zł | 6 108 984 zł6,1 mln zł | 5 444 964 zł5,4 mln zł | 4 037 242 zł4 mln zł | 4 037 242 zł4 mln zł | 4 329 410 zł4,3 mln zł | 4 223 167 zł4,2 mln zł | 3 718 512 zł3,7 mln zł | 3 745 073 zł3,7 mln zł | 3 532 586 zł3,5 mln zł |
| Pozostałe koszty operacyjne | 30 093 386 zł30,1 mln zł | 22 629 802 zł22,6 mln zł | 20 000 282 zł20 mln zł | 17 875 418 zł17,9 mln zł | 13 864 738 zł13,9 mln zł | 12 111 725 zł12,1 mln zł | 11 235 218 zł11,2 mln zł | 9 243 158 zł9,2 mln zł | 8 685 382 zł8,7 mln zł | 8 605 699 zł8,6 mln zł | 8 286 970 zł8,3 mln zł | 8 313 530 zł8,3 mln zł | 7 357 342 zł7,4 mln zł | 7 277 659 zł7,3 mln zł | 6 241 788 zł6,2 mln zł | 6 055 862 zł6,1 mln zł | 6 268 349 zł6,3 mln zł | 5 365 282 zł5,4 mln zł | 5 232 478 zł5,2 mln zł | 5 232 478 zł5,2 mln zł | 4 462 214 zł4,5 mln zł |
| Wynik operacyjny | 79 682 zł80 tys zł | 0 zł0 zł | 132 804 zł133 tys zł | 132 804 zł133 tys zł | -1 301 479 zł1,3 mln zł | -770 263 zł770 tys zł | 212 486 zł212 tys zł | -53 122 zł53 tys zł | -265 608 zł266 tys zł | 79 682 zł80 tys zł | 0 zł0 zł | -796 824 zł797 tys zł | 26 561 zł27 tys zł | 106 243 zł106 tys zł | 1 301 479 zł1,3 mln zł | -371 851 zł372 tys zł | 371 851 zł372 tys zł | -318 730 zł319 tys zł | -956 189 zł956 tys zł | 79 682 zł80 tys zł | 212 486 zł212 tys zł |
| Wynik przed opodatkowaniem | 345 290 zł345 tys zł | 79 682 zł80 tys zł | 159 365 zł159 tys zł | 212 486 zł212 tys zł | -1 274 918 zł1,3 mln zł | -690 581 zł691 tys zł | -557 777 zł558 tys zł | 26 561 zł27 tys zł | -239 047 zł239 tys zł | 106 243 zł106 tys zł | 53 122 zł53 tys zł | -770 263 zł770 tys zł | 106 243 zł106 tys zł | 743 702 zł744 tys zł | 159 365 zł159 tys zł | - | - | - | - | - | - |
| Płace do przychodów | 30,8% | 30,4% | 31,3% | 33,8% | 42,6% | 44% | 42,7% | 44,3% | 45,2% | 44,5% | 44,4% | 45,4% | 45,3% | 42,4% | 34,9% | 41,5% | 39,5% | 45,6% | 46,5% | 41,3% | 42,9% |
Skąd biorą się pieniądze
Jak Mito Hollyhock zarobił 43 612 834 zł w sezonie 2025.
Co obejmuje budżet płacowy
Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. Mito Hollyhock wydał 13,4 mln zł przy 43,6 mln zł przychodów, więc 31 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.
Przychody w J1 League
Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.
Najczęstsze pytania
Jakie przychody ma Mito Hollyhock?
Mito Hollyhock osiągnął 43,6 mln zł przychodów w sezonie 2025.
Jaki jest budżet płacowy Mito Hollyhock?
Mito Hollyhock wydał 13,4 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 30,8% przychodów.
Czy Mito Hollyhock przynosi zysk?
Mito Hollyhock osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 345 tys zł w sezonie 2025.