SALARYSPORT
★ 0
Kashima Antlers crest
KASHIMA ANTLERS · FINANSE

Finanse i sprawozdania Kashima Antlers

Kashima Antlers osiągnął 217,1 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 80,1 mln zł na koszty pracownicze, czyli 36,9% wszystkiego, co klub zarobił.

PRZYCHODY 217,1 mln zł
BUDŻET PŁACOWY 80,1 mln zł
PŁACE DO PRZYCHODÓW36,9%
WYNIK PRZED OPODATKOWANIEM -4 mln zł

Przychody według sezonu

Ile Kashima Antlers osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.

Każda pozycja, sezon po sezonie

Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której Kashima Antlers nie wykazuje osobno.

POZYCJA 202520242023202220212020201920182017201620152014201320122011201020092008200720062005
Przychody 217 081 418 zł217,1 mln zł 191 237 760 zł191,2 mln zł 171 635 890 zł171,6 mln zł 162 445 853 zł162,4 mln zł 175 380 962 zł175,4 mln zł 127 412 158 zł127,4 mln zł 179 763 494 zł179,8 mln zł 194 690 664 zł194,7 mln zł 138 859 862 zł138,9 mln zł 148 262 386 zł148,3 mln zł 114 503 609 zł114,5 mln zł 106 322 882 zł106,3 mln zł 109 483 618 zł109,5 mln zł 110 492 928 zł110,5 mln zł 110 625 732 zł110,6 mln zł 118 620 533 zł118,6 mln zł 117 080 006 zł117,1 mln zł 111 024 144 zł111 mln zł 105 791 666 zł105,8 mln zł 89 802 065 zł89,8 mln zł 83 825 885 zł83,8 mln zł
Dzień meczowy 38 725 646 zł38,7 mln zł 32 882 270 zł32,9 mln zł 31 899 521 zł31,9 mln zł 21 275 201 zł21,3 mln zł 15 431 825 zł15,4 mln zł 12 616 380 zł12,6 mln zł 26 454 557 zł26,5 mln zł 25 976 462 zł26 mln zł 23 745 355 zł23,7 mln zł 23 081 335 zł23,1 mln zł 20 929 910 zł20,9 mln zł 20 929 910 zł20,9 mln zł 19 867 478 zł19,9 mln zł 19 123 776 zł19,1 mln zł 20 026 843 zł20 mln zł 19 840 918 zł19,8 mln zł 20 558 059 zł20,6 mln zł 17 928 540 zł17,9 mln zł 16 892 669 zł16,9 mln zł 15 856 798 zł15,9 mln zł 18 326 952 zł18,3 mln zł
Sponsoring 88 288 099 zł88,3 mln zł 69 004 958 zł69 mln zł 64 224 014 zł64,2 mln zł 69 270 566 zł69,3 mln zł 66 694 169 zł66,7 mln zł 54 741 809 zł54,7 mln zł 61 169 522 zł61,2 mln zł 57 265 085 zł57,3 mln zł 50 917 054 zł50,9 mln zł 52 006 046 zł52 mln zł 49 429 649 zł49,4 mln zł 48 632 825 zł48,6 mln zł 49 509 331 zł49,5 mln zł 51 395 148 zł51,4 mln zł 48 845 311 zł48,8 mln zł 41 461 409 zł41,5 mln zł 43 958 124 zł44 mln zł 44 197 171 zł44,2 mln zł 44 276 854 zł44,3 mln zł 33 519 730 zł33,5 mln zł 27 756 036 zł27,8 mln zł
Wypłaty z ligi 15 644 311 zł15,6 mln zł 12 749 184 zł12,7 mln zł 8 844 746 zł8,8 mln zł 11 474 266 zł11,5 mln zł 15 352 142 zł15,4 mln zł 22 390 754 zł22,4 mln zł 20 584 620 zł20,6 mln zł 21 408 005 zł21,4 mln zł 14 263 150 zł14,3 mln zł 6 162 106 zł6,2 mln zł 5 896 498 zł5,9 mln zł 5 896 498 zł5,9 mln zł 6 241 788 zł6,2 mln zł 6 560 518 zł6,6 mln zł 6 693 322 zł6,7 mln zł 12 749 184 zł12,7 mln zł 13 466 326 zł13,5 mln zł 13 519 447 zł13,5 mln zł 13 360 082 zł13,4 mln zł 9 190 037 zł9,2 mln zł 10 650 881 zł10,7 mln zł
Pozostałe przychody 74 423 362 zł74,4 mln zł 76 601 347 zł76,6 mln zł 66 667 608 zł66,7 mln zł 60 425 820 zł60,4 mln zł 77 902 826 zł77,9 mln zł 37 663 214 zł37,7 mln zł 71 554 795 zł71,6 mln zł 90 041 112 zł90 mln zł 49 934 304 zł49,9 mln zł 67 012 898 zł67 mln zł 38 247 552 zł38,2 mln zł 30 863 650 zł30,9 mln zł 33 865 020 zł33,9 mln zł 33 413 486 zł33,4 mln zł 35 060 256 zł35,1 mln zł 44 569 022 zł44,6 mln zł 39 097 498 zł39,1 mln zł 35 378 986 zł35,4 mln zł 31 262 062 zł31,3 mln zł 31 235 501 zł31,2 mln zł 27 092 016 zł27,1 mln zł
Koszty pracownicze pierwszego zespołu 80 054 251 zł80,1 mln zł 65 737 980 zł65,7 mln zł 67 251 946 zł67,3 mln zł 79 629 278 zł79,6 mln zł 76 176 374 zł76,2 mln zł 67 730 040 zł67,7 mln zł 77 982 509 zł78 mln zł 83 852 446 zł83,9 mln zł 63 267 826 zł63,3 mln zł 51 235 783 zł51,2 mln zł 53 732 498 zł53,7 mln zł 41 487 970 zł41,5 mln zł 45 179 921 zł45,2 mln zł 50 146 790 zł50,1 mln zł 54 874 613 zł54,9 mln zł 53 227 843 zł53,2 mln zł 50 810 810 zł50,8 mln zł 49 137 480 zł49,1 mln zł 46 109 549 zł46,1 mln zł 41 541 091 zł41,5 mln zł 36 335 174 zł36,3 mln zł
Pozostałe koszty operacyjne 140 426 950 zł140,4 mln zł 123 481 159 zł123,5 mln zł 112 750 596 zł112,8 mln zł 104 490 187 zł104,5 mln zł 97 664 062 zł97,7 mln zł 84 888 317 zł84,9 mln zł 99 257 710 zł99,3 mln zł 95 326 711 zł95,3 mln zł 79 283 988 zł79,3 mln zł 76 920 077 zł76,9 mln zł 69 828 343 zł69,8 mln zł 64 091 210 zł64,1 mln zł 63 214 704 zł63,2 mln zł 62 417 880 zł62,4 mln zł 61 408 570 zł61,4 mln zł 64 941 156 zł64,9 mln zł 63 480 312 zł63,5 mln zł 58 779 050 zł58,8 mln zł 54 954 295 zł55 mln zł 52 377 898 zł52,4 mln zł 47 464 150 zł47,5 mln zł
Wynik operacyjny -3 399 782 zł3,4 mln zł 2 018 621 zł2 mln zł -8 366 652 zł8,4 mln zł -21 673 613 zł21,7 mln zł 1 540 526 zł1,5 mln zł -25 206 199 zł25,2 mln zł 2 523 276 zł2,5 mln zł 15 511 507 zł15,5 mln zł -3 691 951 zł3,7 mln zł 20 106 526 zł20,1 mln zł -9 057 233 zł9,1 mln zł 743 702 zł744 tys zł 1 088 993 zł1,1 mln zł -2 071 742 zł2,1 mln zł -5 657 450 zł5,7 mln zł 451 534 zł452 tys zł 2 788 884 zł2,8 mln zł 3 107 614 zł3,1 mln zł 4 727 822 zł4,7 mln zł -4 116 924 zł4,1 mln zł 26 561 zł27 tys zł
Wynik przed opodatkowaniem -3 957 559 zł4 mln zł 1 009 310 zł1 mln zł -8 658 821 zł8,7 mln zł -17 981 662 zł18 mln zł 212 486 zł212 tys zł -25 099 956 zł25,1 mln zł 2 629 519 zł2,6 mln zł 15 591 190 zł15,6 mln zł -3 638 830 zł3,6 mln zł 21 115 836 zł21,1 mln zł -9 136 915 zł9,1 mln zł 690 581 zł691 tys zł 2 284 229 zł2,3 mln zł -1 779 574 zł1,8 mln zł -6 188 666 zł6,2 mln zł ------
Płace do przychodów 36,9%34,4%39,2%49%43,4%53,2%43,4%43,1%45,6%34,6%46,9%39%41,3%45,4%49,6%44,9%43,4%44,3%43,6%46,3%43,3%

Skąd biorą się pieniądze

Jak Kashima Antlers zarobił 217 081 418 zł w sezonie 2025.

Sponsoring 88m
Pozostałe przychody 74m
Dzień meczowy 39m
Wypłaty z ligi 16m

Co obejmuje budżet płacowy

Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. Kashima Antlers wydał 80,1 mln zł przy 217,1 mln zł przychodów, więc 37 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.

Przychody w J1 League

Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.

Najczęstsze pytania

Jakie przychody ma Kashima Antlers?

Kashima Antlers osiągnął 217,1 mln zł przychodów w sezonie 2025.

Jaki jest budżet płacowy Kashima Antlers?

Kashima Antlers wydał 80,1 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 36,9% przychodów.

Czy Kashima Antlers przynosi zysk?

Kashima Antlers odnotował stratę przed opodatkowaniem w wysokości 4 mln zł w sezonie 2025.