Finanse i sprawozdania FC Tokyo
FC Tokyo osiągnął 191,5 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 66,3 mln zł na koszty pracownicze, czyli 34,6% wszystkiego, co klub zarobił.
Przychody według sezonu
Ile FC Tokyo osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.
Każda pozycja, sezon po sezonie
Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której FC Tokyo nie wykazuje osobno.
| POZYCJA | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 191 503 368 zł191,5 mln zł | 185 633 431 zł185,6 mln zł | 157 478 983 zł157,5 mln zł | 140 081 659 zł140,1 mln zł | 126 748 138 zł126,7 mln zł | 121 860 950 zł121,9 mln zł | 149 670 108 zł149,7 mln zł | 128 660 515 zł128,7 mln zł | 121 860 950 zł121,9 mln zł | 120 612 593 zł120,6 mln zł | 124 251 422 zł124,3 mln zł | 102 498 127 zł102,5 mln zł | 94 158 036 zł94,2 mln zł | 102 657 492 zł102,7 mln zł | 88 553 707 zł88,6 mln zł | 97 504 697 zł97,5 mln zł | 99 948 290 zł99,9 mln zł | 91 183 226 zł91,2 mln zł | 88 898 998 zł88,9 mln zł | 87 624 079 zł87,6 mln zł | 84 144 614 zł84,1 mln zł |
| Dzień meczowy | 38 220 991 zł38,2 mln zł | 38 513 160 zł38,5 mln zł | 32 085 446 zł32,1 mln zł | 23 718 794 zł23,7 mln zł | 13 572 569 zł13,6 mln zł | 8 340 091 zł8,3 mln zł | 29 323 123 zł29,3 mln zł | 25 153 078 zł25,2 mln zł | 27 251 381 zł27,3 mln zł | 25 524 929 zł25,5 mln zł | 25 657 733 zł25,7 mln zł | 22 762 606 zł22,8 mln zł | 20 929 910 zł20,9 mln zł | 21 700 174 zł21,7 mln zł | 14 635 001 zł14,6 mln zł | 20 690 863 zł20,7 mln zł | 21 992 342 zł22 mln zł | 20 319 012 zł20,3 mln zł | 20 664 302 zł20,7 mln zł | 19 840 918 zł19,8 mln zł | 21 168 958 zł21,2 mln zł |
| Sponsoring | 85 605 458 zł85,6 mln zł | 79 390 231 zł79,4 mln zł | 75 326 429 zł75,3 mln zł | 67 969 087 zł68 mln zł | 66 322 318 zł66,3 mln zł | 60 664 867 zł60,7 mln zł | 64 250 575 zł64,3 mln zł | 52 802 870 zł52,8 mln zł | 45 604 894 zł45,6 mln zł | 51 395 148 zł51,4 mln zł | 45 418 968 zł45,4 mln zł | 44 223 732 zł44,2 mln zł | 37 769 458 zł37,8 mln zł | 36 786 708 zł36,8 mln zł | 35 485 229 zł35,5 mln zł | 36 441 418 zł36,4 mln zł | 36 043 006 zł36 mln zł | 33 227 561 zł33,2 mln zł | 33 015 074 zł33 mln zł | 32 324 494 zł32,3 mln zł | 31 501 109 zł31,5 mln zł |
| Wypłaty z ligi | 9 721 253 zł9,7 mln zł | 8 393 213 zł8,4 mln zł | 8 393 213 zł8,4 mln zł | 16 733 304 zł16,7 mln zł | 17 636 371 zł17,6 mln zł | 16 972 351 zł17 mln zł | 10 783 685 zł10,8 mln zł | 10 146 226 zł10,1 mln zł | 12 828 866 zł12,8 mln zł | 6 507 396 zł6,5 mln zł | 6 241 788 zł6,2 mln zł | 5 444 964 zł5,4 mln zł | 5 471 525 zł5,5 mln zł | 6 029 302 zł6 mln zł | 2 921 688 zł2,9 mln zł | 7 543 267 zł7,5 mln zł | 9 960 300 zł10 mln zł | 7 330 781 zł7,3 mln zł | 7 383 902 zł7,4 mln zł | 7 277 659 zł7,3 mln zł | 10 677 442 zł10,7 mln zł |
| Pozostałe przychody | 57 955 666 zł58 mln zł | 59 336 827 zł59,3 mln zł | 41 673 895 zł41,7 mln zł | 31 660 474 zł31,7 mln zł | 29 216 880 zł29,2 mln zł | 35 883 641 zł35,9 mln zł | 45 312 725 zł45,3 mln zł | 40 558 342 zł40,6 mln zł | 36 175 810 zł36,2 mln zł | 37 185 120 zł37,2 mln zł | 46 932 934 zł46,9 mln zł | 30 066 826 zł30,1 mln zł | 29 987 143 zł30 mln zł | 38 141 309 zł38,1 mln zł | 35 511 790 zł35,5 mln zł | 32 829 149 zł32,8 mln zł | 31 952 642 zł32 mln zł | 30 305 873 zł30,3 mln zł | 27 835 718 zł27,8 mln zł | 28 181 009 zł28,2 mln zł | 20 797 106 zł20,8 mln zł |
| Koszty pracownicze pierwszego zespołu | 66 322 318 zł66,3 mln zł | 61 992 907 zł62 mln zł | 68 978 398 zł69 mln zł | 67 411 310 zł67,4 mln zł | 72 032 890 zł72 mln zł | 80 585 467 zł80,6 mln zł | 72 670 349 zł72,7 mln zł | 56 654 186 zł56,7 mln zł | 53 387 208 zł53,4 mln zł | 53 785 620 zł53,8 mln zł | 43 586 273 zł43,6 mln zł | 45 392 407 zł45,4 mln zł | 43 480 030 zł43,5 mln zł | 41 806 699 zł41,8 mln zł | 37 902 262 zł37,9 mln zł | 36 388 296 zł36,4 mln zł | 46 959 494 zł47 mln zł | 41 700 456 zł41,7 mln zł | 44 622 144 zł44,6 mln zł | 42 816 010 zł42,8 mln zł | - |
| Pozostałe koszty operacyjne | 122 976 504 zł123 mln zł | 121 090 687 zł121,1 mln zł | 91 076 983 zł91,1 mln zł | 74 981 138 zł75 mln zł | 60 717 989 zł60,7 mln zł | 52 404 458 zł52,4 mln zł | 74 795 213 zł74,8 mln zł | 66 030 149 zł66 mln zł | 63 506 873 zł63,5 mln zł | 64 330 258 zł64,3 mln zł | 62 471 002 zł62,5 mln zł | 56 149 531 zł56,1 mln zł | 49 004 676 zł49 mln zł | 54 396 518 zł54,4 mln zł | 43 453 469 zł43,5 mln zł | 50 571 763 zł50,6 mln zł | 52 138 850 zł52,1 mln zł | 52 909 114 zł52,9 mln zł | 50 492 081 zł50,5 mln zł | 46 295 474 zł46,3 mln zł | - |
| Wynik operacyjny | 2 204 546 zł2,2 mln zł | 2 549 837 zł2,5 mln zł | -2 576 398 zł2,6 mln zł | -2 310 790 zł2,3 mln zł | -6 002 741 zł6 mln zł | -11 128 975 zł11,1 mln zł | 2 204 546 zł2,2 mln zł | 5 976 180 zł6 mln zł | 4 966 870 zł5 mln zł | 2 496 715 zł2,5 mln zł | 18 194 148 zł18,2 mln zł | 982 750 zł983 tys zł | 1 673 330 zł1,7 mln zł | 6 454 274 zł6,5 mln zł | 7 197 977 zł7,2 mln zł | 10 544 638 zł10,5 mln zł | 849 946 zł850 tys zł | -3 426 343 zł3,4 mln zł | -6 215 227 zł6,2 mln zł | -1 487 405 zł1,5 mln zł | 3 027 931 zł3 mln zł |
| Wynik przed opodatkowaniem | 2 921 688 zł2,9 mln zł | 2 390 472 zł2,4 mln zł | -5 896 498 zł5,9 mln zł | -4 648 140 zł4,6 mln zł | -12 696 062 zł12,7 mln zł | -8 446 334 zł8,4 mln zł | 1 992 060 zł2 mln zł | 5 391 842 zł5,4 mln zł | 4 966 870 zł5 mln zł | 3 213 857 zł3,2 mln zł | 16 361 453 zł16,4 mln zł | 610 898 zł611 tys zł | 2 363 911 zł2,4 mln zł | 7 410 463 zł7,4 mln zł | 6 480 835 zł6,5 mln zł | - | - | - | - | - | - |
| Płace do przychodów | 34,6% | 33,4% | 43,8% | 48,1% | 56,8% | 66,1% | 48,6% | 44% | 43,8% | 44,6% | 35,1% | 44,3% | 46,2% | 40,7% | 42,8% | 37,3% | 47% | 45,7% | 50,2% | 48,9% | - |
Skąd biorą się pieniądze
Jak FC Tokyo zarobił 191 503 368 zł w sezonie 2025.
Co obejmuje budżet płacowy
Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. FC Tokyo wydał 66,3 mln zł przy 191,5 mln zł przychodów, więc 35 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.
Przychody w J1 League
Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.
Najczęstsze pytania
Jakie przychody ma FC Tokyo?
FC Tokyo osiągnął 191,5 mln zł przychodów w sezonie 2025.
Jaki jest budżet płacowy FC Tokyo?
FC Tokyo wydał 66,3 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 34,6% przychodów.
Czy FC Tokyo przynosi zysk?
FC Tokyo osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 2,9 mln zł w sezonie 2025.