SALARYSPORT
★ 0
J1 LEAGUE · FINANSE

Finanse klubów J1 League

Kluby J1 League, których sprawozdania mamy, w liczbie 20, osiągnęły łącznie 3,27 mld zł przychodu i wydały 1,19 mld zł na koszty osobowe, czyli 36,5% wszystkiego, co zarobiły.

PRZYCHODY 3,27 mld zł
KLUBY20
SEZON2024-2025
BUDŻET PŁACOWY 1,19 mld zł
PŁACE DO PRZYCHODÓW 36,5%

Kluby według przychodów

Każdy klub w ostatnim złożonym roku obrotowym. Otwórz klub, aby zobaczyć pełny zestaw miar.

# KLUB Przychody Koszty pracownicze Płace do przychodów Wynik przed opodatkowaniem SEZON
1 Urawa Reds 300 402 648 zł300,4 mln zł 86 906 938 zł86,9 mln zł 28,9% -2,1 mln zł 2025
2 Kawasaki Frontale 267 440 695 zł267,4 mln zł 76 176 374 zł76,2 mln zł 28,5% 12,8 mln zł 2025
3 Gamba Osaka 234 186 574 zł234,2 mln zł 78 885 576 zł78,9 mln zł 33,7% 3,7 mln zł 2025
4 Vissel Kobe 231 371 129 zł231,4 mln zł 84 622 709 zł84,6 mln zł 36,6% -19,6 mln zł 2025
5 Sanfrecce 221 729 558 zł221,7 mln zł 79 230 866 zł79,2 mln zł 35,7% 12 mln zł 2025
6 Kashima Antlers 217 081 418 zł217,1 mln zł 80 054 251 zł80,1 mln zł 36,9% -4 mln zł 2025
7 F Marinos 205 872 761 zł205,9 mln zł 72 510 984 zł72,5 mln zł 35,2% 212 tys zł 2025
8 FC Tokyo 191 503 368 zł191,5 mln zł 66 322 318 zł66,3 mln zł 34,6% 2,9 mln zł 2025
9 FC Machida Zelvia 183 641 371 zł183,6 mln zł 86 110 114 zł86,1 mln zł 46,9% 850 tys zł 2025
10 Nagoya Grampus 171 662 450 zł171,7 mln zł 64 648 987 zł64,6 mln zł 37,7% -17,9 mln zł 2025
11 Cerezo Osaka 151 927 776 zł151,9 mln zł 62 258 515 zł62,3 mln zł 41% 823 tys zł 2025
12 Shimizu S-Pulse 142 179 962 zł142,2 mln zł 49 881 182 zł49,9 mln zł 35,1% 983 tys zł 2025
13 Kashiwa Reysol 125 127 929 zł125,1 mln zł 59 389 949 zł59,4 mln zł 47,5% 10,5 mln zł 2025
14 Tokyo Verdy 1969 119 789 208 zł119,8 mln zł 33 971 263 zł34 mln zł 28,4% 1,2 mln zł 2025
15 Kyoto Sanga F.C. 117 797 148 zł117,8 mln zł 45 843 941 zł45,8 mln zł 38,9% 8,2 mln zł 2025
16 JEF United Chiba 104 304 262 zł104,3 mln zł 33 386 926 zł33,4 mln zł 32% 2,9 mln zł 2025
17 Avispa 99 337 392 zł99,3 mln zł 40 717 706 zł40,7 mln zł 41% 4,9 mln zł 2025
18 V-Varen Nagasaki 88 474 025 zł88,5 mln zł 62 444 441 zł62,4 mln zł 70,6% 478 tys zł 2025
19 Fagiano Okayama 54 077 789 zł54,1 mln zł 17 742 614 zł17,7 mln zł 32,8% -1,7 mln zł 2024
20 Mito Hollyhock 43 612 834 zł43,6 mln zł 13 439 765 zł13,4 mln zł 30,8% 345 tys zł 2025

Mamy złożone sprawozdania 20 z 21 klubów J1 League.

Przychody, od największych

Przychód w ostatnim złożonym roku obrotowym każdego klubu.

Płace do przychodów

Część przychodu, którą każdy klub wydał na koszty osobowe, wśród 20 klubów, dla których mamy budżet płacowy.

Według ligi

Łączne przychody każdej ligi, dla której mamy sprawozdania.

LIGA KLUBY Przychody
Premier League 20 32 418 445 711 zł32,42 mld zł
La Liga 19 16 449 051 697 zł16,45 mld zł
Bundesliga 12 13 791 022 113 zł13,79 mld zł
Ligue 1 18 9 058 581 042 zł9,06 mld zł
Championship 24 5 703 969 607 zł5,7 mld zł
La Liga 2 18 2 843 856 714 zł2,84 mld zł
Primeira Liga 19 2 727 807 098 zł2,73 mld zł
League One 19 2 357 569 719 zł2,36 mld zł
Scottish Premiership 11 1 671 168 857 zł1,67 mld zł
Ligue 2 20 1 495 639 175 zł1,5 mld zł
League Two 17 551 208 304 zł551,2 mln zł

Najczęstsze pytania

Który klub J1 League ma największe przychody?

Urawa Reds to największy klub J1 League, którego sprawozdanie mamy, z przychodem 300,4 mln zł w sezonie 2025.

Który klub J1 League wydaje na płace największą część przychodów?

V-Varen Nagasaki wydał 70,6% przychodów na koszty osobowe w sezonie 2025, to najwyższy udział J1 League, jaki mamy.

Ile klubów J1 League jest objętych?

Mamy złożone sprawozdania 20 z 21 klubów J1 League.