Finanse i sprawozdania JEF United Chiba
JEF United Chiba osiągnął 104,3 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 33,4 mln zł na koszty pracownicze, czyli 32% wszystkiego, co klub zarobił.
Przychody według sezonu
Ile JEF United Chiba osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.
Każda pozycja, sezon po sezonie
Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której JEF United Chiba nie wykazuje osobno.
| POZYCJA | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 104 304 262 zł104,3 mln zł | 84 914 878 zł84,9 mln zł | 70 359 559 zł70,4 mln zł | 70 067 390 zł70,1 mln zł | 62 975 657 zł63 mln zł | 66 481 682 zł66,5 mln zł | 75 379 550 zł75,4 mln zł | 76 840 394 zł76,8 mln zł | 68 872 154 zł68,9 mln zł | 67 889 405 zł67,9 mln zł | 66 508 243 zł66,5 mln zł | 61 089 840 zł61,1 mln zł | 61 886 664 zł61,9 mln zł | 63 958 406 zł64 mln zł | 64 330 258 zł64,3 mln zł | 61 249 205 zł61,2 mln zł | 71 262 626 zł71,3 mln zł | 94 662 691 zł94,7 mln zł | 82 657 210 zł82,7 mln zł | 76 681 030 zł76,7 mln zł | 72 298 498 zł72,3 mln zł |
| Dzień meczowy | 18 619 121 zł18,6 mln zł | 10 146 226 zł10,1 mln zł | 8 021 362 zł8 mln zł | 5 976 180 zł6 mln zł | 4 993 430 zł5 mln zł | 3 532 586 zł3,5 mln zł | 8 658 821 zł8,7 mln zł | 8 818 186 zł8,8 mln zł | 8 950 990 zł9 mln zł | 8 844 746 zł8,8 mln zł | 9 561 888 zł9,6 mln zł | 8 366 652 zł8,4 mln zł | 9 375 962 zł9,4 mln zł | 9 057 233 zł9,1 mln zł | 9 774 374 zł9,8 mln zł | 12 058 603 zł12,1 mln zł | 16 069 284 zł16,1 mln zł | 15 803 676 zł15,8 mln zł | 15 086 534 zł15,1 mln zł | 14 980 291 zł15 mln zł | 11 660 191 zł11,7 mln zł |
| Sponsoring | 55 273 025 zł55,3 mln zł | 45 498 650 zł45,5 mln zł | 43 081 618 zł43,1 mln zł | 45 153 360 zł45,2 mln zł | 43 958 124 zł44 mln zł | 50 624 885 zł50,6 mln zł | 51 899 803 zł51,9 mln zł | 52 962 235 zł53 mln zł | 45 259 603 zł45,3 mln zł | 44 064 367 zł44,1 mln zł | 43 586 273 zł43,6 mln zł | 40 823 950 zł40,8 mln zł | 40 239 612 zł40,2 mln zł | 42 948 814 zł42,9 mln zł | 43 081 618 zł43,1 mln zł | 36 467 978 zł36,5 mln zł | 38 035 066 zł38 mln zł | 35 166 499 zł35,2 mln zł | 35 777 398 zł35,8 mln zł | 34 954 013 zł35 mln zł | 33 971 263 zł34 mln zł |
| Wypłaty z ligi | 3 373 222 zł3,4 mln zł | 3 240 418 zł3,2 mln zł | 2 709 202 zł2,7 mln zł | 4 170 046 zł4,2 mln zł | 4 196 606 zł4,2 mln zł | 4 010 681 zł4 mln zł | 3 824 755 zł3,8 mln zł | 3 877 877 zł3,9 mln zł | 3 877 877 zł3,9 mln zł | 2 470 154 zł2,5 mln zł | 2 470 154 zł2,5 mln zł | 2 602 958 zł2,6 mln zł | 2 656 080 zł2,7 mln zł | 2 921 688 zł2,9 mln zł | 2 868 566 zł2,9 mln zł | 3 027 931 zł3 mln zł | 5 816 815 zł5,8 mln zł | 6 693 322 zł6,7 mln zł | 7 091 734 zł7,1 mln zł | 9 721 253 zł9,7 mln zł | 11 314 901 zł11,3 mln zł |
| Pozostałe przychody | 27 038 894 zł27 mln zł | 26 029 584 zł26 mln zł | 16 547 378 zł16,5 mln zł | 14 767 805 zł14,8 mln zł | 9 827 496 zł9,8 mln zł | 8 313 530 zł8,3 mln zł | 10 996 171 zł11 mln zł | 11 182 097 zł11,2 mln zł | 10 783 685 zł10,8 mln zł | 12 510 137 zł12,5 mln zł | 10 889 928 zł10,9 mln zł | 9 296 280 zł9,3 mln zł | 9 615 010 zł9,6 mln zł | 9 030 672 zł9 mln zł | 8 605 699 zł8,6 mln zł | 9 694 692 zł9,7 mln zł | 11 341 462 zł11,3 mln zł | 37 025 755 zł37 mln zł | 24 701 544 zł24,7 mln zł | 17 025 473 zł17 mln zł | 15 352 142 zł15,4 mln zł |
| Koszty pracownicze pierwszego zespołu | 33 386 926 zł33,4 mln zł | 23 612 551 zł23,6 mln zł | 23 187 578 zł23,2 mln zł | 22 762 606 zł22,8 mln zł | 27 968 522 zł28 mln zł | 38 353 795 zł38,4 mln zł | 30 624 602 zł30,6 mln zł | 33 785 338 zł33,8 mln zł | 31 262 062 zł31,3 mln zł | 23 878 159 zł23,9 mln zł | 27 756 036 zł27,8 mln zł | 28 287 252 zł28,3 mln zł | 26 401 435 zł26,4 mln zł | 27 570 110 zł27,6 mln zł | 26 640 482 zł26,6 mln zł | 35 830 519 zł35,8 mln zł | 41 222 362 zł41,2 mln zł | 42 816 010 zł42,8 mln zł | 34 794 648 zł34,8 mln zł | 38 141 309 zł38,1 mln zł | - |
| Pozostałe koszty operacyjne | 67 836 283 zł67,8 mln zł | 60 186 773 zł60,2 mln zł | 47 915 683 zł47,9 mln zł | 46 667 326 zł46,7 mln zł | 34 688 405 zł34,7 mln zł | 32 749 466 zł32,7 mln zł | 41 673 895 zł41,7 mln zł | 40 000 565 zł40 mln zł | 37 716 336 zł37,7 mln zł | 40 797 389 zł40,8 mln zł | 35 644 594 zł35,6 mln zł | 33 811 898 zł33,8 mln zł | 32 483 858 zł32,5 mln zł | 31 740 156 zł31,7 mln zł | 31 793 278 zł31,8 mln zł | 33 811 898 zł33,8 mln zł | 39 416 227 zł39,4 mln zł | 41 487 970 zł41,5 mln zł | 36 707 026 zł36,7 mln zł | 34 954 013 zł35 mln zł | - |
| Wynik operacyjny | 3 081 053 zł3,1 mln zł | 1 142 114 zł1,1 mln zł | -743 702 zł744 tys zł | 637 459 zł637 tys zł | 318 730 zł319 tys zł | -4 621 579 zł4,6 mln zł | 3 081 053 zł3,1 mln zł | 3 054 492 zł3,1 mln zł | -106 243 zł106 tys zł | 3 213 857 zł3,2 mln zł | 3 107 614 zł3,1 mln zł | -1 009 310 zł1 mln zł | 3 001 370 zł3 mln zł | 4 674 701 zł4,7 mln zł | 5 896 498 zł5,9 mln zł | -8 393 213 zł8,4 mln zł | -9 375 962 zł9,4 mln zł | 10 385 273 zł10,4 mln zł | 11 155 536 zł11,2 mln zł | 3 585 708 zł3,6 mln zł | 4 621 579 zł4,6 mln zł |
| Wynik przed opodatkowaniem | 2 921 688 zł2,9 mln zł | 637 459 zł637 tys zł | -1 434 283 zł1,4 mln zł | 1 088 993 zł1,1 mln zł | -79 682 zł80 tys zł | -4 674 701 zł4,7 mln zł | 318 730 zł319 tys zł | 1 992 060 zł2 mln zł | -185 926 zł186 tys zł | 1 620 209 zł1,6 mln zł | 982 750 zł983 tys zł | -2 363 911 zł2,4 mln zł | 2 842 006 zł2,8 mln zł | 3 665 390 zł3,7 mln zł | 2 151 425 zł2,2 mln zł | - | - | - | - | - | - |
| Płace do przychodów | 32% | 27,8% | 33% | 32,5% | 44,4% | 57,7% | 40,6% | 44% | 45,4% | 35,2% | 41,7% | 46,3% | 42,7% | 43,1% | 41,4% | 58,5% | 57,8% | 45,2% | 42,1% | 49,7% | - |
Skąd biorą się pieniądze
Jak JEF United Chiba zarobił 104 304 262 zł w sezonie 2025.
Co obejmuje budżet płacowy
Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. JEF United Chiba wydał 33,4 mln zł przy 104,3 mln zł przychodów, więc 32 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.
Przychody w J1 League
Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.
Najczęstsze pytania
Jakie przychody ma JEF United Chiba?
JEF United Chiba osiągnął 104,3 mln zł przychodów w sezonie 2025.
Jaki jest budżet płacowy JEF United Chiba?
JEF United Chiba wydał 33,4 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 32% przychodów.
Czy JEF United Chiba przynosi zysk?
JEF United Chiba osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 2,9 mln zł w sezonie 2025.